Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: kas galetu buti?  (Skaityta 2273 kartus)

Neprisijungęs Tadis2020

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Re: kas galetu buti?
« Topic Start: 2010 Kovo 30, 18:18:11 »
as turejau viena 2.4 pries tai ir dabar turiu 2.8 ir pas abi lygiai ta pati problema buvo kaip pas tave... tai butu idomu isgirst numones kas galetu but

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
35 Atsakymai
4915 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 09, 23:33:45
sukūrė Ru0b1S
21 Atsakymai
4242 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 11, 12:54:16
sukūrė ZuluDrag
2 Atsakymai
1185 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 09, 18:42:30
sukūrė Sarkis