Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 c5 ratu vibracija  (Skaityta 32315 kartus)

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
A6 c5 ratu vibracija
« Topic Start: 2017 Birželio 29, 09:35:49 »
Sveiki auto a6 c5 2.5tdi 132kw quattro 2003m, zodziu lietuvoj vos jautesi vibracija,isvykau i Austrija ir vykstant jau is lietuvos pradejo drebeti vairas nuo 100km/h,vis labiau didinant greiti labiau drebina.Masinoj keista viskas,isskyrus amortizatorius,ratlankius,kardano pakabinamas guolis...Guoliai,padangos,vidines,isorines granatos viskas keista.Vibracija dideja i kalna ar gavus apkrovos,vairas laksto i kaire,desine tokiu budu dreba visas priekis.Esu kelionej ir vaziuoti 100km/h tragedija.Isbalansavau Austrijoj ratus,vistiek tas pats.Vaziuojant iki 100km /h viskas ok.Turit minciu ar yra kam buve?
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Birželio 30, 07:52:53 sukūrė Valiekus »

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Prašau pagalbos
« Atsakymas #1: 2017 Birželio 29, 09:37:28 »
Is tu daliu kas nekeista,servise tikrinta tvarkoj.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Prašau pagalbos
« Atsakymas #2: 2017 Birželio 29, 10:22:44 »
Temos pavadinima parasom pagal forumo taisykles.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Prašau pagalbos
« Atsakymas #3: 2017 Birželio 29, 11:25:41 »
Ratams ivoriu netruksta, jei jie ne oem?

Neprisijungęs HMX

  • Įrašai: 390
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Prašau pagalbos
« Atsakymas #4: 2017 Birželio 29, 15:53:11 »
man buvo toks atvejis: praciuozta padanga stabdant stipriai, ir teko ismesti, nes labai sokinejo vaziuojant. balansavimas neparode to.

Neprisijungęs memnonas

  • Įrašai: 398
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Prašau pagalbos
« Atsakymas #5: 2017 Birželio 30, 02:19:08 »
Sveiki auto a6 c5 2.5tdi 132kw quattro 2003m, zodziu lietuvoj vos jautesi vibracija,isvykau i Austrija ir vykstant jau is lietuvos pradejo drebeti vairas nuo 100km/h,vis labiau didinant greiti labiau drebina.Masinoj keista viskas,isskyrus amortizatorius,ratlankius,kardano pakabinamas guolis...Guoliai,padangos,vidines,isorines granatos viskas keista.Vibracija dideja i kalna ar gavus apkrovos,vairas laksto i kaire,desine tokiu budu dreba visas priekis.Esu kelionej ir vaziuoti 100km/h tragedija.Isbalansavau Austrijoj ratus,vistiek tas pats.Vaziuojant iki 100km /h viskas ok.Turit minciu ar yra kam buve?
Masina identiska ir galiu tik pasakyt kad identiskai buvo...
Ieskojau puse metu. Pradejau nuo balansavimu, ratu keitimu ir t.t bandziau kelias vidines granatas keist. Padedavo kazkiek manau bet neispresdavo.
Long story shortly, po kiek laiko supratau kad vibracija nuo 120km/h dingsta... tai vat taip teko ir vazinet.
Dar po pusmecio ji dingo.
Samokslo teoriju daug, sankaba, kardano guolis, apsaugos pusasiu, varztai rato ir t.t..
Nepasiulysiu nieko konkretaus keliones metu, cia teks ieskot galu gryzus.




Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #6: 2017 Birželio 30, 07:56:33 »
Na ačiū, tiesiog tiek pakeičiau,Austrijoj balansavo ratus truko dviejuose ratuose truko po 10g ir pasidare labiau imanoma vaziuoti iki 140, drebina,bet ne tiek.Sake gali buti,jog su musu tautietis numontuodamas padangas galejo pazeisti diska,ko vizualiai ir ant stakliu nematysi,nes su senon padangom taip nevibravo.Bandysiu uzsideti nuo ko ratus su padangom,pranesiu kas kaip.

