Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Autorius Tema: Audi A6 C6 3.0 tdi quattro 2005 m. Purkštukai  (Skaityta 1780 kartus)

Neprisijungęs javlas

 • Įrašai: 7
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Sveiki Audi klubo nariai. Turiu dvi problemas su savo automobiliu, kadangi nesu specialistas mašinų, todėl noriu paprašyti Jūsų pagalbos keliais klausimais. Jeigu skirsite atsakymui 10 min. Pastatysiu alaus.

1. Purkštukai - Perskaičiau šitam forume labai daug temų, ir radau įdomios informacijos, bet gaila tam tikriems modeliams, automobilio metams ir t,t, todėl noriu sužinoti informacijos konkrečiai šiam modeliui. Problema: Kas kokį penktą ar šeštą užvedimą užstringa vedant tada pagalvoja kelias sekundes ir užsiveda ir tada pradeda drebėti, paskui liaujasi. Iš pradžių maniau, kad čia starteris ar akumuliatorius kaltas, bet paskaitęs forumą supratau, kad visgi kalti purkštukai. Automobilis nedūmina ir važiuoja normaliai, net laikant aukštas apsukas jis nedūmina, bet kuo toliau tuo prasčiau vedasi. Todėl turiu keletą klausimų: 1. Kažkur skaičiau, kad šiam modeliui dažniausiai sugenda visi iš karto purkštukai ar tai tiesa ? Nes jeigu keisti visus 6, po 400 €, plius keitimas ir pririšimas, tai gausis kosmosas. 2. Ar šiuos purkštukus įmanoma restauruoti ar kažkaip kitaip pigiau sutvarkyti, kad nereikėtų naujų pirkti ? 3. Ar yra koks nors naujas būdas patikrinti purkštukus juos nevežant ant stendo ir mokant už patikra po 18-20 € už vieną ? 4. Ar važinėtis toliau ir nekreipti dėmesio kol blogiau nepasidarė, kokios gali būti pasekmės varikliui ? 5. Gal apskritai kol nėra labai didelių pasekmių ją atiduoti į marčias, gal neverta tvarkyti ?


2. Egr vožtuvas. Eilinė tipinė problema kaip ir visiems. Meta klaidą nuvažiuoju į klaidų diagnostiką, sako išsivalyk vakuuminį egr vožtuvą, nuvažiuoja pas meistriuką jis išardo išvalo, bet klaida vis tiek dega, nuvažiuoji atgal į diagnostiką vėl ta pati klaida. Nuima nuo Egr vožtuvo viršuje vakuuminį vamzdelį ir niekas nepasikeičia ant kompo, sako, kad kažkur užsikimšęs mirtinai, gal valdymo blokas gal tas ir t,t,. Žodžiu važinėji pirmyn atgal moki pinigus vienam ir kitam, o problema neišsisprendžia :( 1. Egr vožtuvo visa sistema labai sudėtinga ir neapsimoka jos tvarkyti ir plauti geriau ją užglūšinti ? 2. Kokios pasekmės užglūšinus egr vožtuvą ? Kuro sąnaudoms ? Variklio traukai ? Tepalams ? ir ar šiaip turi kokių nors neigiamų pasekmių ? Ir gal galite duodi kokį nors kontaktą kuris Kaune galėtų man užglūšinti EGR vožtuvą ir išprogramuoti visas klaidas susijusias su juo, kad nevažinėčiau, kai durnelis pas vieną ir kitą meistriuką ir taip be galo. 

Iš anksto ačiū už atsakymus.

Neprisijungęs javlas

 • Įrašai: 7
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Jūs rimtai nė vieno atsakymo  (wow) aš nelabai daug suprantu apie mašinas, tai jeigu uždaviau durnus klausimus, tai sorry.  :-/

Neprisijungęs Lucifer

 • Įrašai: 4708
  • Žiūrėti profilį
uzdavei nedurnus klausimus, tik kad vasara mazai sedinciu prie kompiuteriu yra. be to jei skaitei forume apie purkstuku problemas siam motorui, tai galejai daugiau pasiskaityti, viskas ko klausi 1 klausime jau buvo prasneketa, tiesa ir apie EGR ir DPF... tad arba ieskok ir skaityk, arba lauk kol kazkas atsakys arba nukreips i atsakymus ;)
ir siaip Kaune del diagnostikos ir ypac 3.0TDI C6 siulau krieptis pas forumieti Bajora(Ricarda), ji darbo dienom gali meginti rasti Jonavos gatvej GPS meistras. jis situos kryziu kelius praejes, galetu padaryti tavo automobiliui normalia diagnostika, o ne klaidu nuskaityma ir manau atsakytu i visus situos klausimus, bei nupasakotu kaip toliau remontuoti savo automobili.

Neprisijungęs dim2on

 • Įrašai: 1286
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Vilnius
nei vieno, nes kaip kolega minėjo, jau buvo apkalbėta.
dėl egr, šnekėti temoje apie purkštukus? (-)

Neprisijungęs javlas

 • Įrašai: 7
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Nuorodą gal galit įmesti kur apie purkštukus eina tokiam modeliui.

Neprisijungęs Bajoras

 • 8-640-22223
 • Moderatorius
 • *
 • Įrašai: 37886
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Jūs rimtai nė vieno atsakymo  (wow) aš nelabai daug suprantu apie mašinas, tai jeigu uždaviau durnus klausimus, tai sorry.  :-/

Viskas aprašyta, iškalbėta nuo A iki Z.
Visai jokio noro sedėti ir vėl valandą laiko viską aiškinti ypač per savaitgalį, juolab kai jau pasakyta jau eilę kartu...
Šios skyriaus viršuje prisegta "naudingi patarimai" - ar bent ten skaitei?

O ar tavo modelis quattro, ar 2,7 ar 3,0tdi ar 165 ar 171kw - jokio skirtumo.

Gal but jei nebus ka veikt ir bus upas - atsakysiu i ta paklode, kol kas uzsivertes veikla.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1495 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 01, 12:13:13
sukūrė Sintetic
10 Atsakymai
2267 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 21, 07:39:21
sukūrė milteliai
0 Atsakymai
1915 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Lapkričio 03, 05:39:03
sukūrė Edvardas Audi A4 B7 2004