Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A6 c6 2007 xenon šviesų reflektorius  (Skaityta 1485 kartus)

Neprisijungęs andriuxasn

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Audi A6 c6 2007 xenon šviesų reflektorius
« Topic Start: 2019 Rugsėjo 13, 10:21:03 »
Sveiki, kam reikalinga skardele reflektoriaus virsuje, ta kuri nejuda, orginalioje lempoje ji buna prikniedinta. Esu mates, kad perkant reflektoriaus+lesio komplekta, jos nebuna tai ar be jos butu geriau, blogiau?

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Butu blogiau,nukreipia apatini spinduli,be jos manau nepraeisi tech'o,o zinant koks malonumas isimti,isardyti ir sureguliuoti faras siam modeliui,geriau jau pasirupinti is anksto,kad ji butu.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Bet tai spindulį formuoja ta apatinė foto skarda :think: Aš pabandyčiau be skardos prie sienos. Jei spindulys ok, tai ta skarda tik srautą slopina realiai. :think:

Neprisijungęs andriuxasn

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Truputi yra kas veikt, galvojau, kad reikes lempos stikla nuiminet, kad reflektoriu su lesiu isimt, bet juos atskyrus pacioje lempoje eina isimt neisardzius lempos. Tai as ir neeksperimentavau su tom skardelem, sudejau kaip buvo, isvaliau viska, tai dabar trupmos pasidare kaip trumpos, o ijungus ilgas matosi, kad ilgas ijungiau, nes beveik nebudavo jokio skirtumo tarp ilgu ir trumpu

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
2039 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 03, 00:28:45
sukūrė Viciukas
1 Atsakymai
709 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Vasario 03, 13:11:38
sukūrė sariukas
0 Atsakymai
643 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Vasario 23, 19:28:48
sukūrė Tekila