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #7: 2017 Liepos 18, 21:37:33 »
Sveiki visi dar karta, prikeliu tema.Mano ratlankiai Fundo R17.Kadangi atostogos baigesi, i ta masina sukises esu daug pinigu, ar gali buti, jog jei pagalve variklio kokia susidevejusi, drebetu tik vaziuojant? ESME DREBEJIMAS PRIEKINIUOSE RATUOSE LYGIAI TOKS PAT KAIP NEBUTU BALANSO.
Bet iki 100km/h vaziuojant ta vibracija neatsiranda, kartais pastebejau atsisedus keleiviam i auto ir begejantis i kalna nuo 60km/h ji atsiranda per kebula lyg.Sedejo servisistai, tikrinta,iskratyta masina,isvaziuojant dar granatas sveikas pakeiciau visas KETURIAS priekines naujas 300EU kaip i sub.....Pusasis,kad butu linkes,tai abejoju jei asfaltuotais keliais vazinejuos.Dar klausimas nuo pirkimo pravaziavau su tais ratlankiais per 18 menesiu 54000km,gali buti,jog jie deformavosi asfaltais vazinejant?Negaliu jau prisiminti nuo kada drebejimas pradejo atsirasti, gal nuo granatos isorines keitimo,jis palaipsniui didejo, gal,kai nupirkau naujas padangas.Tik pastebejau viena, pakeitus priekinius guolius ir uzmontavus naujas padangas, vibracija tapo kitokia.Anksciau vibruodavo tik nuo 140km/h ir isibegejus pvz 180km/h ji lyg dingdavo arba  maziau jausdavosi.Dabar viskas nuo 100km/h ir stipreja.Galiu naujesne nusipirkti,bet nenoriu, turiu ja ir perdazes pries menesi laiko, nesinori ranku nuleisti.Uz savaites pabandysiu nuo kitos a6 ratus uzdeti,paziureti gal kas pasikeis.Be to esu vokietijoj todel ir klausiu jusu minciu:)
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Liepos 18, 21:48:44 sukūrė Valiekus »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #8: 2017 Liepos 19, 08:57:20 »
o, čia man patinkantis variantas, kai tiek prikeista, man panašiai buvo, tik mano atvėju dažnaiusiai būna blogiausia kas gali būti, tai gal ir čia tas pats. Tiesa, visas 10 granatų keitei?

o dėžė neūžia-neišdykauja tikrai nei kiek? :)

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #9: 2017 Liepos 19, 11:11:26 »
Smagratis, vidines granatos, stabdziu suportai gerai atsileidzia?

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #10: 2017 Liepos 20, 20:47:46 »
Smagratis tikrai atkrenta, jis man ant laisvu drebetu, bandziau visaip isjungus pavara,cia nuo tam tikro greicio.Priekines granatos visos pakeistos.Stabdziu suportai visi nauji cilindriukai sudeti, nauji remontiniai komplektai.Stabdziu diskai visi nauji keisti pries du menesius.Su deze viskas gerai,6 begiu mechanine,jokiu bedu, pries metus keiciau visa sankabos komplekta.Gal atsirades dungsejimas yra,bet cia bus su kardanu kazkas, esme vibracija man priekiniuose ratuose.Jausmas lyg ratuose,lyg viduje pvz granatu,bet jos pakeistos.Rugpjucio 11d.tik uzsidesiu kito zmogaus ratlankius( nors juos kiek balansavo visur,sake tiesus ) veliau nei tikejausi.Padangos antras komplektas naujos.Tik keisciausia esu pastebejes,jog kai pilna masina ir,kai vienas vaziuoju,lyg nebedreba.
Buvau nuvares i viena servisa:Praleke,sako viskas tvarkoj.Sakau palauk per mazai km prasukta.Isvaziavome kartu i autostrada ir po 10-15km pradejo atsirasti vibracija,zodziu peciais pakrupciojo,lyg vidines,bet jas pajudino sako geros,vistiek pakeiciau ir tas pats.Gaila ja ir parduoti, perdaziau pries menesi, i Italija vaziavau iki 140km/h suvalge man ji 6.8ltr 100km( kai kam valgo 12 negaliu patiketi,ziema max 10) nesinori pasiduoti,kai tiek darbo ir pinigu ideta.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Liepos 20, 20:54:36 sukūrė Valiekus »

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #11: 2017 Liepos 20, 20:56:43 »
Sukeisk ratus prieki su galu. Jei pasikeis vibracijos dislokacija, problema ratuose. Jei ne - kazkur kitur.

