Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi C6 - Klaidos ir diagnostika (2004-2011m)  (Skaityta 270609 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ištrynus, užgesinus ir vėl užvedus mašiną šios klaidos dingo, tačiau MMI vistiek rodo 10proc, o Battery Stage of Charge -SOC rodo 0, todėl įdomu, kodėl taip nutiko

Išsikrovė akumas, pavažinėsi pasikraus ir rodys 100%

Neprisijungęs Kucenukas

  • Įrašai: 367
    • Žiūrėti profilį
Bet po to išsikrovimo automobilis pats jau neužsivedė todėl užvedėme prijūngę laidus prie kito akumo kuris nebuvo mašinoje, užvedus buvo pravažiuota apie 10min tada prijūngtas krauti akumas 1valandai tačiau vistiek įjūngus degimą rašo LOW BATTERY, bet automobilis užsiveda, ir po to įkrovimo buvo pravažiuota dar 30min tačiau jis nei kiek nepasikeovė, nes mmi vistiek rodo tik 10proc. Ir tas SOC rodo vis dar 0, sakau gal akumas atsikodavo ir jį reiktų per naują prikoduot ir dabar jis nepriima krovimo?
P.S Įvedus į google šį kodą - 4F0915105C išmeta 100Ah Varta firmos akumą, o pas mane dabar įdėtas tik 92ah akumuliatorius, todėl galvoju gal dėl šios priežasties jis pradėjo kvailioti čia?
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Balandžio 06, 21:53:29 sukūrė Kucenukas »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal tu pradžiai susidėk viską normaliai, kas priklauso tavo automobiliui, o tai akumas per mažas, generatorius ne toks koks priklauso, elektrikas stato signalizaciją, bet paskui net klaidų nesutvarko, viskas kreivom rankom, tai ir problemos viena po kitos. Ką ruošies pririšti, jeigu jis visai neatitinka, kaip įsivaizduoji kiek reikia laiko pilnai pakrauti akumą?

Neprisijungęs Kucenukas

  • Įrašai: 367
    • Žiūrėti profilį
Pagal vin koda orginaliai turetu stovet 450a 95ah akumas, dabar stovi 800a 92ah akumas todel neatrodo toks didelis skirtumas tarp dabartinio ir to kuris turi buti orginaliai. Antra akumas nupirktas pernai, dar yra garantija, todel ji keisti mano nuomone yra  esamone. Taciau nesuprantu, kodel jei pagal vin koda turi eit 95ah o kazkodel koduotas 110ah dabar
o problema su generatoriumi jau issprendziau, pasirodo pardavejas buvo padaves ne is a6 o is a4 ir tai buvo bosch 90a kuris vadinamas lempiniu o ne kompiuteriniu ir del sios priezasties kompas uzdegdavo esp
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Balandžio 06, 22:56:30 sukūrė Kucenukas »

Neprisijungęs robe

  • Įrašai: 290
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Visaginas
Gal žinot kas nors ar įmanoma per codinga padaryt , kad užrakinus mašiną ir veidrodėliai užsilenktų patys? Niekur nerandu tokios info

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal žinot kas nors ar įmanoma per codinga padaryt , kad užrakinus mašiną ir veidrodėliai užsilenktų patys? Niekur nerandu tokios info
Ne. (-) Galima padaryt per papildoma signalizacija, originaliai nikaip.

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ne. (-) Galima padaryt per papildoma signalizacija, originaliai nikaip.
o palaikius užrakinimo mygtuką irgi ne? :O

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
o palaikius užrakinimo mygtuką irgi ne? :O
Originaliai niekaip neprikoduosi, nero tokio dalyko ir viskas, yra mygtukas ant porankio, nori uzlenki, nori atlenki. Automatiskai, distanciskai ir visaip kaip kitaip -siskai tik buriant kazka galima padaryt :D

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nustebino truputį :think: pasiguglinau, tu teisus :think:

Neprisijungęs Tomshe

  • Įrašai: 46
    • Žiūrėti profilį
Sveiki. Pakeiciau numeriu apsvietimo lemputes i ledines , pabandziau ir paprastas ir error free , vistiek nedega,idedu paprastas senas - dega , gal zinote kodel nedega ledai ? Dekui ( 2006m )
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Balandžio 17, 18:15:18 sukūrė Tomshe »

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki. Pakeiciau numeriu apsvietimo lemputes i ledines , pabandziau ir paprastas ir error free , vistiek nedega,idedu paprastas senas - dega , gal zinote kodel nedega ledai ? Dekui ( 2006m )
Masina nepasiduoda drakoninimui :-]

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gal pliusą minusą sumaisei.

Neprisijungęs magman

  • Įrašai: 124
    • Žiūrėti profilį
Nes tos error free ne visos būna pakankamai galingos. Ta prasme varža būna uždėta per didelio nominalo ir per silpna ir gaunasi, kad lemputė paskaičiavus ima tarkim 2W elektros, o mašina kaip atvirą grandinę meta tarkim nuo 4,5W ir mažiau. Ir viskas. Todėl kai kurios veiks, kitos ne, nors abi skaitysis can bus.  (H-) Pabandyk pradžiai poliarumą sukeisti, gal veiks.

