Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi C6 2007 atleidinejant sankaba bilda kazkas  (Skaityta 1960 kartus)

Neprisijungęs xxxx

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki. Audi A6 2007 2.7TDI mechanika. Judant is vietos, pirmu ar antru begiu, atleidziant sankaba (atleidimo metu) girdisi dungsejimas duslus, nera labai garsus, bet salone girdisi. Kas tai gali buti, nes jau erzina? Aciu

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pradėkime nuo galimai plaukiojančios sankabos, o tęsti galima ir variklio/dėžės pagalvėmis, o gal net ir pakaba... Variantų yra ne vienas ir ne du. Reiktų klausytis, arba kažkaip išvaizdingiau pateikti (ne raštu)

Neprisijungęs xxxx

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pradėkime nuo galimai plaukiojančios sankabos, o tęsti galima ir variklio/dėžės pagalvėmis, o gal net ir pakaba... Variantų yra ne vienas ir ne du. Reiktų klausytis, arba kažkaip išvaizdingiau pateikti (ne raštu)

Skambinau savo meistriukui, tai pagal pasakojima sako gali buti smagratis :( Nu nafik. Plius pas mane uzia sankabos guolis imynus... Tai automatiskai keisiu sankabos komplekta. Pakaba atkrenta, pagalves taip pat. Tai klausimas ar smagratis ar sankaba :(

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Skambinau savo meistriukui, tai pagal pasakojima sako gali buti smagratis :( Nu nafik. Plius pas mane uzia sankabos guolis imynus... Tai automatiskai keisiu sankabos komplekta. Pakaba atkrenta, pagalves taip pat. Tai klausimas ar smagratis ar sankaba :(
Dviejų masių "plaukiojantis" smagratis ;) O keisčiau viską bent jau aš, kad nereiktų du kartus dėžės lupti. Bet sankabos susidevėjimą matysi nuėmus, aklai čia neprispeliosi ;)

Neprisijungęs TMZ

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Jei suzinosi kad reikia keisti smagrati ir komplekta pasidomek ka zmones kalba apie UAB Esaja (atstovauja Alytaus imone Smagresta).
Esme, kad jie dirba restauravimo principu, gal Kaunieciai ka nors zino?
As kai kalbėjau su jais, tai sake ~ 1000 Lt kainuotu. Tai manau gal ir verta surizikuoti jei samata skiriasi 3x.



Skambinau savo meistriukui, tai pagal pasakojima sako gali buti smagratis :( Nu nafik. Plius pas mane uzia sankabos guolis imynus... Tai automatiskai keisiu sankabos komplekta. Pakaba atkrenta, pagalves taip pat. Tai klausimas ar smagratis ar sankaba :(

Neprisijungęs blogi_batai

  • Įrašai: 497
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O "Plaukiko" analogo nera, kad pasikeisti I paprasta sitam varikliui? Gerokai pigiau gaunasi ir problem maziau.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tas pats kas amortizatorius pakeisti i pagalius...
Paprasciau, pigiau, o efekta manau patys suprantate ;)

Neprisijungęs blogi_batai

  • Įrašai: 497
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nesutinku su kolega, nebent pas V6 kazkas kitaip... keitem ne vienam ir ne dviem  vw taip pat toyotom su d4d varikliais. Paprastai skirtumo  neimanoma pajusti. Pastacius dvi masinas salia vie a kitos nepasakysi kur yra plaukikas, kur ne (h)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Plaukiojanti sankaba yra kaip amortizatorius, tad abi smagracio mases tarpusavy amortizuoja visas galingas vibracijas ir smugius is alkuninio veleno. Si plaukiojanti sankaba amortizuoja iki 60 laipsniu pasisukimo tarpusavyje. Visai tai skirta kad nelauzyti dezes, visos transmisijos, bei masinoje butu juntamas svelnesnis darbas.
O ta vadinama neplaukiojanti sankaba amortizuoja vos 5 laipsnius, vietoj priklausanciu 60 laipsniu eigos ;)

Toliau spreskite patys kaip elgtis. Galite deti amortizuojanti smagrati, galite deti medine, abiems atvejais vaziuos, o be amortizacijos ilgai nelaiko nei dezes, nei quattro, o pojuciai vaziuojant labai jau individualus klausimas :) bet zinoma po subirusio amortiko net medinis amortikas geriau dirbs nei kad is vis be jo buvo ;)

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
As paieskojes radau naudota kaip nauja is 2011metu masinos visa komplekta plaukiojencio uz750litu vietoj3500litu

Neprisijungęs xxxx

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
As paieskojes radau naudota kaip nauja is 2011metu masinos visa komplekta plaukiojencio uz750litu vietoj3500litu

O tai kaip vizualiai matyti ar jis tau nesubyres po savaites ar keliu menesiu?

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O tai kaip vizualiai matyti ar jis tau nesubyres po savaites ar keliu menesiu?
nesubyrejo nei po dvieju savaiciu nei po triju paprasciausiai tokiose dalykose yra sekmes reikalas ir jei zmogus visko bijo tai moka moka ir dejuoja. Jeigu esi mates parejusi smagrati suprastum kaip atrodo ir kaip jis vaiksto ,o kai salia turi puikios bukles jauciasi standumas, pasukus graziai gryzineja, centras vietoj kalbu ne apie 20metu masina o apie 3-4, uz tuos pinigus ka sutaupiau visiskai naujai perdaziau automobili,jei pareis sitas keisiu kitu. Esu optimistas  niekada neverkiu ,,o jeigu suges o jeigu nelaikys ,o jeigu...

Neprisijungęs xxxx

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
nesubyrejo nei po dvieju savaiciu nei po triju paprasciausiai tokiose dalykose yra sekmes reikalas ir jei zmogus visko bijo tai moka moka ir dejuoja. Jeigu esi mates parejusi smagrati suprastum kaip atrodo ir kaip jis vaiksto ,o kai salia turi puikios bukles jauciasi standumas, pasukus graziai gryzineja, centras vietoj kalbu ne apie 20metu masina o apie 3-4, uz tuos pinigus ka sutaupiau visiskai naujai perdaziau automobili,jei pareis sitas keisiu kitu. Esu optimistas  niekada neverkiu ,,o jeigu suges o jeigu nelaikys ,o jeigu...

Tiesiog gera minti daviai:) Jei jau keisiu, bandysiu ieskotis srote, nes naujo kaina ne originalo kazkur 3500lt.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
kazkas su sankaba

Pradėjo a4 avant 1.9 tdi Važiuoklės skyrius

17 Atsakymai
2114 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Gegužės 09, 23:58:43
sukūrė Arnulis
1 Atsakymai
505 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 26, 22:42:12
sukūrė Obščiako Vadovas
2 Atsakymai
727 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Sausio 27, 21:38:21
sukūrė audib42.0