Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: variklio vibracija 1.9 pd AWX,padekit...  (Skaityta 1878 kartus)

Neprisijungęs kunigs

  • Įrašai: 308
    • Žiūrėti profilį
Re: variklio vibracija 1.9 pd AWX,padekit...
« Topic Start: 2011 Rugpjūčio 22, 16:55:22 »
na faina :) galetum prainstruktuot kaip per vag sukelt apsukas? :) 01 engine o poto? ;)  :D
o gal purkstukas grybauja ? smagrati as atmesciau. uzgesinant garsas yra kad smagratis parejes ?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
2736 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 22, 22:51:19
sukūrė ollo76
14 Atsakymai
2810 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Liepos 18, 08:53:17
sukūrė Buocius
7 Atsakymai
1497 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gruodžio 04, 22:30:12
sukūrė M G