Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: kas galetu buti?  (Skaityta 2265 kartus)

Neprisijungęs liociksbmw

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
Re: kas galetu buti?
« Topic Start: 2010 Kovo 24, 23:56:52 »
siaip atrodo kad kai apsyla variklis nezymiai bet biskeli geriau buna,nera kad labai smarkiai apsukos kilnotusi bet biskeli jauciasi kad kazkas ne taip.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
35 Atsakymai
4915 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 09, 23:33:45
sukūrė Ru0b1S
21 Atsakymai
4242 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 11, 12:54:16
sukūrė ZuluDrag
2 Atsakymai
1185 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 09, 18:42:30
sukūrė Sarkis