Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a6 c6 laisvu ranku irangos problema  (Skaityta 1593 kartus)

Neprisijungęs picu_zudikas

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki,


Gal esat susidure su ar turit patirties su  audia a6 c6 2005 laisvuranku iranga orginale per bluethoos. Esme ta kad telefonas susijunge per bluetooth su masinas gerai eina skambinti as girdziu ka pasnekovas sneka bet manes negirdi. Pakeiciau mikrafona  bet tas pac, bandziau ir skirtingus telefonus tas pac. Be to paspaudus ant vairo balso valdymo mygtuka raso But.not actvi nors per vcds padartyta kad aktyvus butu. Kame ieksoti problemos? kaip mikrafona nauja patikrint gal irgi neveikis papuole? veike pora mentu gerai. mmi 5510 dabar.  (H-)  dekui uz pagalba is anksto.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kompą pasijungus iš karto parodytų ar mikrofonas geras.

Neprisijungęs picu_zudikas

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
ta prasme klaida mestu? per vcds pasijungus masinoj 0 klaidu meta :V  bandziau ir codinga is nauja paleisti del aktyvavimo vaire balso valdymo bet nesiaktyvuoja.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
ta prasme klaida mestu? per vcds pasijungus masinoj 0 klaidu meta :V  bandziau ir codinga is nauja paleisti del aktyvavimo vaire balso valdymo bet nesiaktyvuoja.

Jungiesi prie telefono bloko ir žiūri ar klaidos yra

Neprisijungęs picu_zudikas

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Vakar pasjungiau dar karta ant laido patikrinau jokiu klaidu nemeta, per parametrus matos kad mikrafonas tikrai gyvas ir reguoja i garsa, patikrinau kodinkga telefono geras, turiu spejima kad tai kaskaip susije ir su tuo garso valdymu nuo vairo nes dabar raso But. not used. per vcds eina ieiti i bloka voice control klaidu ten irgi nera, bet neduoda ieti i codinka arba adaptacijas sitame bloke. Gal turit kokiu pasiulimu ar is patirties kaska? Kaip ir minejau eina skambint girdziu ka kiti kalba bet manes negirdi nor mikrofonas gyvas. :think: :-)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
2672 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Rugsėjo 01, 19:09:03
sukūrė /cabrio/
12 Atsakymai
2793 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 06, 10:31:15
sukūrė Pale
30 Atsakymai
4759 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 08, 09:40:30
sukūrė dariausaudi