Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1060955 kartus)

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #275: 2007 Gruodžio 17, 17:50:47 »
net nebeskaitau šitos temos..........nes apie eSus čia mažiausiai kalbama.........

sausainis

  • Svečias
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #276: 2007 Gruodžio 17, 18:04:36 »
blin, kaip sunku nezinot..... :(

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #277: 2007 Gruodžio 18, 09:51:01 »
o tai kas aukščiau parašyta ??  ?!? iš tavo pusės tik tiek, kad visi šitoj temoj tik pievas rašo  (+)
ir tikrai labai norėčiau žinot ką aš nusišnekėjau  (+) (+) (+)
šiaip ne taip sutikai su tokiu dalyku, kad nesandarus išmetimas prieš deguonies daviklį yra blogai.
daugiau apie reikalą nieko nepasakiai, psio, nors duodi suprasti, kad gaudaisi (turi patirties) šiuose reikaluose,
bet išpyzdavojai visus ir viską 'po polnoj'  (+) ;)
pvz aš; ir ne tik aš, klausiau, kodėl tam pačiam auto su ir be katalizatoriaus skiriasi deguonies davikliai  ??
kartojuos su šiuo klausimu jau trečią kartą. Juk ir tema yra pavadinimu 'Pokalbiai ir diskusijos'.
Ir šioje temo aplamai ir iš vis nieko naujo nesužinojau, ir tikriausia šita tema gavosi tokia išsigimusi todėl,
kad 'tikrieji eSininka' nelabai prilaiko paprastos bendravimo kultūros......tikiuosi su žiniom yra geriau  ;)
P E A C E                       (h)
Shita klausima reik perkelti i V8 tema - shitu auto savaninkams tokios smulkmenos labiau idomios (aa) eSu savininkai tik apie turbo slegius ir kompu cipavimus kalba :-] :-] :-] (na Audiklubo eSininkai dar apie duju kainas pakalba :D :D :D )
o siap nematau ka cia diskutuoti, statai zonda, koks priklauso pagal kataloga, pamirshdamas visokius universalius ir tiek, o ishmetimas su ar be cat'o - naturalu, kad ishmetimo slegis priesh katalizatoriu, ishmetamu duju lekimo greitis ir temperaturiniai rezimai skirsis, dAncer ish musu klubo po katalizatoriu ishemimo state kitu parametru zonda, reiks kada tiksliau paklausti, kas ir kaip.

sausainis

  • Svečias
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #278: 2007 Gruodžio 18, 10:14:29 »
vo blin, kiek reikejo aiskintis, kad pasakytu kazkas, kad po katalizu ispjovimu kitokiu parametru zonda reik statyt... Aciu didelis Grishman :) einu kalbetis su dAncer....

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #279: 2007 Gruodžio 18, 10:18:19 »
ne nu Tu pavarei čia, tai aš juk jau keletą puslapių atgal net su kodais parašiau, kokie eina su katalizatoriais, be katalizatorių.................... tik man neaišku kuom jie skiriasi - būt įdomu parametrus palygint.
http://audi.aitisfera.lt/index.php?topic=759.225

sausainis

  • Svečias
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #280: 2007 Gruodžio 18, 10:26:50 »
blin, netaip turbut busiu suprates Tave Gedis080 :( suklaidino mane tada kai atejo kai kurie klubieciai ir pradejo rasyt, kad pievas rasot... sunku gis susigaudyt nezinanciam...

