Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1949659 kartus)

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2165
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2350: 2014 Sausio 24, 14:16:08 »
Ijungiu degima rodo 100% akumas, starteris vos prasuka, ant skydelio uzsidega battery low, bet MMI rodo akuma 100%  (!?) Pajungiu pakroveja , vos varganus 3 amperus ima, kaip ir pasikroves. Po 15 minuciu krovimo srove 0A, vos prasuka varikli, ant skydelio jokiu ispejimu, MMI akuma rodo 10%.Gal kas kokiu minciu?
Su pakrovimu kazkokia fiognia su jomis. As irgi kroviau visa para akuma. Pirma ant prikurkes gnybto, po 24 val. rodo 10 proc, amperazo nuo pakrovejo nebeima. Tada atjungiau akumo klema, pakroviau atjungta akuma tiesiai ant gnybtu. Idejus vel rodo 10 proc, bet vedasi. Tada palikau dirbti varikli, kol parode 100 proc, po nakties uzsivede puikiai.
P.S. patiktink ta prikurkes gnybta po kapotu, jei jis yra, kaip sakiau pas mane ten blogas kontaktas uzspaudime buvo. Sutvarkiau, rytais vedasi kaip nauja. Dar ant keleivio lanzerono galo variklio mase patikrink, gal prisukta ant dazu.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019360 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86413 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12474 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz