Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 2.7 TDI apsukos,tarskejimas kuriant,kas gali but?  (Skaityta 1468 kartus)

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki,
Pasalinau 2.7 TDI dpf filtra,isprogramavo,sklendes liko variklyje lyg ir viskas gerai,bet pajungus vcds rodo apsukas 819,pasikurena kuri laika masina ant laisvu ir apsukos krenta iki 756.Tai kokios teisingos apsukos siam motorui?Ar gali tos sklendes darinetis po isprogramavomu dpf ir dusinti motora?
Ir kita beda,kuri pasireske pora kartu 2 val intervale.Grizus namo pastaciau masina ir po valandos kuriau ir sunku paaiskint,uzsikure masina,bet su tokiu pasaliniu garsu kuris kuriant gal sekunde girdejos, lyg kas prasisuko,lyg sutraskejo.Ir po valandos tas pats buvo,bet poto vazinejau,kuriojau lyg ir viskas gerai,tepala seku,jo lygis nekyla,gal numanot kas cia galejo buti?Itempejai,purkstukai,siaip gal kas kertasi,gal starteris?
Aciu!

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nuo sklendziu varikliuku fyskes atjungtos?
Negirdint sunku patarti.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Nuo sklendziu varikliuku fyskes atjungtos?
Negirdint sunku patarti.
Suprantu,kad sunku,bet laime pabandyt reikia,gal kas susidures bus pagalvojau.Neatjungtos fyskes,atjungus klaida mes,gal net check'as deks manau,gal yra budas atidaryt-uzdaryt sklendes tas su vcds?

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kuriau masina vel,buvo apie 60 temp.vel buvo tas garsas,kaip su 1.9 TDI motorais starteri prasuka tik zymiai svelnesnis tas garsas pas mane ir tik sekundre trunka?Gal itempejai?Kaip suprast ta savoka "uzklynina"?

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Matau,kad mires tas audi forumas

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Sklendes veiks, jei neatjungei fyskiu. Tas "sutarskejimas" greiciausiai grandines zvanga, o tai reikstu, kad itempejas i pabaiga, arba tepalai lievi.

Neprisijungęs pushokas

  • Įrašai: 208
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Jei be jokio vaizdo ar garso iraso tau visi prades patarinet ka daryt, tai po to sukisi i masina ~3k EUR ir ieskosi kaltu kas taip patare, arba eisi keikdamas audi marke. Kiekviena kart kurdamas isijunk ismanuji telefona ir irasyk ta gaunama garsa. as tureju (tarskejima - klynijima ) prie karsto - silto motoro man jo pasalinimas kainavo nei daug nei mazai 2k EUR (6 kiauri purkstukai) , o gal tau tik grandine tarska tad kainuos 10 kart maziau.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pasikeiciau visus filtrus,tepalus,matysim kaip bus,kolkas nebuvo pasikartoje.Buvau pas meistrus palikes masina,sako ne itempeju garsas,bet su tokiu garsu vaziuot gali ilgai,bet zinant,kad opus variklis tepalams,purkstukai,itempejai,o man i keliones vaziuot,tai reikia uzsitikrint,kad ramu butu.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
18 Atsakymai
3435 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Gegužės 23, 19:29:51
sukūrė cardio
0 Atsakymai
649 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 15, 19:11:51
sukūrė herounique
2 Atsakymai
747 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 07, 15:32:43
sukūrė audia4b62l