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #12: 2017 Liepos 20, 21:24:21 »
Aciu rytoj apkeisiu ir ziuresiu kas kaip.

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #13: 2017 Rugpjūčio 20, 13:50:12 »
Taigi apkeičiau ratus su padangom,nuo kitos auto, kita auto pravaziavo su mano ratlankiais ir padangom, jokios vibracijos nejuto,aš užsidėjau nuo kitos auto ratlankius su padangom,vibracija išliko,ta vibracija tokia lyg nebūtų balanso ir jaučiasi kažkas po pėdalais toj vietoj vibruoja,labiau priekyje į keliaivio pusę, problema esu vokietijoje, čia irgi yra visokių meistrų, lietuvoje daug kur tikrinau,viskas sakė ok, tai geras vidines granatas pakeičiau į naujas( veltui) .... nebežinau ką keisti ir ką bedaryti.... ta vibracija prasideda,kai užkūrus auto išvažiuoju į kelią,iš pat pradžių tiesiog lyg krato,po to po 5km +- normalizuojasi,bet, kol važiuoju iki 100km/h.Nuo 100km/h pradeda labai vibruoti,vakar laikiau autobane tarkime 160-170km/h viskas lyg ir ok,bet pavažiavus ilgesnį tarpą 20-30km ir nuimant greitį tarkime 140km/h atrodo išlakstys viskas.Toliau dar mažinant greitį dar labiau, bėda išlieka ta pati ijungus bėgį ar ne.Pastovėjus auto 2-3val važiavimas kitoks.Padangos jau antras naujas komplektas, ratai originalus audi,jokiu ziedu nereikia, kosmosas kažkoks.Dar pastebėjimas įjungus autopilotą atrodo normalus važiavimas ir į kokį kalną reikia pradėti traukti staiga atsiranda vibracija...

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #14: 2017 Rugpjūčio 21, 10:58:34 »
Aš pasikartoju: vibracija nuo apkrovos + greičio atsiranda?
ar lieka, jei išmini sankabą? ar lieka, jei išmeti pavarą į laisvą? Kada getriebėj keitei aliejų? Kiek struškių buvo? nekalbu apie varines sinchrų struškes, jos neįdomios, o kalbu apie metalą.
Kurios granatos dar nekeistos? yra 10.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Rugpjūčio 21, 11:00:25 sukūrė Domas »

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #15: 2017 Rugpjūčio 21, 11:03:21 »
bus kardanas, kardano granatos, arba pusasiai kliba, gal granatas pakeite isorines ,o vidines lievos, arba is pacios dezes pusasiai kliba

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #16: 2017 Rugpjūčio 23, 13:57:44 »
Va ka tik grizau, vokietis skescioja rankom,zodziu isorines ir vidines pirkau naujas,bet dabar klibinau,kliba jos toks lyg tarskejimas yra,sako lyg turi taip buti lyg ir ne, tai galvoju ka daryti, kardano pakabinamas guolis kliba,bet jis negali vairo vibracijos itakoti,vibracija jau ir 70km/h vaziuojant dreba,jauciasi po kojom,kad kazkas ten malasi, o vibracija tai grynai per vaira lyg nebutu balanso.Uzdejau savo ratus ant kitos auto,jokiu drebejimu,uzdejau pas save nuo kitos auto tas pats.
Nesuprantu vieno,man,kai pakeite isorines ir vidines granatas,tai paklibinus siek tiek budavo toks taukstelejimas mazas,tik tik...
Tai pirksiu kardano pakabinama guoli ir galvoju pirkti du pusasius su isorinem ir vidinem granatom,nes nezinau daugiau kas gali itakoti.
Tik klausimas ar ta vieta,kur prisisuka vidine granata, ten gali kazkiek klibeti pacioje dezeje? Nes pasukinejus garsas toks metalo ir laisvumas labai mazas.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #17: 2017 Rugpjūčio 23, 14:25:44 »
pas daugumą tas laisvumas yra. bet jo ten būti neturėtų

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #18: 2017 Rugpjūčio 24, 10:03:48 »
Aš pasikartoju: vibracija nuo apkrovos + greičio atsiranda?
ar lieka, jei išmini sankabą? ar lieka, jei išmeti pavarą į laisvą? Kada getriebėj keitei aliejų? Kiek struškių buvo? nekalbu apie varines sinchrų struškes, jos neįdomios, o kalbu apie metalą.
Kurios granatos dar nekeistos? yra 10.

