Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi a6 c5 truko priekiniu dureliu lango atidarymo troselis  (Skaityta 3128 kartus)

Neprisijungęs razor123

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Sveiki. Tai va truko trosas priekiniu dureliu lango atidarymo. Buvau nusiardes tai nieko ten mandro nera pasikeisti jy. Tai turiu kelis klausimus. Planai tokie, kad pirksiu paprasciausei panasu trosa is litorinos. Ka geriausei butu naudoti troso galo uzspaudimui ? Ta prasme padaryti galose kokius laikiklius, kad galeciau ikabinti i ritike ir kas geriausei tiktu padaryti laikiklius pakelejams? Del troso ilgio jai pramazinsiu ten centimetra neprades man ten grybauti tas langas? Butu gerai kad sulaukciau patarimu kas yra keites ta trosa ir gal zinot kokiu nuorodu video ar seip kokios info dq.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O nesinori iš ardomos auto trosą pasiskolinti?

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
galutiniam variante pirksi visa rema su lango pakeleju

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Lango rėmas su visu mechanizmu kokia 50lt kainuoja ir verta čia taip žaisti?  :think:

Neprisijungęs razor123

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Nera tu remu visur perejau. O i kauna ar vilniu tikrai nevaziuosiu 300km. Naujas trosas 90lt. Papirkau trosa mokejau 5lt. Pirmadieni bandysiu himycinti ziesiu kaip seksis :D

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
seksis gerai kol neatidarinesi daznai lango :)

Neprisijungęs Julioze

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Idomiai kartais atrodo kaip zmones del keliu litu kuiciasi , vargsta , o ant galo dazniausiai s.... gaunas ir reikia pirkti kita .

Neprisijungęs razor123

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
A tai del troso nutrukusio pirksi rema visa su stiklu ir mokesi 100lt? Taigi srotose tau neisims to troso sakys imi visa komplekta arba valini...

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tai pas normalu geza kur dalim ardo is gido pasiskambini ir dar ta visa rema su langu ir trosu ir viskuom paimsi uz koki 30lt buna ir taip.. Ai nors pala, tu is zemaitijos, tai jo, ten beveik visada srotuose,ar siaip tie kur ardo kosmonautai.

Neprisijungęs razor123

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Tame ir isme pas mane iki normalaus lauzyno 70km ten sukau neturi. O ce vietinei apvazineti nera. O jai butu 100maziausei eitu.

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Na 30 lt butu cia pergerai,bet siaip eina 50-100lt siaip kiti pritaiko ,siaip bandyk jei paslenki gal pavyks

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
as buciau uz orginalu naudota trosa,nes tos himijos niekad gerai nesibaigia.gi yra skelbimai kur siuncia,ar pristato sutarus :)

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Beto nieks neparduoda tik troso visa rema duoda,be stiklo

Neprisijungęs razor123

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Trosas pakeistas pasikeite lengwai. Troso galams naudojau lytokli. Bet kasko sunkiai langas darosi del tos priezasties ir truko orginalas. Gal sakau tie pakelejei? Trosa pakeisti kainavo 7lt

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ten dar yra tokia plastmase,del jos buna sunkiai darinejasi,berods yra pirkt nauja ji,apie 15lt kainuoja

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Trosas pakeistas pasikeite lengwai. Troso galams naudojau lytokli. Bet kasko sunkiai langas darosi del tos priezasties ir truko orginalas. Gal sakau tie pakelejei? Trosa pakeisti kainavo 7lt
Tai langas nesiskersuoja kartais, uzdarinejant ?

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Tai jei langas silpniau kila ir leidzias bet neskersoja tik kad letai leidzias ir. kyla ,zodziu atsilieka nuo visu kitu tai reik tuos plasmasiukus ziureti?

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Na abejoju, gal greiciau bloga "trintis" :D arba koks varikliukas paslabes, nes kiek as is patirties zinau,plasmasiuku beda pasireiskia tik tuom, kad langas "skersuojas"

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
a tai kodel iskart visi plasmasiukus sako  :) 

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Nes realiai su tais langais kitu bedu kaip ir nebuna :D Buna vienintele beda dazniausiai,uzdarant skersuojasi, reik su ranka "padet" nors istikruju pastebejau, kad pvz mano a6 stiklai greiciau darinejasi (ypatingai vairuotojo) nei pas teva a6.. Turejau passat b5+ ten vapse taip greit darinedavos langai

Neprisijungęs razor123

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Lygtai nesiskersuoja.
 kai kele i virsu cipimas gaunasi is varikliuko. Su orginaliu trosu buvo tas pats .

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
tai va,kai jis skersuojasi uztat kyla letai,ten gi daugiau nieko nebuna

Neprisijungęs LinasWest

  • Įrašai: 15
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
sunkiai darinejas? matoriukas eina i pabaiga...(ten viduj apvijos perdegina) pasikeisk varikliuka ;)

Neprisijungęs CIORNAS

  • Įrašai: 506
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
pirkau praita savaite visa langu pakeleja najau mokejau 150 su nuolaida seip jo kaina netoli 200lt

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pirkau praita savaite visa langu pakeleja najau mokejau 150 su nuolaida seip jo kaina netoli 200lt

Tai, kad tas pakelėjęs susideda iš kelių dalių , kniedijamų prie rėmo, kas tada įeina į tavo pirkinio komplektaciją?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
2027 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Liepos 18, 20:12:13
sukūrė zalias
0 Atsakymai
1078 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Balandžio 07, 15:52:31
sukūrė Sanmarko4
0 Atsakymai
570 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Birželio 28, 09:03:49
sukūrė only AUDI