Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi Cabrio skyrius  (Skaityta 573300 kartus)

Neprisijungęs Rimux

  • Įrašai: 931
    • Žiūrėti profilį
Audi Cabrio skyrius
« Atsakymas #275: 2008 Kovo 22, 16:35:17 »
Kiek realiai cabrikas valgo benzino?nes pas mane spidometras nesisuka,tai net nzn kiek pravaziuot mazdaug galeciau...
Ir gal kas zino kur pigiau rast visa spidometra,ir ar tinka nuo paprastos B4.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
2971 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Balandžio 11, 21:52:02
sukūrė dohc16v
6 Atsakymai
2870 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Birželio 17, 16:44:44
sukūrė Toto
1 Atsakymai
7914 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 22, 13:25:30
sukūrė slimshady