Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kaip greitai jums susyla variklis?  (Skaityta 51786 kartus)

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #350: 2018 Vasario 27, 23:04:34 »
Sukuria ir tikrai apšildo, tikrai iš salono išriedėjus ar mažos ridos automobilio savininkai neturi tokios problemos ir net neteko girdėti, kad kas skūstusi, bet tas šildymas susideda iš daugelio kriterijų, o ne tik vieno termostato ir tai neaišku kokio gamintojo ir kokių parametrų.

Atlikom bandymą: -11, kurenam ant vietos ir stebim per VCDS. Klima ant hi, ventiliatorius ant 1 - kitaip wb nedirba. Salonas buvo prikaitytas jau prieš bandymą. Wb motorą įšildo iki 81 ir išsijungia. Per kelias minutes variklio temperatūra nukrenta 10 laipsnių. Nebuvo laiko toliau stebėti, galas žino kiek dar butų leidusis. Išvada - motoras nesukuria tiek šilumos, kad apšildytų save ir pasiektų darbinę temperatūrą.  Nenormalu.

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #351: 2018 Vasario 27, 23:13:11 »
kazkur gi buvo mineta, kad ant laisvu masina dirba liesu misiniu, to pasekoje ji ir neturi islaikyt 90laipsniu

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #352: 2018 Vasario 28, 01:44:08 »
Tai ne tai, kad neturi, visoms kaip pvz. mašinoms jeigu perkaito variklis, pirmas dalykas temperatūrą ant pilno ir vintiliatorių, kad ir per vasaros karščius numuša akivaizdžiai temperatūrą, o čia prie minusinės temperatūros nori , kad išlaikytų.

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #353: 2018 Vasario 28, 07:05:54 »
Tiesa pasakius, po to važinėjom po miestelį ir temperatūra krito, vaizdas, kad važinėk nors ir visa dieną..

Bandau suprasti iš kur tokie skirtumai. Mes čia kaime lyginam iš esmės vienodas a6 c6 su 2,7 tdi motorais. Vienas, be wb, sušyla iki darbinės prie -12 per 12-14 km, mano su webasta - rekordas 29 km prie temperaturos apie 0. Faktas, kad pas mane wb veikia blogai, bet be jos - išvis ragas. Gal kai kurie varikliai tiesiog "šalti"?
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Vasario 28, 07:32:15 sukūrė Audrius_ »

Neprisijungęs paulius.a

  • Įrašai: 109
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #354: 2018 Vasario 28, 10:19:06 »
O šiaip sunkiai keičiasi termostatas? Pas mane (165kw, nebėra DPF, EGR užklušintas ir sklendės išiimtos, likęs tik katalizatorius) panašios problemos kaip pas Audrių, salone šilta, bet variklio temperatūra mieste vos vos 70 laipsnių pasiekia ilgai važinėjant. Užmiestyje važiuojant pakyla iki 90 ir laikosi, bet čia praitą savaitę važiavau buvo apie -7, tai 90 laipsnių trasoje pasiekė po 20km (5km mieste, trasoje 15km).
Webasto yra bet jau reikia keisti žvakę, nes ne visada užsikuria ir kartais net užsirakina. Sunku žvakę pakeisti?
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Vasario 28, 10:27:11 sukūrė paulius.a »

Neprisijungęs detomkis

  • Įrašai: 89
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #355: 2018 Vasario 28, 11:24:47 »
Atlikom bandymą: -11, kurenam ant vietos ir stebim per VCDS. Klima ant hi, ventiliatorius ant 1 - kitaip wb nedirba. Salonas buvo prikaitytas jau prieš bandymą. Wb motorą įšildo iki 81 ir išsijungia. Per kelias minutes variklio temperatūra nukrenta 10 laipsnių. Nebuvo laiko toliau stebėti, galas žino kiek dar butų leidusis. Išvada - motoras nesukuria tiek šilumos, kad apšildytų save ir pasiektų darbinę temperatūrą.  Nenormalu.
Tai visa laika pas tave klima ant hi pastatyta? Tikrai tau nesusils variklis iki 90 niekados.
Bent jau 17-18 palik ir pasiziurek kaip sils.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk


Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #356: 2018 Vasario 28, 13:09:10 »
Skaityk įdėmiau.

Neprisijungęs Mindosa

  • Įrašai: 1432
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #357: 2018 Vasario 28, 13:36:54 »
Tai visa laika pas tave klima ant hi pastatyta? Tikrai tau nesusils variklis iki 90 niekados.
Bent jau 17-18 palik ir pasiziurek kaip sils.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
is kur tokia info? Jei viskas tvarkoj, pofik ant kiek tas peciukas nustatytas, o prie salciu stovint dyzelis kad temperaturos nelaiko visiskai normalu, mano vairuojamas sunkvezimis jos neislaiko(16l darbinis turis) ir visiskai naujas, tad tikrai viskas tvarkoj  :)

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #358: 2018 Vasario 28, 20:28:39 »
Tai visa laika pas tave klima ant hi pastatyta? Tikrai tau nesusils variklis iki 90 niekados.
Bent jau 17-18 palik ir pasiziurek kaip sils.

