Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 1.9l 81kw dyzelis ir A6 2.4l 121kw benzas/dujos - kurį rinktis?  (Skaityta 4403 kartus)

Neprisijungęs GeoPrey

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tie kurie turėjo reikalų ar yra susidūrę su šiais dviem modeliais gal galit papasakoti jų pagrindinius skirtumus, privalumus?
Kurį modelį išlaikyti būtų pigiau ir paprasčiau?
Ar tie 2.4l varikliai tokie pat nepatikimi kaip ir 2.5l?
Kokios maždaug abiejų modelių sąnaudos būtų mieste/trasoj?
Beje, ar A6 C5 važiuoklės tikrai tokios trapios kaip teko girdėti ar iš tikro nėra taip blogai kaip kiti sako?

Pats labiau linkstu prie 2.4l 121kw dėl didesnes galios, bet taip pat norisi, kad būtų patikimas variantas.

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
O ko nepatikimi tie 2.5tdi?vaziuokle bent jau man tai laiko,nera problemu man su ja,aisku ziurint kaip vaziuosi

Neprisijungęs GeoPrey

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Deja, bet apie tą nepatikimumą irgi tik teko girdėti kalbas (keletą žmonių kitam forume juos peikė) kaip ir apie važiuoklę tai kažko daugiau nelabai ir žinau pats  :think:

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
Apart veleneliu ir kuro siurblio tranzu ten jiem nieko neatsitinka,aisku jei laiku keiti tepalus ir pili gerus o ne koki suda.o vaziuokle tai kaip kam,as asmeniskai atvazinejau jau virs 100 tukstanciu,ir niekas dar nekliba aisku ratai max 16 pas mane,tai cia ta vaziuokle kaip kam

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
Zmonems nepatikimi,nes jie daugiau vartoja kuro,ir ju dirzu pakeitimas yra brangesnis negu visu pamektu 1,9tdi

Neprisijungęs GeoPrey

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
O kokios maždaug kuro sąnaudos tokio varianto? Kiek skelbimuose pastebėjau tai benzas/dujos daug kur buna 12l mieste, tai čia tikriausiai benzo tiek valgo, o ne duju?  :D

Neprisijungęs GeoPrey

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Nejau niekas daugiau negali kažkiek pakomentuoti 2.4l 121kw varianto?

Neprisijungęs plepys

  • Įrašai: 109
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
2.4 q mechanine sedanas, tiek kad 125kW bdv. miestas atstumai apie 10-15km 14l benzo/100km, duju nuo 16l iki 20l 100km, ziurint kiek vietoj kureni. uzmiestis apie 100-110km/h vaziuojant apie 10l/100km duju, paskui +10km/h + 1l :)

Neprisijungęs GeoPrey

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
2.4 q mechanine sedanas, tiek kad 125kW bdv. miestas atstumai apie 10-15km 14l benzo/100km, duju nuo 16l iki 20l 100km, ziurint kiek vietoj kureni. uzmiestis apie 100-110km/h vaziuojant apie 10l/100km duju, paskui +10km/h + 1l :)
Tai jeigu skelbime parašyta, kad automobilis suvartoja 12l/100km mieste, ten turbūt tikrai ne dujų sąnaudos  :D

Neprisijungęs Danke

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Tai jeigu skelbime parašyta, kad automobilis suvartoja 12l/100km mieste, ten turbūt tikrai ne dujų sąnaudos  :D
80proc kuro sanaudu parasytu skelbime yra klaidyngos. ten tuose skelbimuose puse masinu vos ne ant kisieliaus vazineja.

Neprisijungęs tawas

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
Aš su A6 c5 quattro 1.9tdi 81kw cipuotu važinėju patenkintas, mieste 7, už miesto 5-6 :)

Tik nusipirkęs keičiau visas 4 viršutinės svirtis viena apatine ir priekinius amortizatorius monroe naujus už viską su darbu 155e gavosi :) paskui dar pagalve variklio dejau swag bet prasikeikiau nuo vibracijų teko mest lauk ta swag ir įdėti oem iš sroto už 10e


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs egariukas1

  • Įrašai: 59
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Nebuvo tokiu varikliu qattro,nereikia ir rasyt nesamoniu

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nebuvo tokiu varikliu qattro,nereikia ir rasyt nesamoniu
Na jam kai pirko pasakė, kad pas ji Q ir patikėjo :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Žmogus įsimetė 1,9 vietoj 2,5 ir tiek :)

Neprisijungęs egariukas1

  • Įrašai: 59
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Jo,ir uz 155 susidejo amortikus naujus ir svirtis.Vien uz apatine lenkta mokejau 55 eu.Pucia migla jis cia,turbut malalietka koks

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
imi 4,2 ir nesuki pautu

Neprisijungęs Andzej

  • Įrašai: 260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Aleshonas

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Lietuvos zemelej ne viena 1.9tdi quattro A6, senas bajeris, persidaro is 2.5... taigi kas nezinot nebezdekit i vandeni :)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Lietuvos zemelej ne viena 1.9tdi quattro A6, senas bajeris, persidaro is 2.5... taigi kas nezinot nebezdekit i vandeni :)
Kiek tokių matai pardavime?

Neprisijungęs tawas

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
Jo,ir uz 155 susidejo amortikus naujus ir svirtis.Vien uz apatine lenkta mokejau 55 eu.Pucia migla jis cia,turbut malalietka koks

Nusipirkau amortikus naujus per išpardavimą dalių po 17e. Dabar tie patys pagal kodą nuo 49e. Svirtys Ispaniškos viršus po 10e, apatine 17 kiek laikys matysim. Jei nelaikys imsiu srote oem ir atrestauruosiu. Prisegu nuotrauka amortiku. Kolkas 4000km viskas Ok



Pas mane 1999 buves 2.5 110kw q įdėtas 1.9tdi 81kw+remap, rieda smagiai, nesijaučia galios trūkumo


Sent from my iPhone using Tapatalk
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Liepos 06, 09:51:30 sukūrė tawas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
1349 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gruodžio 05, 14:44:14
sukūrė arturas audi a6
2 Atsakymai
7976 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 21, 13:30:30
sukūrė mantoskakk
3 Atsakymai
1573 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 31, 21:56:08
sukūrė arunas666