Neprisijungęs aadvokatas

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Sveiki, kaip tikras savo auto myletojas nusprendziau pasikeisti desini itepeja, kruopstus darbas uztruko apie 4val. Reik jau vaziuot o auto nebeuzsikuria :-{ . Nuskaicius klaidas radau:


000833 - Camshaft Position Sensor (G40)
               P0341 - 001 - Implausible Signal - Intermittent
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00110001
                    Fault Priority: 0
                    Fault Frequency: 2
                    Reset counter: 255
                    Mileage: 192321 km
                    Time Indication: 0
                    Date: 2015.04.18
                    Time: 20:39:28

             Freeze Frame:
                    RPM: 84 /min
                    Torque: 335.4 Nm
                    Speed: 0.0 km/h
                    (no units): 4.0
                    Voltage: 10.79 V
                    (no units): 280.0
                    (no units): 19.6

Nuo kur pradeti ieskoti? Davikli islupau bet nieko itartino... Fyskes vietoj.. :E :(

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto


Nuo kur pradeti ieskoti? Davikli islupau bet nieko itartino... Fyskes vietoj.. :E :(

Sakai nieko itartino :think: O 84 apsukos/min nepasirodė per mažos :-)

Neprisijungęs aadvokatas

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Sakai nieko itartino :think: O 84 apsukos/min nepasirodė per mažos :-)
Esu savamokslis :) O ka padaryti kad apsukos taptu didesnes? Nelabai suprantu ka galejau padaryti ne taip keisdamas itempeja :think:

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Esu savamokslis :) O ka padaryti kad apsukos taptu didesnes? Nelabai suprantu ka galejau padaryti ne taip keisdamas itempeja :think:

Tai rašo klaidą ,kad daviklis blogas, būtent ten ir lindote, gal stuktelėjote, gal dar ką padarėt, neaišku, čia jau vietoje turite žiūrėti, bet kuriant apsukos turi būti bent virš 250

Neprisijungęs aadvokatas

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Tai rašo klaidą ,kad daviklis blogas, būtent ten ir lindote, gal stuktelėjote, gal dar ką padarėt, neaišku, čia jau vietoje turite žiūrėti, bet kuriant apsukos turi būti bent virš 250
Su pakrautu akumu buvo RPM 170/min . Kaip ta 250 isgauti? Isluptas daviklis nuveztas elektrikui, jo zodziais daviklis "gyvas". Nezinau kuom betiketi.. Kaip atgaivinti ta audiucha? :-{

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Su pakrautu akumu buvo RPM 170/min . Kaip ta 250 isgauti? Isluptas daviklis nuveztas elektrikui, jo zodziais daviklis "gyvas". Nezinau kuom betiketi.. Kaip atgaivinti ta audiucha? :-{

Nežinau kaip tas meistras nustatė jo gyvumą, bet patarčiau pimti kitą daviklį ir nežaisti su spėliojimais

Neprisijungęs LPTn

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Sveiki,
Išlindo bėdos, kartais nebepučia centriniai deflektoriai, padarius diagnostika išlindo sekančios bėdos.
Ar padėtu sklendės motoro adaptacija, jei taip, kaip ja padaryti? (VCDS turiu) Jeigu ne, kaip ta motoriuką pasiekti?
Taip pat dėl 2 klaidos? Kur galima rasti oro kokybės davykli? Ar imanoma ji sutaisyti, praplauti?




00657 - Positioning Motor for Central Vents (V102)
            003 - Mechanical Failure - Intermittent
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00100011
                    Fault Priority: 3
                    Fault Frequency: 85
                    Reset counter: 111




             Freeze Frame:
                    Voltage: 11.30 V
                    Temperature: 23.0°C
                    (no units): 117.0
                    (no units): 41.0                    Temperature: 14.0°C








01592 - Air Quality Sensor (G238)
            010 - Open or Short to Plus - Intermittent
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00101010
                    Fault Priority: 3
                    Fault Frequency: 12                    Reset counter: 73

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ne adaptacija, o mechaninis gedimas, matomai stringa. Gal langas duzes, gal stiklu prikrite i visu ir kas nors kur nors kliuna, o gal tiesiog mechaninis gedimas.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kur galima rasti oro kokybės davykli? Ar imanoma ji sutaisyti, praplauti?

Tik keisti, pakėlus kapotą prie šviežio oro padavimo angos.

Neprisijungęs aadvokatas

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Nežinau kaip tas meistras nustatė jo gyvumą, bet patarčiau pimti kitą daviklį ir nežaisti su spėliojimais
Na va nupirktas naujas daviklis o situacija liko ta pati :-(  Kur dabar ieskoti slieku... :-{ 

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Na va nupirktas naujas daviklis o situacija liko ta pati :-(  Kur dabar ieskoti slieku... :-{ 

Mesk kokia dabar klaida, tik prieš tai seną ištrinkit. Paskui atjunk tą daviklį ir tada parašyk kokia klaida atsirado.
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Balandžio 20, 20:10:26 sukūrė only AUDI »

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na va nupirktas naujas daviklis o situacija liko ta pati :-(  Kur dabar ieskoti slieku... :-{ 
Tikėjai pakeitus oro "kokybės" daviklį sutaisyti mechaninį ir visai kitą gedimą? :)
O tavo šis daviklis trumpino arba nepajungtas buvo - tad plovimai čia visai ne prie ko.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
5625 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Birželio 30, 16:51:06
sukūrė semi
20 Atsakymai
3036 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 24, 15:11:43
sukūrė Bajoras
0 Atsakymai
14382 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Birželio 16, 23:55:52
sukūrė msamurai