Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Salono Skyrius  (Skaityta 132082 kartus)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #375: 2013 Lapkričio 01, 21:17:16 »
Sveiki, Audi delta magnetola turi 2 ar 4 isejimus? Pas mane groja tik priekis

Pas mane grojo ir galas, bet gale buvo kolonėlės su stiprintuvais, nokia gamybos, vadinamos pasyvios.

Neprisijungęs toredo

  • Įrašai: 30
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #376: 2013 Lapkričio 03, 14:38:58 »
Pas mane grojo ir galas, bet gale buvo kolonėlės su stiprintuvais, nokia gamybos, vadinamos pasyvios.
Tai gal as tada nemoku susireguliuot priekis-galas :) nerandu kaip

Neprisijungęs tadzius

  • Įrašai: 46
    • Žiūrėti profilį
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #377: 2013 Lapkričio 06, 18:10:42 »
Sveiki kaip nuimti taip vadinaja absyfke? Ja nuimu bet ten daug laidu prijungta prie jos ir jei gerai pastebejau kazkoks kaip vakuuminis vamzdelis pareina ir nelabai suprantu kaip ten viska atjungti :)

Neprisijungęs JonukasP

  • Įrašai: 939
    • Žiūrėti profilį
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #378: 2013 Lapkričio 09, 18:48:59 »
Sveiki, Audi delta magnetola turi 2 ar 4 isejimus? Pas mane groja tik priekis
Standartiškai kaip ir beveik visose audinėse, priekiniai garsiakalbiai groja nuo vidinio magnetolos stiprintuvo, užpakaliniams iš magnetolos paduodamas linijinis signalas, jos turi savo stiprintuvą.

Neprisijungęs toredo

  • Įrašai: 30
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #379: 2013 Lapkričio 10, 17:28:44 »
Standartiškai kaip ir beveik visose audinėse, priekiniai garsiakalbiai groja nuo vidinio magnetolos stiprintuvo, užpakaliniams iš magnetolos paduodamas linijinis signalas, jos turi savo stiprintuvą.
Tai jei pas mane gale negroja, kame gali but beda? :)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #380: 2013 Lapkričio 10, 18:16:49 »
Kolonėlėse? :)

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #381: 2013 Lapkričio 10, 21:13:07 »
o gal ir pajungime gali buti problema. Jei pats nesigaudai, nuvaryk kas tvarko tokius dalykus, paziures ir pasakys ka ir kaip ten reikia daryt ir padarys uz tam tikra pinigu suma

Neprisijungęs Banginis

  • Įrašai: 76
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #382: 2013 Lapkričio 15, 17:05:27 »
Šiandien ilgiau pavažinėjus pastebėjau, kad salone nėra labai šilta... nustačius į HI padėtį nevisada pučiamas  itin karštas oras (nors variklio temperatūra 90), nustačius, LO - viskas tvarkoje - pučiamas šaltas. Didinant temperatūra pučiamas oras šiltėja, todėl šilumos reguliavimo sklendė iškart atmečiau. Dar panalizavus klimato kontrolę pastebėjau, kad išjungus/įjungus vėjelį ne be taip suklaksi recirkuliacinė sklendė (bandoma uždaryti/atidaryti recirkuliacinę sklendę, bet toks jausmas, kad ji iki galo neuždaroma). Užvestame automobilyje langai nerasoja.  Klimato kontrolė meta klaidas 13.6, 15.7.

Tokie klausimai:
1. Ar recirkuliacinė sklendė gali daryti įtaka salono temperatūrai, t.y. nepakankamai prišildyti saloną?
2. Ar klaidos 13.6 ar 15.7 gali daryti įtaką salono temperatūrai, t.y. nepakankamai prišildyti saloną?

Nes man atrodo, kad lauke esant +6 laipsniam, nustačius HI padėtį mašinoje būtų galima vanotis vantomis, bet taip nėra pas mane...

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #383: 2013 Lapkričio 15, 19:48:00 »
gal radiatoriukas kemšasi? praėjusią žiemą minus 20 kai buvo, motorą užšildžius iki 90 salone su megztuku per šilta.

