Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Padangos, ratlankiai, išmatavimai ir subtilybės su Audi C6  (Skaityta 136196 kartus)

Neprisijungęs xxxx

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki dar karta. Radau pigiai pirkti "geras padangas". Protektorius nuliovas, tik esme ta, kad jos taisytos. Sonuose (korde) kaip aiskino buvo isgrestos skyles 8mm grazteliu (cia gal utilizavo taip), tada jos sutvarkytos, vulkanizuotas kordas. Kaip manote ar verta imti tokias padangas? Gal kas ka girdejote ar vazinejote su tokiomis? Aciu
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Balandžio 22, 20:28:39 sukūrė Bajoras »

Neprisijungęs Ecka

  • Įrašai: 917
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
vazinejau su zieminem tokiom, tai jokio skirtumo nepajutau. Negaliu pakomentuot kodel, nes paradvejas jas atsiveze is Vokietijos jau taip "patiuninguotas"

Neprisijungęs TDIkas

  • Įrašai: 159
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Jos is padangu testavimo paimtos, ir kad nepardavinet pragreze vokieciai, o lietuviai auksarankiai padaro  :)

Neprisijungęs xxxx

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Jos is padangu testavimo paimtos, ir kad nepardavinet pragreze vokieciai, o lietuviai auksarankiai padaro  :)

Ar teko girdeti del tarnavimo? Ar verta imti, nes kaina tai ziauriai superine. 60EUR uz vnt. Protektorius 100% R19/245/40

Neprisijungęs Ecka

  • Įrašai: 917
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Man atitarnavo žieminės be problemų

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kordo klijavimas draudžiamas pvz vokietijoje, saugumo sumetimais... Tad pagalvok ar taupydamas nori savo ir kitų gyvybėmis rizikuoti? Turiu pažįstamą kuris kordą prakirtęs buvo ir klijavo, antra sezoną eksploatuojant tokią padangą ji išsitaškė autostradoje, gerai, kad visi sveiki...

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal vertetu apsistoti ties viena bendra ratu-padangu tema? :)

Neprisijungęs xxxx

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal vertetu apsistoti ties viena bendra ratu-padangu tema? :)

Manau taip, sorry:) (h)

Neprisijungęs xxxx

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Balandžio 21, 22:41:26 sukūrė couppe »

Neprisijungęs RičardasA

  • Įrašai: 30
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pas teva ant c6  tokios, tik r18, antras sezonas dabar, rieda puikiai :-)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nfera liuks padangos ;)

Neprisijungęs fiurer

  • Įrašai: 55
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
pirkau tokias continental ,vasarines r 18 , tai jau antrus metus vaziuoju ir viskas puikiai, nesigailiu,manau verta...

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O tie kinieciai neuzia? Jei kalbant apie r19-20?
Vat, kad ne :)

Neprisijungęs xxxx

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Vat, kad ne :)

O tai kuo skiriasi NEXEN nuo ROADSTONE? Nes jos abi nFera... :think:

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Niekuom, tas pats gamintojas du prekės ženklai ;)

Neprisijungęs L8

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Vat, kad ne :)
Skambinau i ozo padangas, ir klausiau kokiu turi nauju, tai paminejo ir kinietiskas, paklausiau ar jos neuzia, sako 100% jog garsas bus,užimas :think:

Neprisijungęs xxxx

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Skambinau i ozo padangas, ir klausiau kokiu turi nauju, tai paminejo ir kinietiskas, paklausiau ar jos neuzia, sako 100% jog garsas bus,užimas :think:

Manau nusisneka. Juk yra europine skale del garso decibelu. 71db ir dvi juosteles manau norma.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Skambinau i ozo padangas, ir klausiau kokiu turi nauju, tai paminejo ir kinietiskas, paklausiau ar jos neuzia, sako 100% jog garsas bus,užimas :think:
Žinau kas su nankang ultra sport ns 285/30R19 laksto, užimas identiškas buvusiems bridgestone... Šiaip tokio pločio padangos iš esmės triukšmingos...

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Visokios eglutes is vis uziancios yra :)
Griovy gulint nerupes ar uzia, tad ziurekite savybes, o jei masinos izoliacijis truksta - tam yra priemoniu :)

Neprisijungęs paulius.a

  • Įrašai: 109
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
pas mane nexen nfera su4 r18 245/40, antrus metus važinėju, neturiu nusiskundimu, jos ne kinietiskos, o korejietiskos :) ir tikrai neužia :)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19462
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Teko kalbeti su "savu" padangu profu del tu greztu/durtu padangu.
Jei padanga grezta, tada viskas ok, pasidaro be jokiu problemu, atitarnauja, tarnauja ir t.t. Jei ji "sauta" tai tada jau rimtesnis pazeidimas, buna, kad po kazkiek laiko ispucia guza toje vietoje.Kai jie patys atsiveza ir pardavineja, tai sake kad "prasautu su aparatu" jie ten neima, taciau jas susirenka kiti ;)
P.s. pardavinedami sako, ir sau visas tokias esu susidejes :D
p.p.s.pagal mane tai reikia buti visiskai nuciuoziusiu , kad ant pilnesnio greicio masinos deti 4 vnt subadytu i sonus ir sutaisytu padangu. :think:
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs xxxx

