Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 c5 ratu vibracija  (Skaityta 32296 kartus)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #50: 2017 Spalio 05, 20:21:08 »
norejau as parasyt sita minti, bet susilaikiau. turejau as panasia beda, keiciau kardanus, granatas. bet pats itariau deze, nors veike ji be priekaistu. nu zodziu.....

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #51: 2017 Spalio 06, 09:09:03 »
o, čia man patinkantis variantas, kai tiek prikeista, man panašiai buvo, tik mano atvėju dažnaiusiai būna blogiausia kas gali būti, tai gal ir čia tas pats. Tiesa, visas 10 granatų keitei?

o dėžė neūžia-neišdykauja tikrai nei kiek? :)
aš tai vis dar už dėžę ;)
norejau as parasyt sita minti, bet susilaikiau. turejau as panasia beda, keiciau kardanus, granatas. bet pats itariau deze, nors veike ji be priekaistu. nu zodziu.....
pamenu ieškojom tau granatų per katalogus ir daugiau klausimų nei atsakymų buvo :think: kaip baigėsi?

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #52: 2017 Spalio 13, 20:19:44 »
Sveiki audistai, juokas per asaras, ieskojau ilgai dezes,pasirodo ne taip lengva ja rasti,perdavimai viskas tiko 35/9...o kardana surasti lietuvoje neimanoma:D nes juos ima kai plysta pakabinami guoliai.Ka tik vel su paieskom sukisau 500euriuku veltui.Pakeitem pavaru deze, veziau kardana i Kauna, pakeite kryzmes, isbalansavo, patikrino....pakeiciau visus pusasius ir va siandien pasiemiau, priekyje dingo vibracija,taciau kardanas vistiek vibruoja prie 20-30km/h duodant gazo ir uzia.... kazkiek maziau,bet tas pats.Nebezinau liko nekeistas galinis tiltas tiktai...noriu paklausti ar svarbus milimetrais pakabinamo guolio centras? jis tvirtinasi ant dvieju varztu...
Primenu man drebejo priekis, meistras vokietijoje sugalvojo pakeisti pakabinama guoli nuo to ir prasidejo kita problema didesne iki siol negaliu sutvarkyti jos....priekyje problema kaip ir dingo pakeitus pusasius naujus su pavaru deze....
Kardanas isbalansuotas, bet jauciu vaziuojant didesniais greiciais jis dreba, kaip viska sutvarkyti....

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #53: 2017 Spalio 13, 20:30:04 »
Be to deze veike ir mano be priekaistu,vistiek keiciau...nebezinau kas gali buti daugiau ir akseleruojant buna toks uzimas lyg,kaukimas,atleidus akseleratoriu jis dingsta...is po pakabinamo guolio keitimo jis man atsirado.Kardano granatos sveikos, tikrino Kaune imone UAB Kardanas....
Pridedu video koks garsas pas mane buna,tik duodant gazo.Bet svarbiausia vibracija, mano meistrai neisivaizduoja kas yra...
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Spalio 13, 20:42:47 sukūrė Valiekus »

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #54: 2017 Spalio 17, 17:24:18 »
Taigi kolegos, del priekyje drebejimo stipraus buvo ismaltos pavaru dezes guoliai, lekstes...O del kardano drebejimo,kaltas buvo pakabinamas guolis,del kurio visada turejau itarimu,jog ji galejo ideti ne ta puse...pasirodo vokietis idejo ji atvirksciai ir lietuvoje tik 20 meistras sugebejo pamatyti, vw ir audi centrai to nemate,o kardanas Kaune pasake,jog tikrai pakabinamas guolis yra idetas taisyklingai...tiek is ju, pinigus ima uz bet ka ir tik siulo viska keisti....idejus i auto po isbalansavimo, kryzmes pakeitimo, jie tikino,kad granatos kardano yra puikios bent siai dienai,o paskambinus ir pasakius,jog dreba toliau,pasake,jog granata viena reiketu pakeisti....
Dar vienas dalykas, egzotikos padangu komplektai 2 is 2 brokuoti...
Aciu visiem uz patarimus

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #55: 2017 Spalio 17, 18:57:32 »
:D (y)

