Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: variklio vibracija 1.9 pd AWX,padekit...  (Skaityta 1879 kartus)

Neprisijungęs miron4x4

  • Įrašai: 320
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: variklio vibracija 1.9 pd AWX,padekit...
« Topic Start: 2011 Rugpjūčio 23, 21:20:45 »
na faina :) galetum prainstruktuot kaip per vag sukelt apsukas? :) 01 engine o poto? ;)  :D
o gal purkstukas grybauja ? smagrati as atmesciau. uzgesinant garsas yra kad smagratis parejes ?
siap gesinant jokiu garsu nera,galvoji gali ir del purkstuko vibracija atsirast? :V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
2736 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 22, 22:51:19
sukūrė ollo76
14 Atsakymai
2810 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Liepos 18, 08:53:17
sukūrė Buocius
7 Atsakymai
1497 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gruodžio 04, 22:30:12
sukūrė M G