Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi Coupe  (Skaityta 374099 kartus)

Neprisijungęs Justinas

  • Įrašai: 2061
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Ats: Audi Coupe
« Atsakymas #2025: 2012 Spalio 05, 11:51:07 »
Sveiki, klausimas ke-jetronic savininkams, sunkokai pradėjo vestis šaltas variklis mano 2.3e (bendzinu).
Įtariu šalto paleidimo purkštuką, ar gali jis but mechaniški sugedęs, užsikimšęs ar panašiai? Ar visgi problema daviklyje kuris neduoda informacijos varikliui ar jis šiltas ar ne. Mano žiniomis daviklis yra tas pats kuris rodo skydelio temperatūrą, (4kontaktu). Pataisykit jei klystu :V

upload photo 

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
60 Atsakymai
57354 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Sausio 04, 11:46:14
sukūrė murloc992
0 Atsakymai
1607 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 05, 17:09:58
sukūrė MTM coupe
1 Atsakymai
2204 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 01, 02:12:19
sukūrė audi fan