Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Navigacijos instaliavimas  (Skaityta 6888 kartus)

Neprisijungęs pauliuxxx

  • Įrašai: 44
    • Žiūrėti profilį
Navigacijos instaliavimas
« Topic Start: 2010 Liepos 28, 15:39:03 »
Sveiki,

idomu ar imanoma susideti navigacija is pvz kitos dauztos auto?

pas mane yra MMI High su spalvotu ekranu, CD changeriu. Nuspaudus NAV raso kad navigacija nesuinstaliuota....



pries kaskiek meteliu kai dar buvo brangus automobiliniai GPS'ai, nusipirkau GPS--->USB antena, ir turint programa su laptobu buvo galima sekmingai naudotis. 

kadangi pas mane jau yra MMI (tai visas kompas:))  galvoju bereikia antenos GPS ir zemelapiu (DVD leistuvo). na ir dar gero meistro kuris sujungtu viska + suinstaliuotu nauja softa i MMI

jei kas susiduret su panasiais dalykais, ar zinot kas apsiimtu, butu idomu isgirsti nuomones, patarimus. ?!?

Neprisijungęs cardio

  • Įrašai: 268
    • Žiūrėti profilį
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #1: 2010 Rugpjūčio 09, 14:21:19 »
Manau pagrindinis dalykas, ar bagazineje stovi DVD, kur kisasi navi. Jei ne reikia to daikciuko, manau laidai su fiskem jau turetu gamykliskai buti privesti. O jei reikes DVD 2009 metu-rasyk. Turiu ir 2010 bet kazkaip pas mane nepagauna(2009 budavo ikisi ir install prasideda automatiskai), gal visa MMI softa reikia atnaujinti

Neprisijungęs pauliuxxx

  • Įrašai: 44
    • Žiūrėti profilį
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #2: 2010 Rugpjūčio 10, 14:51:17 »
Badazineje nera DVD, bet yra pora stiprintuvu (arba kaskas panasaus), ir po jais yra kaiptik palikta vieta kur turetu buti NAV DVD. bet manau reikia dar ir antenos GPS? ir galbut dar kasko? negi niekas nebande tokio projektuto sau pasidaryti? :)

Neprisijungęs cardio

  • Įrašai: 268
    • Žiūrėti profilį
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #3: 2010 Rugpjūčio 10, 18:17:32 »
Manau, kad tiems kas turi nereikia zaisti, o kas neturi nera didelio poreikio-ideti ja originalia kruva reikalu o ir kaina jauciu nemaza. O jei rimtai as ja turiu-esu idejes 2009 DVD ir pasakysiu atvirai esu nusivyles-ten net elementarios Baranausko gatves Kaune nera, kur ji jau nuo mano vaikystes siame mieste buvo, yra ir bus.
Daugelyje forumu raso, kad 2010m DVD labai papildyta lietuva, bet va kazko man neisuinstaliuoja-sakau, jauciu softa reikia atnaujinti.
Aisku, jei vazineji po Europa, tai tikrai geras dalykas, nes Europa rodo smulkiai, bet Lietuva labai blogai. Siaip Lietuvoje as neblogai gaudausi ir visuose didziuose miestuose, o jei kazko nerandu tai Nokia turi Garmin Navi-uzmest aki i marsruta uztenka. Taip kad iseitis nusipirkti 5 coliu navi ant stiklo su Igo8, Garmin ar dar kazkuo uz 350LT ir viskas.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Rugpjūčio 10, 18:19:39 sukūrė cardio »

Neprisijungęs CTRL

  • Įrašai: 533
    • Žiūrėti profilį
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #4: 2010 Rugpjūčio 10, 21:08:41 »
Esu kazkur internete rades, bet dabar ant greituju neberandu (kazkokia lietuviska imone), to puslapio, kur rase, kad galima prie Audi C6 spalvoto ekrano su MMI, kur nera gamyklines NAVI pajungti isorine navigacija, kaina apie 1.000 Lt.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #5: 2010 Rugpjūčio 10, 21:45:30 »
Man atrodo www.mdg.lt

Neprisijungęs CTRL

  • Įrašai: 533
    • Žiūrėti profilį
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #6: 2010 Rugpjūčio 11, 07:24:40 »
Pigiau (+) , bet prielipa ant stiko, man asmeniskai labai gadina salono vaizda, todel, kad ir kelis kartus brangiau, as jungciau ant orginalaus ekrano.