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #56: 2017 Spalio 19, 09:34:42 »
Taigi kolegos, del priekyje drebejimo stipraus buvo ismaltos pavaru dezes guoliai, lekstes...O del kardano drebejimo,kaltas buvo pakabinamas guolis,del kurio visada turejau itarimu,jog ji galejo ideti ne ta puse...pasirodo vokietis idejo ji atvirksciai ir lietuvoje tik 20 meistras sugebejo pamatyti, vw ir audi centrai to nemate,o kardanas Kaune pasake,jog tikrai pakabinamas guolis yra idetas taisyklingai...tiek is ju, pinigus ima uz bet ka ir tik siulo viska keisti....idejus i auto po isbalansavimo, kryzmes pakeitimo, jie tikino,kad granatos kardano yra puikios bent siai dienai,o paskambinus ir pasakius,jog dreba toliau,pasake,jog granata viena reiketu pakeisti....
Dar vienas dalykas, egzotikos padangu komplektai 2 is 2 brokuoti...
Aciu visiem uz patarimus

Tai aišku, kad viską keisti, gi jie ne burėjos, kad iš kavos tirščių nustatytų... Ir jiems pĖIks - pinigai ne jų :D

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #57: 2017 Spalio 22, 17:07:11 »
Beabejo, prie to pacio keiciau desini guoli su stebule,naujai ir vibracija dingo 100proc....Pagaliau :-{ :smoke:

Neprisijungęs Mantiz

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #58: 2017 Spalio 24, 12:57:50 »
Sveikinu isprendus problema  (h) as kolkas irgi vazineju su ykyria vibracija kuri atsiranda ties 100km/h. Vibracija jauciasi salone, padidinus greiti ji ties 130km/h mazeja. Auto a6 c5 120kw, priekis vedamas, norejau pasiteirauti ar gali buti kaltos vidines granatos? Nes viskas tvarkinga, padangos ir ratlankiai keisti ir isbandyti jau nevieni. Vibracija tai stipresne tai silpnesne buna.

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #59: 2017 Spalio 24, 13:22:12 »
Tikrai gali buti kaltos vidines.

Neprisijungęs T-Spark

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #60: 2017 Spalio 24, 15:47:04 »
Pas mane ir atsiranda vibracija 4 ar 5 begiu uzminus dugna nuo zemu sukiu,viskas ok kaip ir pas visus :D Itariu taipogi vidines granatas..

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #61: 2017 Spalio 24, 22:01:41 »
Pas mane ir atsiranda vibracija 4 ar 5 begiu uzminus dugna nuo zemu sukiu,viskas ok kaip ir pas visus :D Itariu taipogi vidines granatas..
  ne smagratis pas tave?

Neprisijungęs T-Spark

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #62: 2017 Spalio 25, 11:06:33 »
  ne smagratis pas tave?
Nu zinok ne,cia grynai ir man prieky purto,smagrati atmesciau ir tarkim perdesiu ziemai mazesnius ratus,sumazeja kazkiek ta vibracija,uzmynus gaza.

Neprisijungęs Mantiz

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #63: 2017 Spalio 25, 20:25:21 »
Pas mane kaiptik su mazesniais ratais ji pastiprejo ir jauciasi didesniame intervale, su r17 buvo nuo 100-120km, su r16 nuo 90-130km,  zodziu  nupirkau naujas vidines ir palikau autoservise, lauksiu rytoj ziniu ir bus matyt.

Neprisijungęs T-Spark

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #64: 2017 Spalio 25, 21:12:24 »
Pas mane kaiptik su mazesniais ratais ji pastiprejo ir jauciasi didesniame intervale, su r17 buvo nuo 100-120km, su r16 nuo 90-130km,  zodziu  nupirkau naujas vidines ir palikau autoservise, lauksiu rytoj ziniu ir bus matyt.
Po kiek granatos kainavo? Nu pranesk kaip kas idomu :)

Neprisijungęs Mantiz

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #65: 2017 Spalio 26, 07:54:52 »
Po kiek granatos kainavo? Nu pranesk kaip kas idomu :)

