Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 2.5 tdi 110kw del kuro bake esantcio siurbliuko  (Skaityta 5188 kartus)

Neprisijungęs wjd

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal kas tiksliai zinot, kada tas siurbliukas turi dirbti ar tik ijungus degima ar uzkurus masina? kam jis ten reikalingas? ar gali is kazkur is bako traukti ora.? Pavargau jau ieskot vistiek burbuliuoja oras uzdavus angliu. kuriasi is antro trecio karto, tada ieina burbulai, padirbus ant laisvu dingsta, numynus gaza vel eina. Kur ieskot galu?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
30 Atsakymai
6340 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugpjūčio 14, 19:24:59
sukūrė ENN ( Tomas )
1 Atsakymai
1187 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Sausio 09, 23:53:18
sukūrė Zaudi
2 Atsakymai
2683 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Rugpjūčio 02, 23:27:19
sukūrė Karis