Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1947483 kartus)

Neprisijungęs MrCyBoRg

  • Įrašai: 766
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1675: 2013 Spalio 10, 09:41:57 »
Dėl perdidelio tepalo lygio kemšasi dpf, o ne dėl užsikišusio dpf atsiranda tepalo perteklius.

Kad i cilindrą prilašėtų tiek dyelio, jog hidrosmūgis gautųsi... Iš reikos išlašink kelis miligramus ir reikoj slėgis bus 0 bar. Prie tokio slėgio manau jau niekas nebelaša :) Skystis juk neturi savybės susispaust kaip oras, litro skysčio nesuspausi iki pusės litro. Tad ir sakau pasižiūrėt į kuro reguliatorių, tada suprasit, kad čia kažkokie paistalai dėl hidrosmūgių ir dyzelio tepale.

mano durna galva tai katalyzas kemshasi del per didelio kiekio tepalo..
juk DPFas po katalyzo stovi.. :V
aisku jei katalikui zopa tada r dpf laikas ateina..
ar ne :V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019138 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86392 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12467 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz