Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6. 2003m Vairo kolonele  (Skaityta 1096 kartus)

Neprisijungęs badgonemad

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
A6. 2003m Vairo kolonele
« Topic Start: 2011 Spalio 06, 08:50:30 »
Laba diena gerbiamieji,

Vaziuojant per duobes jauciamas barskejimas desines puses priekio, ka tik pasikeiciau visa priekine vaziuokle. Masina vaziuoja minksciau bet barskejimas neisnyko. Audi centre paaiskino kad yra priekines koloneles laisvumas - nori tvarkyk nori ne - nieko baisaus nebus  :O . Norejau pasiteirauti ka daryt  ?!? :

1 - Keisti kolonele i deveta bet gera - kiek tai galetu kainuoti ir ar apsimoka ? juk gali toki pati lavona nusipirkti?
2 - Restauruoti - Ar daug kainuoja? ilgai laiko ? kur tai kokybiskai daro Kaune ?
3 - gal uztektu pakeisti vairo traukes ? ( cia gal visiska nesamone pasakiau nes nzn ar jos keiciasi atskirai ar su kolonele , zodziu jei kas turit info prasau pasidalinkit  :)

p.s. sorry jei zioplai ko uzklausiau  :s

Neprisijungęs ENN ( Tomas )

  • Įrašai: 1026
    • Žiūrėti profilį
Re: A6. 2003m Vairo kolonele
« Atsakymas #1: 2011 Spalio 06, 10:05:42 »
man atrodo kad tau cia bus barskejimas is atraminio guolio (guma) ?!?

Neprisijungęs Dmitrij001

  • Įrašai: 777
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6. 2003m Vairo kolonele
« Atsakymas #2: 2011 Spalio 06, 11:33:08 »
man atrodo kad tau cia bus barskejimas is atraminio guolio (guma) ?!?

gal jam pabandit biski patemt kolonele? patikrint traukes, o po to jau list i atr goli

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: A6. 2003m Vairo kolonele
« Atsakymas #3: 2011 Spalio 06, 11:46:07 »
Laba diena gerbiamieji,

Vaziuojant per duobes jauciamas barskejimas desines puses priekio, ka tik pasikeiciau visa priekine vaziuokle. Masina vaziuoja minksciau bet barskejimas neisnyko. Audi centre paaiskino kad yra priekines koloneles laisvumas - nori tvarkyk nori ne - nieko baisaus nebus  :O . Norejau pasiteirauti ka daryt  ?!? :

1 - Keisti kolonele i deveta bet gera - kiek tai galetu kainuoti ir ar apsimoka ? juk gali toki pati lavona nusipirkti?
2 - Restauruoti - Ar daug kainuoja? ilgai laiko ? kur tai kokybiskai daro Kaune ?
3 - gal uztektu pakeisti vairo traukes ? ( cia gal visiska nesamone pasakiau nes nzn ar jos keiciasi atskirai ar su kolonele , zodziu jei kas turit info prasau pasidalinkit  :)

p.s. sorry jei zioplai ko uzklausiau  :s
buvo man pačiam tokia bėda su kolonėle. t.y. atsiradęs jos slankiojančio šlico laisvumas. pradžiai pabandėm paveržti, bet tas nieko daug nepadėjo. restauruoti šiuo atveju nėra ko, čia ne riebokšlių susidėvėjimas kai skystį praleidžia. jei pirkti naują reikia mažų mažiausia dirbti seime :D protingiausia ieškoti dėvėtą, bet neišdilusią, t.y. be laisvumo. tvarkinga gali kainuoti apie 1000lt. aš asmeniškai pasigarsinau muziką ir važinėjau toliau su barškančia ;)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs abc

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
Re: A6. 2003m Vairo kolonele
« Atsakymas #4: 2011 Spalio 06, 11:53:22 »
Kiek zinau patempimas tik laikinai padeda, pas mane taip pat ira barskejimas keleivio pusej, itariu kolonele bus, nes kiek tikrino nieko blogo pakaboj nerado, vazineju jau veik pora metu, gali dar amortizatoriaus stoke laisvumas but, bet kol viskas veikia vazineju

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1800 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 27, 14:44:15
sukūrė Banzaii
3 Atsakymai
1125 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 01, 01:34:28
sukūrė audi fan
4 Atsakymai
1306 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 31, 16:40:21
sukūrė deivisss