Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi Coupe  (Skaityta 374121 kartus)

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #2225: 2015 Kovo 14, 17:32:48 »
sveiki,mano 2.3 10v 98kw rodo kaprizus,vaziuojant ismetus begi i laisva begi apsukos nukrenta iki kokiu 200rpm tada pakila iki 1200rpm ir taip papulsuoja kol issiligina,kai issiligina jos tada viskas ok dirba gerai iki tol kol vel nevaziuoji ir neimeti i laisva,gofra buvo kiaura bet ji dabar uzhermetinta,lev buvau kita idejes tas pats dujos,siuo metu atjungtos isvis,kas dar gali but?neina jau normaliai ir bevaziuot,niekur nerandu bedu,padekit kas zinot

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
60 Atsakymai
57354 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Sausio 04, 11:46:14
sukūrė murloc992
0 Atsakymai
1607 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 05, 17:09:58
sukūrė MTM coupe
1 Atsakymai
2204 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 01, 02:12:19
sukūrė audi fan