Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: kas galetu buti?  (Skaityta 2281 kartus)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: kas galetu buti?
« Topic Start: 2010 Kovo 24, 23:59:38 »
na geriausia butu pasijungti diagnostika ir gyvus parametrus paziureti gal but pasimatytu nukripimai.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
35 Atsakymai
4915 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 09, 23:33:45
sukūrė Ru0b1S
21 Atsakymai
4242 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 11, 12:54:16
sukūrė ZuluDrag
2 Atsakymai
1185 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 09, 18:42:30
sukūrė Sarkis