Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Padangos, ratlankiai, išmatavimai ir subtilybės su Audi C6  (Skaityta 136341 kartus)

Neprisijungęs Gedutis

  • Įrašai: 314
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Geriausia bandyk kad aukscio ir plocio santykis butu kuo panasesnis! nes vaziuosi nekonfortiskai!
Šitas dalykas suprantamas. Svarbiausia buvo tai, ar neturės kokios nors įtakos ABS, ar dar kam nors

Neprisijungęs Vaidunia

  • Įrašai: 53
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ne!jeigu  priekiniai varantys tai davikliai stovi atskirai priekio ir galo!

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Santaupa, tu santaupa :goodboy: Jeigu neturi ką atsakyti, tai būk žmogus, praeik pro šali ;)
Bus kas ir be tavęs normaliai atsakys.
Pasipleksnok sau. Skupas ir dar neskaitai ka parasau. Absui tikrai tas nepatiks. EPS suveikines.

Neprisijungęs Gedutis

  • Įrašai: 314
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Pasipleksnok sau. Skupas ir dar neskaitai ka parasau. Absui tikrai tas nepatiks. EPS suveikines.
Matai, tu čia vienas tik tokį dalyką teigi :D Arba gal įsivaizduoji, kad padangų aukščiai ar pločiai skirsis labai daug, bet to nebus.
 Kodėl tada su skirtingais padangų matmenim važiuoja žmonės turintys passatus, golfus, bmw, opel ir dar aibė kitų markių? :)
Taip, kad bevertis tavo komentaras čia :goodboy: O ar skūpas aš ar ne, tai čia jau ne tau spręsti ;) Sėkmės :goodboy:
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gegužės 04, 10:13:13 sukūrė Gedutis »

Neprisijungęs Vaidunia

  • Įrašai: 53
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
As vazinejau su235-45 r18 priekije .gale 245-40r18 ir klaidu nemete nei SRS nei ABS .

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Klaidu ir nemes. Ne is pirsto lauziu. Buvo atvejas panasus tik ne su audi. Ant posukiu sumirksedavo antipraslidimas. Reiskia cia dar primityvi sistema.

P.s. cia kaip toj istorijoj, kai baxurai prisiperka prabangiu masinu, uzdeda brangius ratus, o ant padangu nebelieka, uzsideda plikas.

Sekmes.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gegužės 04, 11:36:29 sukūrė ~Romas~ »

Neprisijungęs markas2000

  • Įrašai: 153
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
jeigu yra r18 255/40/   ir deti aukstesnes padangas 45/  , ar suminkstes kiek masiniukas , ar ne ka ????

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
dar pasakyk, kad su tokio aukscio padangom ner komforto :) Suminkstes minimalei, bet atrodys kaip deshros.

Neprisijungęs Mindosa

  • Įrašai: 1432
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
pas mane sudetos 245/45 r18, gan minkstai vaziuoja, o 255/45 dar truputi aukstesnes  :)

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
255/40 ir taip jau gan aukštos  :)

Neprisijungęs TOMAZAS2009

  • Įrašai: 134
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pas mane R18 Et43 245-40, vaziuokle standartine, tarpai dideli tarp sparno ir padangos virsaus, gal geriau ziuretusi su 245-45 padangu ismatavimais, sumazetu tarpai.

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, gal kas važinėjate su R18 225/45?
Papildyta. Pamiršau, kad standartas ant C6 eina 245/40. Bet pas mane dropo nėra. Tai kaip džipiškiau ar 245/40 ar 225/45 (245/45 džipiškai tikrai)
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Rugpjūčio 10, 15:44:33 sukūrė AuG3 »

Neprisijungęs Gedutis

  • Įrašai: 314
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Gal kas naudojo ar naudoja žiemines padangas Nokian WR D4? Kaip jos tarnauja mūsų keliuose?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Bajoras jas labai gyrė, nors testuose ne kažką

Neprisijungęs Gedutis

  • Įrašai: 314
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Bajoras jas labai gyrė, nors testuose ne kažką
Testuose ne kažką? Tai, kad kiek žiūrėjau, testuose jos gan aukštoj pozicijoj :think:
Bet testai lieka testais. Mane domina liaudies nuomonė, kurie jas bandė natūroj

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Nežinau, praeitais metais žiūrėjau, tai testų gale mačiau. Aišku, tų testų ne vienas, gali kitur geriau. Bet esmė, kad šitos made ir rusija, tai į tokias išvis nežiūrėčiau. Geras pvz, kai vw pradėjo Kalūgoj kepti. :bedantis:

Neprisijungęs Gedutis

  • Įrašai: 314
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Nežinau, praeitais metais žiūrėjau, tai testų gale mačiau. Aišku, tų testų ne vienas, gali kitur geriau. Bet esmė, kad šitos made ir rusija, tai į tokias išvis nežiūrėčiau. Geras pvz, kai vw pradėjo Kalūgoj kepti. :bedantis:
Būtent todėl ir ieškau patarimų, nes jos pagamintos rusijoj. Jei nebūtų ten gamintos, pirkčiau nelaukęs. Bet dabar esu girdėjęs apie jas neblogų atsiliepimų, todėl noriu įsitikinti ar tikrai verta jas pirkti

Neprisijungęs PauliusC

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,

Esu naujas Audi forume ir naujas Audi vairuotojas. Nupirkau A6 C6 universalą. Pirkau su R16 žieminiais ir vasariniais ratais. Dairausi kitai vasarai ratų. Esu išsirinkęs du variantus ir noriu Jūsų, kaip nusimanančių pasakyt man ar tokie ratai man išvis sutilps.
1 variantas: R18 5x112, J9, ET31, centrinė skyle 66,5 (bet lyg su centravimo žiedais ši problema išsispręstų. Tada lygiai tokie pat ratai yra J10, ET32.
2 variantas: R18 5x112, J8,5, ET40. Tada lygiai tokie pat ratai yra J9,5, ET40.
Prieš tai vairavau BMW ir pas mane buvo priekį siauresni, gale platesni ratai. Ar su Audi tokie variantai daromi ar ne? Įdomiausias man variantas yra tas su J9 priekyje, J10 gale. Jei žinote ar tilps, o gal net patys su tokiu fitmentu važinėjat, gal tuomet galit pasidalinti padangų išmatavimus? Ir ar negrybaus greitis ir pan?
Važiuoklė pas mane paprasta, ne Sline ar kaip ten. Ir ne quattro.
Ačiū.  :bow:

Neprisijungęs Gedutis

  • Įrašai: 314
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ar yra kas nors uždėjęs R18 ratus su ET39 ir 245/45 padangom? Nieko neliečia? :bedantis: Šiandien uždėjau tokius ratus, tai gale kažką liečia, gal arkas :-{ :think:

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ar yra kas nors uždėjęs R18 ratus su ET39 ir 245/45 padangom? Nieko neliečia? :bedantis: Šiandien uždėjau tokius ratus, tai gale kažką liečia, gal arkas :-{ :think:
245/40 dėk, nereikia tų dešrų.

Neprisijungęs Gedutis

  • Įrašai: 314
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
245/40 dėk, nereikia tų dešrų.
Ne to klausiau. Žinau kas turi būt uždėta, yra lipdukas. Bet nupirkęs ratus su apynaujėm padangom, neišmesiu jų :D

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, kiek pučiat R18 245/40?

Neprisijungęs Gedutis

  • Įrašai: 314
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ir kiek į R18 245/45?  :bedantis:

Neprisijungęs edmas79

  • Įrašai: 1404
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
labas o vazinejat ar zadat vazineti su r 18 ziema,nesudidures dar tad nezinau ka daryti vaziuoti r18 ar deti r17
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Spalio 18, 22:15:48 sukūrė edmas79 »

Neprisijungęs L8

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Važinėju su r20 žiema, viskas gerai, vaziuoja.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
4881 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Vasario 27, 19:10:59
sukūrė mazhylis