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Na ka. Pagaliau ratai uzmauti R19 ir uzdetos padangos, patare sitas, ne tas NEXEN, nes ROAD STONE kietesnio misinio ir tvirtesnis kordas, sonai:
http://www.egzotika.lt/padangos/184320599-roadstone-nfera_su1-255-35-r19-96w.html

Pirmieji ispudziai: nezinau kodel pas kai kuriuos tampo (zinau ta jausma), tai kas keisciausia, visai jokio tampymo nera, jei niekas nesakytu, kad sukeite ratus is R17/225/50 i R19/255/35, gal net nesuprasciau, isskyrus tai, kad vairas standesnis sukant i sonus. Dar specialiai isvaziavau i Vilniaus Gelezinio Vilko gatve, kur nemazios provezos. Kas liecia del kietumo ir "taburetes efekto", tai patarciau tvarkytis pakabas ar velnias zino kas ten pas kai kuriuos yra, kad sneka del kietumo. Galvojau na dabar kai isvaziuosiu is serviso tai bus dantu kratymas. Galiu pasakyti nustebau, pakankamai standziai sugeria tas duobes ir nelygumus, net nesitikejau, kad tai bus... Matomai buvau nusiteikes blogiausiam:) Kas liecia konkreciai sitas padangas del garso (siaip esu priekabus prie visko ir girdziu masinoje kiekviena girzdresi), tai siek tiek jauciamas minimalus uzesys, bet nera didelis (manau normalu girdeti tokio plocio padangas, plius nulipus nuo labai minksto misinio zieminiu). Tai vat tiek ziniu kolkas. Bus laiko nufotografuosiu ir ikelsiu masina su naujais "batais":)
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Balandžio 22, 14:23:59 sukūrė couppe »

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na ka. Pagaliau ratai uzmauti R19 ir uzdetos padangos, patare sitas, ne tas NEXEN, nes ROAD STONE kietesnio misinio ir tvirtesnis kordas, sonai:
http://www.egzotika.lt/padangos/184320599-roadstone-nfera_su1-255-35-r19-96w.html

Pirmieji ispudziai: nezinau kodel pas kai kuriuos tampo (zinau ta jausma), tai kas keisciausia, visai jokio tampymo nera, jei niekas nesakytu, kad sukeite ratus is R17/225/50 i R19/255/35, gal net nesuprasciau, isskyrus tai, kad vairas standesnis sukant i sonus. Dar specialiai isvaziavau i Vilniaus Gelezinio Vilko gatve, kur nemazios provezos. Kas liecia del kietumo ir "taburetes efekto", tai patarciau tvarkytis pakabas ar velnias zino kas ten pas kai kuriuos yra, kad sneka del kietumo. Galvojau na dabar kai isvaziuosiu is serviso tai bus dantu kratymas. Galiu pasakyti nustebau, pakankamai standziai sugeria tas duobes ir nelygumus, net nesitikejau, kad tai bus... Matomai buvau nusiteikes blogiausiam:) Kas liecia konkreciai sitas padangas del garso (siaip esu priekabus prie visko ir girdziu masinoje kiekviena girzdresi), tai siek tiek jauciamas minimalus uzesys, bet nera didelis (manau normalu girdeti tokio plocio padangas, plius nulipus nuo labai minksto misinio zieminiu). Tai vat tiek ziniu kolkas. Bus laiko nufotografuosiu ir ikelsiu masina su naujais "batais":)
sveikinu su pirkiniu... kazkas pasakytu geru ratlankiu dvi poros su vienam sezonui padangom iseitu uz tokius pinigus

Neprisijungęs xxxx

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
O kaip atjungti padangu davikliu klaidas? Galite padeti?  :) Nes ratai be davikliu, galvojau nemes klaidu. Kabeli ir pc turiu, gal kur atsijungia?

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto


O kaip atjungti padangu davikliu klaidas? Galite padeti?  :) Nes ratai be davikliu, galvojau nemes klaidu. Kabeli ir pc turiu, gal kur atsijungia?

Uzeik i can gateway, installation list (ar coding, nepamenu tiksliai), ir nuimk varnele ant TPMS, save go back ir viskas, nebebus pas tave sios opcijos :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
4881 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Vasario 27, 19:10:59
sukūrė mazhylis