Klaustas

  • Svečias
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #281: 2007 Gruodžio 19, 11:52:33 »
  (aa) (aa) :D A kodel tureciau issamiai kazka aiskint? Kodel turetu but viskas ant lekstutes parnesta ir padeta? Kai zmogas pats is zingeidumo susiranda ir perpranta nauja info, galvoj daugiau lieka dazniausiai, nei pasiskaitymas ant gatavo ;) Jei nera suprantama automechanika, kam tada tusciai yra floodinama su pievom cia? Koks yra tikslas rasymo, jei info vistiek zmogui nereikalinga? Juk labai paprasta atiduot auto meistrui i rankas ir pasiemus sutarkyta dziaugtis toliau anaja..
 Ar suprantamiau parasiau?  (v)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #282: 2007 Gruodžio 19, 14:47:48 »
Juk labai paprasta atiduot auto meistrui i rankas ir pasiemus sutarkyta dziaugtis toliau anaja..  Ar suprantamiau parasiau?  (v)
:O :O :O :O :O  (!?) pagaliau viskas aišku su tamsta  (+) (+) (+) ff ff ff ff

Neprisijungęs RAMUNAS

  • Įrašai: 299
    • Žiūrėti profilį
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #283: 2007 Gruodžio 19, 18:11:54 »
Gal galit Tomo numery parasyt kur s detales pardavineja  :G

sausainis

  • Svečias
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #284: 2007 Gruodžio 19, 19:06:55 »
  (aa) (aa) :D A kodel tureciau issamiai kazka aiskint? Kodel turetu but viskas ant lekstutes parnesta ir padeta? Kai zmogas pats is zingeidumo susiranda ir perpranta nauja info, galvoj daugiau lieka dazniausiai, nei pasiskaitymas ant gatavo ;) Jei nera suprantama automechanika, kam tada tusciai yra floodinama su pievom cia? Koks yra tikslas rasymo, jei info vistiek zmogui nereikalinga? Juk labai paprasta atiduot auto meistrui i rankas ir pasiemus sutarkyta dziaugtis toliau anaja..
 Ar suprantamiau parasiau?  (v)

na gal ir teisybe parasiai del tu ziniu  8:8 bet neviskas taip paprasta...kad kaka issiaiskinau tai dar nereiskia kad teisinigai ta info supratau ;)  ir nieks cia nefludina... gal daugiau Jus ponas fludinat nepasakant kaip yra iskart, o sukdamas aplink n kartu ;)  (be) juokauju as ;) na nenorit  - nesakykit ;) del servisu... buvau as ten keleta kartu nuvares ta savo eS'a vadinama ... daugiau kiek imanoma stengsiuos nevaryt...

 atsiprasau uz "ne i tema" trupuciuka  (v) O del  to, kad nebutu viskas kaip ant lekstutes pateikta ( na tam tikra prasme) , a tai kam tada forumas sitas reikalingas , a ? ;) gal, kad butu galima parasyt "  :[ :-] :[ :-]" ? :D
« Paskutinį kartą keitė: 2007 Gruodžio 19, 19:14:11 sukūrė AntibiotiC »

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #285: 2007 Gruodžio 19, 20:45:28 »
Juk labai paprasta atiduot auto meistrui i rankas ir pasiemus sutarkyta dziaugtis toliau anaja..  Ar suprantamiau parasiau?  (v)
:O :O :O :O :O  (!?) pagaliau viskas aišku su tamsta  (+) (+) (+) ff ff ff ff

Na tiesiog nepazisti Klausto, anas tikrai nera nieko neishmananti baltaranke princese, paliekakanti mashina servisistams, tik va jo charakteris kol  neperpranti esmes, gali pasirodyti bjaurus :-]

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #286: 2007 Gruodžio 19, 21:00:32 »
Juk labai paprasta atiduot auto meistrui i rankas ir pasiemus sutarkyta dziaugtis toliau anaja..  Ar suprantamiau parasiau?  (v)
:O :O :O :O :O  (!?) pagaliau viskas aišku su tamsta  (+) (+) (+) ff ff ff ff

