Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1950933 kartus)

Neprisijungęs tomcikas

  • Įrašai: 1368
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #10500: 2018 Vasario 24, 20:54:20 »
Sveiki. Pradejo slubuoti generatoriaus krovimas, sokinedavo krovimas nuo 14.1 iki 13.5V ir nesvarbu kokios apsukos. Nusipirkau srote kita generatoriu, nuveziau elektikui, perrinko ji, pakeite inkaro kontaktus, nes buvo isdile, pakeite krovimo reguliatotiu, buvo ir dabar idetas Valeo. Isidejau siandien ta generatoriu ir krovimas max 13.7V (z) Kas cia per bajariai :-{ Gal cia beda slypi kazkur kitur, o ne genaratoriuje tiek sename, tiek siandien idetame? :think: Seno generatoriaus nuemiau krovimo rele, patys angiukai viskas ok, o inkaro kontaktai siek tiek padile.


P.s. Audi A6 3.0tdi 165kw
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Vasario 24, 21:01:50 sukūrė tomcikas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86417 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12475 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz