Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1948440 kartus)

Neprisijungęs robe

  • Įrašai: 290
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Visaginas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #7475: 2016 Vasario 12, 20:26:27 »
Aš tai čia nieko nematavau, stendas pamatavo. Variklio galią deklaruoja gamintojai kaip kad 132kw, 165kw. Galia į ratus įdomi tik raceriams, drifteriams ir t.t. Šiuo atveju variklio galia 262 kW, per transmisiją (4x4 ~25%) prarado 65 Kw ir į ratus liko 197 kW. Čia tas pats, kad žmogui su 3,0tdi 165kw sakytum, čia pas tave gražūs skaičiai bet iš tikro 120 kw :D
Programą padariau max, specialiai stendui. Kiekvieną dieną kaip kad ir minėjau anksčiau važinėju su ~240kw/600nm+.

Rezultatas įspūdingas.  (y) Kaip manai, ar su 3.0 tdi varikliu tokiom pačiom investicijom ir laiko sąnaudom pavyktų išspausti daugiau? Ar rezultatas būtų panašus? :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019262 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86397 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12468 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz