Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Lempute  (Skaityta 2818 kartus)

Neprisijungęs Gigas

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Lempute
« Topic Start: 2020 Kovo 15, 01:33:43 »
Sveiki, gal esate isidėja LED lemputes į numeriu apsvietima? Ar dejote tik lempute ar keitėte su viskuo? Jei lempute ar nemeta klaidos?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Lempute
« Atsakymas #1: 2020 Kovo 15, 22:18:22 »
meta, reik lempučių su varžom kurios kaista.
pas c6 iškoduoti šitos funkcijos neradau kaip.
draugui darėme taip: jis pirma susidėjo kinus - drakonus, kaip mes vadiname, kurie švietė kaip lazeriai ir atrodė šlykščiai, mane vemti vertė (na ok mane visi neoriginalūs led vemt verčia), bet ja mirgi nepatiko.
Kai vienas kinas supuvo, nupirkau jam originalaus su 4h... kodu, rodos nuo a8, na nepamenu, išskerdėm vieną supuvusį kiną, išlitavau iš ten varžą, ir pakabinau ant pravodkės - užteko vienos.

Smagiausia darbo dalis buvo prie jo akių kiniškus led šviesti į šiukšlinę - labai pralinksmėjau.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Lempute
« Atsakymas #2: 2020 Kovo 16, 07:48:19 »
meta, reik lempučių su varžom kurios kaista.
pas c6 iškoduoti šitos funkcijos neradau kaip.
draugui darėme taip: jis pirma susidėjo kinus - drakonus, kaip mes vadiname, kurie švietė kaip lazeriai ir atrodė šlykščiai, mane vemti vertė (na ok mane visi neoriginalūs led vemt verčia), bet ja mirgi nepatiko.
Kai vienas kinas supuvo, nupirkau jam originalaus su 4h... kodu, rodos nuo a8, na nepamenu, išskerdėm vieną supuvusį kiną, išlitavau iš ten varžą, ir pakabinau ant pravodkės - užteko vienos.

Smagiausia darbo dalis buvo prie jo akių kiniškus led šviesti į šiukšlinę - labai pralinksmėjau.

Su markeriu juodu užpaišai kinus ir susilygina šviesos intensyvumas su oem :bedantis: :bedantis: :bedantis:

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Lempute
« Atsakymas #3: 2020 Kovo 16, 08:52:38 »
tai kad supuvo šiukšlė per pusmetį ar tai metus :D o kainuoja brangiau nei oem ar tai panašiai tiek :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Lempute
« Atsakymas #4: 2020 Kovo 16, 10:07:58 »
tai kad supuvo šiukšlė per pusmetį ar tai metus :D o kainuoja brangiau nei oem ar tai panašiai tiek :D

Pati kalta esi, nebuvo sandarumo vadinasi :bedantis:

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Lempute
« Atsakymas #5: 2020 Kovo 16, 10:18:06 »
aš į tai žiūriu kitaip - nutiko tai, kas turėjo nutikti :D kinas sandariklio nekokybiško panaudojo, matyt. Originalas spėju ilgiau laikys.

arba reik normaliai šito užvaryt, bet taip gražiai, kad aplink lemputę išsitriestų snargliai :D :D :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Lempute
« Atsakymas #6: 2020 Kovo 16, 10:23:18 »
aš į tai žiūriu kitaip - nutiko tai, kas turėjo nutikti :D kinas sandariklio nekokybiško panaudojo, matyt. Originalas spėju ilgiau laikys.

arba reik normaliai šito užvaryt, bet taip gražiai, kad aplink lemputę išsitriestų snargliai :D :D :D

Geras reikalas tam yra va  :bedantis:  :bedantis:  :bedantis:


Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Lempute
« Atsakymas #7: 2020 Kovo 16, 10:29:01 »
Ok Evka baigiam, išmes mus iš gimtadienio :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
1766 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Lapkričio 12, 17:17:32
sukūrė Bajoras
2 Atsakymai
723 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gruodžio 20, 17:14:51
sukūrė STYLING
21 Atsakymai
3102 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Liepos 22, 23:25:53
sukūrė dariukx