Taip vibracija ir nuo apkrovos ir nuo greicio.Ismynus sankaba,isjungus pavara,nuspaudus sankaba niekas nesikeicia.Tepalus keiciau pries metus.Keistos priekines visos granatos, struskiu niekada nera maciusi kol as turiu, max.ka gauna tai tik greicio apkrovos.
Vibracija tokia,kad paleidus vaira jis laksto i kaire i desine,lyg nebutu balanso.Vaziuojant jauciasi po kojom,labiau gal desiniam sone lyg kazkas ten baladojasi,vibruoja ziauriai,ten kur pavaru deze.Smagraciai tikrai atkrenta,pirksiu kardano pakabinama guoli nauja,galvoju gal pusasius priekinius pakeisti...nes butent kur yra pusasiai toje vietoje vibracija atrodo yra ir kazkaip perduoda ratam,ko pasekoje jauciu disbalansa vaire(ziauru)

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #19: 2017 Rugpjūčio 24, 10:54:50 »
na nelysk kolkas prie pusasiu, issiaiskink su kardanu

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #20: 2017 Rugpjūčio 24, 17:09:29 »
Taigi vokietis pravaziavo,sako balansas arba padangos,nuvaziavau balansuoti ratus,ratlankius patikrino,truputi truko balanso,perbalansavo,padangos su ratlankiais tvarkoj,vistiek dreba.Esme tame jei kardanas butu,man juk vairo nedrebintu taip,kaip nebuna balanso.
Kad suprastumet kokia vibracija,isivaizduokit ratus neisbalansuotus,trugtu po 50g tarkime balanso ir ta vibracija jauciasi is ratu.
Paskesciojo rankomis,sako neisivaizduoju kas.Vidines man keite vienas kreivarankis,su plaktuku kale,tai vidines siek tiek lyg tarska,bet jas pakeitus nebuvo jokio efekto.
Liko nekeista tik pusasiai patys ir kardanas nejudintas.

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #21: 2017 Rugpjūčio 24, 17:25:05 »
jei kardanas visa deze purto tai jaustusi ir per vaira

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #22: 2017 Rugpjūčio 25, 15:37:43 »
Nu bandysiu keisti pakabinama guoli.

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #23: 2017 Rugpjūčio 25, 15:49:39 »
Nu bandysiu keisti pakabinama guoli.

Nu bandysiu keisti pakabinama guoli.

  jei tik guoli keisi tikrai nepades, jis mazai itakos teturi, reikia ziuret kardano granatas galuose ar nestringa ar neisklibusios

Neprisijungęs Valiekus

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A6 c5 ratu vibracija
« Atsakymas #24: 2017 Rugpjūčio 27, 16:27:22 »
Pas mane ne kardano granatos, bet naujos priekines vidines granatos skleidzia tokius garsus kaip siame video.Tai jei kardano granatos ir skleistu tokius garsus reiketu ji keisti?
Radau pavaru dezes vienos pagalves varztas nutrukes,uzsakiau abi pagalves,nes jauciasi uzkurus auto,jog lieciasi ar pavaru deze butu pasidejusi ant metalo.Dar vienas pastebejimas ko pries savaite nebuvo,nes kasdien eksplotuoju auto,tai,jog duodant,kad ir svelniai gazo, pavaru dezes svirtis suvaiksto ir  perjungiant 2-3 pavara toks lyg dunksejimas atsirades jei greiciau jungi pavara.
Pakabinamas guolis kai ziurejau tai guma paskerdejusi ir labai lengvai malasi,tikrai taip neturetu buti.
t=30

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
13347 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Rugpjūčio 19, 11:15:58
sukūrė Aurimas350
43 Atsakymai
5051 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Sausio 03, 22:40:07
sukūrė Carlos
2 Atsakymai
957 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Kovo 02, 12:41:50
sukūrė Pauliusb6