Neprisijungęs JonukasP

  • Įrašai: 939
    • Žiūrėti profilį
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #384: 2013 Lapkričio 15, 19:57:39 »
Man toks durnas klausimas apie klimas (nuo C4 modelio ir naujesnių). Kai būdavo mechaniškai suktukais reguliuojamas pečiukas, tai arba pasirinkdavai 1 iš 5 ventiliatoriaus greičių, arba prieš jas - 'ventiliatoriuko' simbolį, kur ventiliatorius nesukamas, bet oras paduodamas dėl mašinos eigos (tipo kiek važiuoji, tiek šniokščia). Modeliuose su klima kaip tą padaryt niekaip neišsiaikšinau, ir ar išvis įmanoma? Ar viskas, ką galima padaryt - minimalus greitis?

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #385: 2013 Lapkričio 15, 20:07:41 »
panasu kad tik minimalus greitis,nes tik viena padala nuo minimumo zemyn ir uzsidaro paemimas is lauko is issijungia ventiliatorius,todel ir lekia velniop tie ventiliatoriaus varikliukai,nes visa masinos gyvenima jie dirba.

Neprisijungęs T6m2s

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #386: 2013 Gruodžio 10, 23:44:51 »
kaip avantu savininku bagazines dangcio plasmases ar juda? Pas mane islauzyta ir tas garsas uzknisa  (n)

Neprisijungęs skyvas

  • Įrašai: 370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #387: 2013 Gruodžio 11, 08:56:57 »
kaip avantu savininku bagazines dangcio plasmases ar juda? Pas mane islauzyta ir tas garsas uzknisa  (n)
man geri klijai padejo (+)

Neprisijungęs T6m2s

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #388: 2013 Gruodžio 11, 10:30:16 »
Pas mane ten viskas pramalta :D man padetu ideali plasmase  (+)

Neprisijungęs Andrys93

  • Įrašai: 131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #389: 2013 Gruodžio 11, 22:07:34 »
barska kaip kibiras su varztais..... netgi pats bagazines dangtis kazkaip barska...  nes matosi i ta puse dauzta buvus ir jis toks kreivokas biski. jis gal kaip nors reguliuojasi ar vienintelis variantas keist i kita?

Neprisijungęs T6m2s

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #390: 2013 Gruodžio 12, 00:14:48 »
Reguliuotis ten tikrai nera kam. Bent jau pas mane viskas ant tokiu varlyciu pasistato ir kur reikia prisiverzia varztais, taigi reikia man naujos. Girdejau is vieno draugo, kad reikia ant silikono statyti  (H-)

Neprisijungęs Banginis

  • Įrašai: 76
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #391: 2013 Gruodžio 12, 16:45:25 »
Šiandien ilgiau pavažinėjus pastebėjau, kad salone nėra labai šilta... nustačius į HI padėtį nevisada pučiamas  itin karštas oras (nors variklio temperatūra 90), nustačius, LO - viskas tvarkoje - pučiamas šaltas. Didinant temperatūra pučiamas oras šiltėja, todėl šilumos reguliavimo sklendė iškart atmečiau. Dar panalizavus klimato kontrolę pastebėjau, kad išjungus/įjungus vėjelį ne be taip suklaksi recirkuliacinė sklendė (bandoma uždaryti/atidaryti recirkuliacinę sklendę, bet toks jausmas, kad ji iki galo neuždaroma). Užvestame automobilyje langai nerasoja.  Klimato kontrolė meta klaidas 13.6, 15.7.

Tokie klausimai:
1. Ar recirkuliacinė sklendė gali daryti įtaka salono temperatūrai, t.y. nepakankamai prišildyti saloną?
2. Ar klaidos 13.6 ar 15.7 gali daryti įtaką salono temperatūrai, t.y. nepakankamai prišildyti saloną?

Nes man atrodo, kad lauke esant +6 laipsniam, nustačius HI padėtį mašinoje būtų galima vanotis vantomis, bet taip nėra pas mane...

Dėl ko nešildė aprašiau http://www.audiklubas.com/forumas/audi-c4/variklio-greici-dzi-skyrius/900/?msg=1487899
Dėl recirkuliacinės sklendės, pasirodo buvo nuėjęs vakuumas nuo jos valdymo, todėl sklendės visada buvo atidaryta.