Na tiesiog nepazisti Klausto, anas tikrai nera nieko neishmananti baltaranke princese, paliekakanti mashina servisistams, tik va jo charakteris kol  neperpranti esmes, gali pasirodyti bjaurus :-]
čia jisai ne baltarankis?  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #287: 2007 Gruodžio 19, 21:20:25 »
Juk labai paprasta atiduot auto meistrui i rankas ir pasiemus sutarkyta dziaugtis toliau anaja..  Ar suprantamiau parasiau?  (v)
:O :O :O :O :O  (!?) pagaliau viskas aišku su tamsta  (+) (+) (+) ff ff ff ff

Na tiesiog nepazisti Klausto, anas tikrai nera nieko neishmananti baltaranke princese, paliekakanti mashina servisistams, tik va jo charakteris kol  neperpranti esmes, gali pasirodyti bjaurus :-]
čia jisai ne baltarankis?  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Na bent jau ne 100% :D

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #288: 2007 Gruodžio 19, 21:27:43 »
aš ir nesakau, kad neišmano, taip pat ir nesakau kad išmano, paprasčiausia neturiu nuomonės šiuo klausimu,
bet bl po tokio pasiūlymo, kad duot auto meistrui, o paskui pasiimt ir nesukt sau kiaušų, tai  :E :E
(tik tų tikrų meistrų sąrašą pamiršo pateikt)
Bet užtat dabar turiu nuomonę kitu klausimu.
......ir aplamai jau geriau tada nieko nerašyt, negu išsipi....nėt ir nusileist iki va tokio lygio ir dar sugebėt kitus į
tai įtraukt  :A. Bet kad jau pasiekėm tokį lygį, tai tada pratesiu ir ir n-tąjį kartą paklausiu:
kuom skiriasi pats deguonies daviklis skirtas auto su ir be katalizatoriaus
jei nėra atsakymo tokiam paprastam ir neaktualiam klausimui,
tai n.x galima rakint šitą temą, nes tikrai n.x ji kaip po tokia reikalinga  :A
ir jei man prireiks tokio daviklio, aš tikrai žinau
kokį dėt, ir kaip patikrint senąjį. Bet man įdomui ne tik kaip, bet ir kodėl.
P.S. o šiaip pagalvojus, gal ir yra tiesos, kad geriau duot meistrui ir pasiimt, o jis tegu tvarkos, tik tam reikalui jau
reiktų naujo auto iš salono su normaliom garantijom, ir nebereiktų niekuom domėtis, gaišti laiką va tokiam forume, garažiuke,
lakstyt ieškant detalių ir t.t. ir pan. Užtektų tik prisimint kada atėjo laikas servisui, ir prisimint kelią kur jis bėra.
Va pavažinėjai 5 metus, garantija baigias ir imi kitą. Kaip kad man daugelis ir patarė daryt, bet nea, aš bandau dar kažką įrodyt
nusipirkdamas jau antrą V8 15metų senumo, o į mane žiūri visi  :O :O :O :O :O kaip į visišką  (!?)
va teip va - išsiplėčiau.......... :D ale ir užkabino...........

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #289: 2007 Gruodžio 19, 23:52:25 »
Gerai, nesikarsciojam, nesipykstam :D
Geriau va pazekim, koks dailus RS'as ir koks garsas (o) 8-P
Ir kaip ishniekina Opel zenkla :-]

Neprisijungęs audiofanas

  • Įrašai: 853
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #290: 2007 Gruodžio 20, 02:02:02 »
o prie ko cia opel?

sausainis

  • Svečias
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #291: 2007 Gruodžio 20, 08:51:06 »
taigi, kad per opel zenkla skersai pravaziavo :D

Neprisijungęs audiofanas

  • Įrašai: 853
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #292: 2007 Gruodžio 20, 10:21:18 »
vai bl :-] :-] tik antra kart ziuredamas pamaciau...