Pabandžiau. -12, maršrutas Kaunas -Šakiai, klima ant 18. Pavyko pasiekti 70° ir ne daugiau..

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Gal kas žinot arba galit pažiūrėti etkoje - kiek pas 2.7 tdi yra temperatūros daviklių? Iš anksto dėkingas.

Tą prie turbinos pakeičiau du kartus: prietaisų slydelis rodo 90, o VCDS 83.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Gal kas žinot arba galit pažiūrėti etkoje - kiek pas 2.7 tdi yra temperatūros daviklių? Iš anksto dėkingas.

Tą prie turbinos pakeičiau du kartus: prietaisų slydelis rodo 90, o VCDS 83.

Viskas čia ok. Net manualas rašo, kad kai rodo 90 skydelis, realiai temperatūra gali būti nuo 80 iki atrodo 95 ar 98. Senokai jau skaičiau, bet tas reikalas yra vos ne pas visas auto.

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Dėkuj. Tokiu atveju šią vietą paliksiu ramybėje

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Negaliu "nepasidžiaugti". 100 km pravažiavau ir pavyko net tiek prišildyti. Toks vaizdas, kad situacija vis blogėja.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Negaliu "nepasidžiaugti". 100 km pravažiavau ir pavyko net tiek prišildyti. Toks vaizdas, kad situacija vis blogėja.

Gal dar karta surizikuok pasikeisti termostata pagrindini i visiskai nauja ir atsilus orams paieskok antro termostato.

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Juk buvau uzspaudes šlangą už termostato. Ir šiaip ne kartą matavau lazeriniu termometru- termostatas geras. Čia mistika ir juodoji magija...

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Antrą termostatą užsisakęs- tu kur eina prie EGR. Tik darosi mažytė problemėlė - kur jį kišti. Eksperimentuoju vis uzspaudinedamas spaustuvais šlangas ir nerandu, kad duotų bent koki efektą. Gal kas turi minčių?

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
tai uzkuri masina. mazasis ratas eina per peciuka ir varikli. I pagrindini radijatoriu dar nepatenka? jei nepasiekus darbines temp pradeda silti radijatorius, reiskias termostatas/ai. Ar cia kitokia sistema, nelabai issigilines i tas ausinimo sistemas.. bent jau pas bmw taip budavo.. dar bmw turi uzdaromas uzuolaidas priekyje radijatoriaus, bet cia labiau judant padeda islaikyti temp..

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
mano nuomone juodoji magija pasibaigs kai masina grys i originalia busena, visos sistemos bus sudetos atgal kaip priklauso tai egr, dpf, originali programa ir t.t.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Audriau, jeigu ryte užkuri auto ir šildai kokia 15-20 min, ar išorės temperatūros daviklio parodymai pasikeičia po to šildymo laiko?

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Lyg nesikeičia. Turesiu atlikt stebejima.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Lyg nesikeičia. Turesiu atlikt stebejima.

Lyg netinka, lauksim konkrečių skaičių :-)

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Audriau, jeigu ryte užkuri auto ir šildai kokia 15-20 min, ar išorės temperatūros daviklio parodymai pasikeičia po to šildymo laiko?
is mano gyvenimiskos patirties kiek esu patebejes, kai masina  su termo mova tada temp. nepasikeicia, kai be termo movos tada temp pakyla stovint vietoje

Neprisijungęs Mindosa

  • Įrašai: 1432
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
mano nuomone juodoji magija pasibaigs kai masina grys i originalia busena, visos sistemos bus sudetos atgal kaip priklauso tai egr, dpf, originali programa ir t.t.
pas ji kazkas tikrai negerai, maniske be visu tavo isvardintu geriu, + nera karalizatoriaus ir syla normaliai, per salcius iki 90 silo be problemu

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Mindosa - pas tave su wb?

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Lyg netinka, lauksim konkrečių skaičių :-)

Bandymas 18.30 val, lauke -5, motoras dirbo 20 min. Rezultatas : variklis apie 58, lauke rodo -6.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
30 Atsakymai
6911 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Gruodžio 24, 12:11:58
sukūrė Klaustukas
1 Atsakymai
1361 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gegužės 07, 10:42:01
sukūrė Joaquin
0 Atsakymai
717 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Balandžio 30, 09:28:42
sukūrė Bajoras