Sveiki, klausimas ke-jetronic savininkams, sunkokai pradėjo vestis šaltas variklis mano 2.3e (bendzinu).
Įtariu šalto paleidimo purkštuką, ar gali jis but mechaniški sugedęs, užsikimšęs ar panašiai? Ar visgi problema daviklyje kuris neduoda informacijos varikliui ar jis šiltas ar ne. Mano žiniomis daviklis yra tas pats kuris rodo skydelio temperatūrą, (4kontaktu). Pataisykit jei klystu

upload photo