Neprisijungęs pauliuxxx

  • Įrašai: 44
    • Žiūrėti profilį
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #7: 2010 Rugpjūčio 11, 08:42:52 »
dekui uz nuorodas, bandysiu issiaiskinti kaip kas cia:)

ant ekrano priklijoujama turiu, ir ne 300lt kainavo, pries pora metu apie 1000lt kainavo (zmona padovonojo, nupirko koki tik rado brangiausia navigacija  parduotuveje (aa) (o)

priklijuojamas prie stiklo turi savo privaluma(tuo paciu ir trukuma) kad ji gali be vargo isideti i kita auto, arba kai parduodi auto NAV lieka tau :) tai as ji ir pasiliksiu, bet jei yra galimybe isideti orginalia (ekranas vietoje, NAV valdymo mygtukai vietoje, tai noretusi kad navigacija ten ir butu:))

Lietuvoje nelabai prireikia ir man navigacijos, vazineju daugiausia ne Lietuvoje, ir tikrai geras pagalbininkas navigacija:)

Neprisijungęs griusa

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #8: 2011 Birželio 14, 00:36:08 »
Sveiki. Aš gyvenu ne Lietuvoj ir navigaciją man reikalinga pas mane yra mmi ekranas ir mygtukas nav,bet kaip kolega anksciau minėjo ji neinstaliuta.radau dvd leistuva ir antena eBay uz 300 euru.bet klausimas Ar eis ja man ideti.vista magazineje yra palikta bet neivieno laido nesimato kad butu galima pajunkt.taigi nezinau Ar verta pirkti DVD leistuva jei jo neis man pajunkti?ar kas tiksliai bandėte tokį varijanta.dekui. :)

Neprisijungęs Tomekas

  • Įrašai: 141
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #9: 2013 Gegužės 24, 00:15:55 »
sveiki, isemiau navigacijos cd is navigatoriaus ir daugiau jis nepriima jokio cd, kas galetu buti?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #10: 2013 Gegužės 24, 07:40:05 »
sveiki, isemiau navigacijos cd is navigatoriaus ir daugiau jis nepriima jokio cd, kas galetu buti?

Pagal sukodavima, neleidzia isimti, bet , kad neleistu ideti, tai kazkas idomiau :think: Pabandyk visai atjungti gale jungti ir is naujo pajungti.

Neprisijungęs Tomekas

  • Įrašai: 141
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #11: 2013 Birželio 17, 12:58:14 »
Pagal sukodavima, neleidzia isimti, bet , kad neleistu ideti, tai kazkas idomiau :think: Pabandyk visai atjungti gale jungti ir is naujo pajungti.
viska tik dabar atardziau atjungiau ir prijungiau vistiek jokio efekto :-{

Neprisijungęs aliamZ

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #12: 2013 Birželio 17, 13:34:26 »
Sveiki,
man neleidzia isimti kompakto ir anksciau poste parasyta, kad taip specialiai padaryta. Kaip isimti ta kompakta? Lempute pablikcioja, o kompakto neisspjauna.
Dekui

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #13: 2013 Birželio 17, 14:08:19 »
Sveiki,
man neleidzia isimti kompakto ir anksciau poste parasyta, kad taip specialiai padaryta. Kaip isimti ta kompakta? Lempute pablikcioja, o kompakto neisspjauna.
Dekui

Reikia junktis kompa ir pakeisti nustatymus.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #14: 2013 Birželio 17, 14:16:03 »
Taip, be kompo neišimsite, nes aktyvuota apsauga

Neprisijungęs aliamZ

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #15: 2013 Birželio 17, 14:56:35 »
Gal kas galetu padeti padaryti tai?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #16: 2013 Birželio 17, 15:10:09 »
Aš dėja Kaune...

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Navigacijos instaliavimas
« Atsakymas #17: 2013 Birželio 24, 19:59:39 »
As galiu Vilniuje.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1221 Atsakymai
220854 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Spalio 29, 15:04:59
sukūrė dimoncik
C6 Navigacijos DVD

Pradėjo 444ziedai « 1 2 ... 6 7 » Audi C6

166 Atsakymai
47139 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Gruodžio 09, 15:39:51
sukūrė pravalas
1 Atsakymai
1008 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Rugpjūčio 09, 16:48:01
sukūrė only AUDI