Neprisijungęs Julio Cezar

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #392: 2014 Sausio 04, 13:12:16 »
Sveiki, susidūriau su problema. Nusipirkau Audi 100 c4 avanto bagažinės užuolaidėlę, įsidėjau ją į vietą, bet niekaip nesuprantu už ko ji turi užsikabinti kai ją ištrauki? ten turi būti kažkokios kilpos ar kas? Būtu smagu ir foto pamatyti. :-{

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #393: 2014 Sausio 04, 13:14:33 »
Sveiki, susidūriau su problema. Nusipirkau Audi 100 c4 avanto bagažinės užuolaidėlę, įsidėjau ją į vietą, bet niekaip nesuprantu už ko ji turi užsikabinti kai ją ištrauki? ten turi būti kažkokios kilpos ar kas? Būtu smagu ir foto pamatyti. :-{

Taip turi buti prie lubu kilpos. Bet ne pas visas buna tos kilpos.

« Paskutinį kartą keitė: 2014 Sausio 04, 13:18:14 sukūrė aegis »

Neprisijungęs Julio Cezar

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #394: 2014 Sausio 04, 13:17:12 »
Taip turi buti prie lubu kilpos. Bet ne pas visas buna tos kilpos. Paieskosiu gal kur foto kad matytusi.
Tu turbūt šneki apie tą kuri persikiria bagažinę nuo salono, o aš kalbėjau apie tą kuri uždengia bagažinę. Ta prasme ne vertikalią, o horizontalią.

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #395: 2014 Sausio 04, 13:19:11 »
Tu turbūt šneki apie tą kuri persikiria bagažinę nuo salono, o aš kalbėjau apie tą kuri uždengia bagažinę. Ta prasme ne vertikalią, o horizontalią.

Taip as turejau omenyje vertikalu tinkla. Bet toje nuotraukoje matosi ir storkes (horizontalios) kabliukai.

Neprisijungęs Julio Cezar

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #396: 2014 Sausio 04, 13:22:12 »
Taip as turejau omenyje vertikalu tinkla. Bet toje nuotraukoje matosi ir storkes (horizontalios) kabliukai.
O tai ne pas visas ejo tokie kabliukai? Nes pvz pas mane net nėra žymių ar skylių kur jie turėtų sukti.

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #397: 2014 Sausio 04, 13:24:13 »
O tai ne pas visas ejo tokie kabliukai? Nes pvz pas mane net nėra žymių ar skylių kur jie turėtų sukti.

O sito jau nezinau. Tik del virsutiniu zinau kad ne pas visas ejo. Matyt su apatiniais kabliukais irgi kazkas panasaus bus...

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #398: 2014 Sausio 21, 21:30:25 »
Klausimukas biškuti kvailokas, bet vistiek užklausiu :-) . Ar pas visas A6 (c4) po galine sedyne eina tvarkingai pakisti 315x175x175 akumuliatorių? Pas mane dabar 278x175x175 (telpa labai puikiai), bet siandien bandžiau įdėt ilgesnį (315) ir niekaip neįtalpinau  :V .
Aišku mažai tikėtina, kad pas mane kažkas galėtų skirtis nuo kitų c4... Matyt per mažai pastangų būsiu įdėjęs...

Neprisijungęs balistikas

  • Įrašai: 26
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Salono Skyrius
« Atsakymas #399: 2014 Sausio 25, 20:37:36 »
apie akumuliatoriu po sedyne a6 c4 315x175x175 idealiai tinka nereikia nieko perdarineti. (y)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1532 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Liepos 25, 13:30:12
sukūrė adrian
B5 Salono skyrius

Pradėjo orzo « 1 2 ... 27 28 » B5

688 Atsakymai
88921 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Balandžio 18, 15:08:24
sukūrė Sneaker
Salono Skyrius

Pradėjo Norvegas « 1 2 ... 9 10 » Audi C5

244 Atsakymai
103575 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Birželio 03, 16:36:46
sukūrė Vitalijus vil