Pirkau per darba,tai padare nuolaida, nera is ko rinktis, arba perki visa pusasi su gerom granatom arba granata tokia kokia yra, mokejau 32€ uz vnt, pirkau abi iskarto, nuoroda numetu kam ydomu kokia firma, labai tikiuosi kad pades ir nereiks keist visko is eiles :) https://www.autoaibe.lt/detales/pusasiai-lankstai/pascal-g7w024pc-vidinis-pusasio-lankstas-122868

Neprisijungęs Mantiz

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #66: 2017 Spalio 28, 17:05:32 »
Buvau biski isvykes, todel nerasiau, zodziu kas del granatu tai niekas nepagerejo  :-{ jaute sikna sita varianta..nemazai teko savaitgali pravaziuot kilometru ir ka pastebejau, kad vibracija tai buna tai dingsta prie to pacio greicio. Minciu is gal kas turit? Bandysiu dar ziemines paxangas pakeist, gali but guolis? Nes kazkus pradeda uzt,bet nekliba. Zodziu vazineju su ytampa.

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #67: 2017 Gruodžio 11, 21:43:13 »
Sveikinu isprendus problema  (h) as kolkas irgi vazineju su ykyria vibracija kuri atsiranda ties 100km/h. Vibracija jauciasi salone, padidinus greiti ji ties 130km/h mazeja. Auto a6 c5 120kw, priekis vedamas, norejau pasiteirauti ar gali buti kaltos vidines granatos? Nes viskas tvarkinga, padangos ir ratlankiai keisti ir isbandyti jau nevieni. Vibracija tai stipresne tai silpnesne buna.
Sveikas vidines buvo idealios, vistiek keiciau jas, bet niekas nepasikeite.

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #68: 2017 Gruodžio 11, 21:47:21 »
Lietuvoj nemato ratlankiai, kai buna blogi, 10 autoservisu aplankiau...ne vienas nepastebejo, pasakiau, jog itariu, bet patikrino lietuviskos stakles nerode, vokiskos parode...
Baiges bedos, bet turiu uzima padavus greicio pedala,atleidus dingsta, vos prilieciu vel uzia,atleidziu viskas ok, bet netrugdo vaziavimui:D

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #69: 2017 Gruodžio 11, 22:51:31 »
Lietuvoj nemato ratlankiai, kai buna blogi, 10 autoservisu aplankiau...ne vienas nepastebejo, pasakiau, jog itariu, bet patikrino lietuviskos stakles nerode, vokiskos parode...
Baiges bedos, bet turiu uzima padavus greicio pedala,atleidus dingsta, vos prilieciu vel uzia,atleidziu viskas ok, bet netrugdo vaziavimui:D

ne stakles  balansavimo parodo,  kad kreivi, o nuo meistro priklauso. as tam reikalui esu mikrometra su stovu nusipirkes

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #70: 2018 Gegužės 02, 22:32:08 »
o galvojau kad as vienas nerandu kas toj mano audi vibruoja.... bet kolegos perskaites jusu postus ir isbandes su savo auto kelis variantus, prieinu isvados kad gali but lenktos stebules...

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #71: 2018 Gegužės 02, 23:24:39 »
o galvojau kad as vienas nerandu kas toj mano audi vibruoja.... bet kolegos perskaites jusu postus ir isbandes su savo auto kelis variantus, prieinu isvados kad gali but lenktos stebules...
prie ko cia vibracijai? padangas valgytu tik manau

Neprisijungęs janiakas

  • Įrašai: 199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #72: 2018 Gegužės 03, 11:39:13 »
o galvojau kad as vienas nerandu kas toj mano audi vibruoja.... bet kolegos perskaites jusu postus ir isbandes su savo auto kelis variantus, prieinu isvados kad gali but lenktos stebules...
Tai tikrink stebules, nereikia nieko nei keist nei ka, tik indikatoriumi patikrint ar mušimo nėra.

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #73: 2018 Gegužės 05, 12:36:15 »
prie ko cia vibracijai? padangas valgytu tik manau
su rastafkem vibracija didesne nei be ju... ratai lygus...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
13344 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Rugpjūčio 19, 11:15:58
sukūrė Aurimas350
43 Atsakymai
4970 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Sausio 03, 22:40:07
sukūrė Carlos
2 Atsakymai
956 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Kovo 02, 12:41:50
sukūrė Pauliusb6