Klaustas

  • Svečias
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #293: 2007 Gruodžio 20, 13:48:09 »
 (aa) :D intrigos su tikslu erzelinis flooodas yr gerai  :G :D Vis nors kazkas idomaus sioj temoj  :s
  O siaip, kazkaip jau nebevez manes kaip senais laikais su klaustuku duodavomes po 'kluba'  ir gaudavom bananaramos kibirais, nuo pvz. klubo prezidento, kuris veliau nuejo dirbt pas mumi :D :/ senai nusibodo ir kazkokia alergija net sakyciau pas many atsirado parasyt ka cia..
 Gedis0, gal Tu man gali kvailam paaiskint, prie ko cia tie liamda su ir be katalyzo?  :V Kur cia i tema? Pats susigalvojai ir pats kartojies :D Ir dar bandai pykt  ff Jau gi parasiau, kad JOKIO skirtumo senai auto, su senu motroniku.. Patartina det placiavarzi davikli (upgratas taip sakant ) ir tiek ;)
 Ka blogai pasakiau tiems keliems dalyviams, kurie nusipirko esines karves mados vedini  apie nesukima kiausu ir nuvaryma pas normalu meistra?  :V Labai daug galima suprast is postiniu minciu kiek zmogus zino ir ka supranta, o jie reiskiasi ne nuo vakar.. Esme ta, kad DAZNIAUSIAI tokie eSiniu karviu turetojai konstruoja is pradziu patys ka.. konstruoja, konstruoja, o po to prisikonstrave iesko patys meistru, kad pataisytu ju auto :D Tiek meistrui tada buna  (z) :A po tokiu burimu, tiek savininkui per kisene... Ne viena ir ne du kart taip buvo is praktikos, itariu dar ne tiek bus ateity  :/

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #294: 2007 Gruodžio 20, 14:11:23 »
Gedi, gal Tu man gali kvailam paaiskint, prie ko cia tie liamda su ir be katalyzo?  :V Kur cia i tema? Pats susigalvojai ir pats kartojies :D Ir dar bandai pykt  ff Jau gi parasiau, kad JOKIO skirtumo senai auto, su senu motroniku.. Patartina det placiavarzi davikli (upgratas taip sakant ) ir tiek ;)
O prie to, kad man tik įdomu, (ir nes dabar man biuletenis ir turiu daug laisvo laiko  :D ) ir pagal katalogus, ir šiaip nežinau jau belenkiek straipsnių nete perskaičiau, ir keliose perduotuvėse tarp kitko paklausiau - visur griežtai pasako dėt tokį arba anokį, priklausomai yra katalizas ar ne, o kuom jie skiriasi, nieks nežino, o parduotuvėse galiausiai pasiūlo universalų (vat ir palik auto pas meistrus  :-] :-] :-]). O kad mūsiškiam Motronic'ui nėra skirtumo, tai to nežinojau, ir aplamai pirmą kartą išgirdau..........bet tai tada kam gamintojas apsikrauna save ir nurodo, kad liambdos yra skirtingos su ir be katalizo ??  ?!? ?!? :V

Klaustas

  • Svečias
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #295: 2007 Gruodžio 20, 14:23:50 »
 teorijos yr teorijos... tau tikrai nei viena parduotuve ar interneto saitas nepasiulys det i T5 davikli nuo nauju audi/vw 5laidu davikli, bet- masina vaziuoja  (+) ir vaziuoja be jokiu problemu, su didesnemis chipavimo galimybemis.. Taip jau yra ;) Dauguma inter saitu, knygu ir tt raso info kaip turi but nuo konvejerio, bet nieko neraso kaip galetu but su tokiu ar anokiu pakeitimu.. vat cia pareina praktika ;) O 'universalus' davikliai.. as skaitau taip- jei preke nauja 2x pigesne nei naujas originalas ir tinka viskam, vadinas ana netinka niekam  :D   

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #296: 2007 Gruodžio 20, 14:35:54 »
Dauguma inter saitu, knygu ir tt raso info kaip turi but nuo konvejerio, bet nieko neraso kaip galetu but su tokiu ar anokiu pakeitimu.. vat cia pareina praktika ;) O 'universalus' davikliai.. as skaitau taip- jei preke nauja 2x pigesne nei naujas originalas ir tinka viskam, vadinas ana netinka niekam  :D  

bet matai šiuo konkrečiu atveju, kai aš tik eksploatuoju savo auto ir neužsiimu kitų remontu, gauti tos praktikos man būtų laaabai per daug finansiškai nuostolingai - pradėt ekspirementuot vien del neturėjimo ką veikt. Todėl ir klausiu, gal kas net buvo priversta išbandyt tokį dalyką pvz
darbe ar netyčia per klaidą  :D..... o dėl universalių aš visiškai sutinku su Tavo nuomone.
P.S. o esmė apie liamdas ir katalizus, tai čia ateičiai, jei prisireiks išpjaut juos, kad žinot kreipt i liamdą dėmesį ar ne.............

Neprisijungęs RR

  • Įrašai: 342
    • Žiūrėti profilį
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #297: 2007 Gruodžio 23, 17:11:53 »
Gal rimtai prie temos jau gryzt laikas...
Vat idomu man 2.2T turetojai, ar esat kas su ismetimu zaide? Butent ar daret vadinama tiesu ismetima savo audzem?
Pasidalinkit info jei kas susidure, ka butent daret ir po to rezultatai jauciami ar ne  8:8

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #298: 2007 Gruodžio 24, 03:31:12 »
Gal rimtai prie temos jau gryzt laikas...
Vat idomu man 2.2T turetojai, ar esat kas su ismetimu zaide? Butent ar daret vadinama tiesu ismetima savo audzem?
Pasidalinkit info jei kas susidure, ka butent daret ir po to rezultatai jauciami ar ne  8:8
Tiesu sakai? Idomu kaip tas gali derintis su kasdienai skirta mashina? po tokio modo pabandytum nuvaziuoti ish Vilniaus i Palanga, turbut ir poilsis prie juros nepades :D

sausainis

  • Svečias
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #299: 2007 Gruodžio 24, 12:32:13 »
Gal rimtai prie temos jau gryzt laikas...
Vat idomu man 2.2T turetojai, ar esat kas su ismetimu zaide? Butent ar daret vadinama tiesu ismetima savo audzem?
Pasidalinkit info jei kas susidure, ka butent daret ir po to rezultatai jauciami ar ne  8:8
Tiesu sakai? Idomu kaip tas gali derintis su kasdienai skirta mashina? po tokio modo pabandytum nuvaziuoti ish Vilniaus i Palanga, turbut ir poilsis prie juros nepades :D

man vel klausymu kilo....  :V vieni sako tiesus, kiti laisvas ismetimas... cia taspats ? arba kaip vadinsis sis ismetimas..... nuo kelniu dedamas diddesnio dijametro vamzdis ir gale tik vienas ale "sport" bakelis... kaip su rezonatoriais ? reik, nereik ? jei reik tai tik sukurinis  ? kiek domejausi, skaiciau, kai kurie sako, kad tas laisvas ( ar tiesus) ismetimas netenka jokios prasmes jei nera keicimas ir ismetimo kolikas.. kita sako kad S klasei tiesioginis ismetimas daugiau naudos juntamai duoda nei atmosferikams galios padidejimo atzvilgiu.. Tiesa ? Domejausi ir apie sport filtrus i "S". Kiek supratau nieko gero tik, kad "stock" bovas girdesis...

 P.S. kaip as nervijausi ;) kai pas viena is klubo nariu girdisi kaip ciaudo "stock" bovas... blin galvojau, kodel pas mane to nera. Kiba gal neveikia bovas mislijau... o poto va pasirodo del ko :D :D
« Paskutinį kartą keitė: 2007 Gruodžio 24, 12:40:56 sukūrė AntibiotiC »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
663084 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
74 Atsakymai
63218 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 17, 08:47:24
sukūrė agdam
13 Atsakymai
10428 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz