Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 2.5 TDI 132kw sistemos nuorinimas  (Skaityta 2294 kartus)

Neprisijungęs Rok4s

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
2.5 TDI 132kw sistemos nuorinimas
« Topic Start: 2014 Vasario 12, 00:35:59 »
Sveiki.
Audi A6 2001m. 2.5TDI 132KW Quattro
Problema:
is niekur nieko ziema is ryto pradejo blogai kurtis. Buvo manyta kad gal but pakaitinimo zvakes negyvos. Patikrintos zvakes visos veike. Ir atsilus orams kuresi praktiskai taip pat kaip ir prie -15. Reikedavo sukti starteriu apie 20 sekundziu, kartai ilgiau, kartais trumpiau. Tada buvo manoma kad sistemoje yra oro, nors jo akivaizdziai kaip ir nebuvo matyt ateinant i siurbli. Pakeitem kuro filtra, pripildem ji kuro ir nebesiveda visai. Kai seniau buvom pajunge kompa tupejo klaida berods missfire (klaidos kodo nepamenu).


Gal kas galetu pasakyti kaip reikia nuorinti situos siurblius.
Ar gali sios bedos atsirasti del kuro bako siurbliuko jei jis neveikia?


P.S. ieskojau temu apie nuorinima bet kaip ir nieko neradau. Ka radau tai tik kitas nesikurimo priezastis :)

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 2.5 TDI 132kw sistemos nuorinimas
« Atsakymas #1: 2014 Vasario 12, 08:02:44 »


Mano nuorinimo budas (110kw), bet manau tas pats sudas:
1. Atsuki biski viena arba du purkstuku vambzdelius.
2. atjungi nuo filtro abratke ir kuro paemima.
3. abratke sujungi tiesiai, per koki nors perejima arba voztuveli.
4. padavima sujungi per rankine pompa - "kriausia"
5. kol kitas suka starteriu, tu pumpuoji rankine pompa ir ziuri jei bega kuras per atsukta purkstuko vambzdeli iskart uzsuki ji.
6. jei nesikuria atsuki kita vambzdeli (nereikia atsukinet daug) jei bega kuras uzsuki ir taip kartoji kol neuzsives. Tik nepamirsk padet siurbliui kura imt pumpuojant su rankine pompa.

Va toks mano metodas :) .


Jei neveiktu siurbliukas tai irgi tures itakos, bet kiek zinau tas siurbliukas suveikia jei kuro maziau nei puse bako (tiksliai negaliu garantuot). Bet siaip tai jei keitei kuro filtra tai manau tiesiog uzsiorino, pas mane irgi buvo tas pats po filtro keitimo. Tereikia tik nuorint (kas nelabai lengvai gaunas) ir viskas.
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Vasario 12, 08:06:30 sukūrė thoughtful »

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 2.5 TDI 132kw sistemos nuorinimas
« Atsakymas #2: 2014 Vasario 12, 09:06:36 »
nuorinant reikia paduot + ant siurbliuko kur bake per saugiklyne

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 2.5 TDI 132kw sistemos nuorinimas
« Atsakymas #3: 2014 Vasario 12, 09:41:24 »
as pakeites filtra kuro taip pat vargau kol nepasikonsultavau kas jau ta patyres.reikia atsukti tik viena forsunke ir per ja viena nusiorina visa sistema.atsukus viena vamzdeli sukama starteriu ir pradeda gaudyti ir uzsikuria ant 5 cilindru ir tada tik uzsuki vamzdeli

Neprisijungęs xxignasxx

  • Įrašai: 431
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 2.5 TDI 132kw sistemos nuorinimas
« Atsakymas #4: 2014 Vasario 14, 08:33:41 »
 (+)

Neprisijungęs widazas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 2.5 TDI 132kw sistemos nuorinimas
« Atsakymas #5: 2014 Vasario 14, 08:36:47 »
as pakeites filtra kuro taip pat vargau kol nepasikonsultavau kas jau ta patyres.reikia atsukti tik viena forsunke ir per ja viena nusiorina visa sistema.atsukus viena vamzdeli sukama starteriu ir pradeda gaudyti ir uzsikuria ant 5 cilindru ir tada tik uzsuki vamzdeli

(y)

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 2.5 TDI 132kw sistemos nuorinimas
« Atsakymas #6: 2014 Kovo 02, 10:51:25 »
net neverta ieskoti to saugiklio nes 2.5tdi v6 siurblys bake atlieka visai kita funkcija jis nera sujungtas kad paduotu tiesiai i siurbli kura.jis tik bake maiso kura is vienostalpos i kita ir filtruoja bet kuro pajemimas is bako ira paprastai be siurblio pagalbos

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 2.5 TDI 132kw sistemos nuorinimas
« Atsakymas #7: 2014 Kovo 02, 11:04:05 »
na seip atleidus pirsta jis ir turi sugryzti atgal i baka todel kad jokio voztuvelio nera.kaip buna  visa kuro sistema sujungta kuro siurblys pats prisitraukia kura.ar bandei orint per forsunke?jei nenusiorina per forsunke tada reiskias kazkas negerai. pirma reikia ziureti ar siurbliukas bake veikia.

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: 2.5 TDI 132kw sistemos nuorinimas
« Atsakymas #8: 2014 Kovo 02, 11:36:14 »
na seip atleidus pirsta jis ir turi sugryzti atgal i baka todel kad jokio voztuvelio nera.kaip buna  visa kuro sistema sujungta kuro siurblys pats prisitraukia kura.ar bandei orint per forsunke?jei nenusiorina per forsunke tada reiskias kazkas negerai. pirma reikia ziureti ar siurbliukas bake veikia.
jei su burna parsitrauki naftą, tai siurbliukas bake neprieko.

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 2.5 TDI 132kw sistemos nuorinimas
« Atsakymas #9: 2014 Kovo 02, 11:39:51 »
nu ne visada taip buna atrodo kad prisitrauki.man dabar taip buvo kad prisitraukt atrodo prisitrauki o paputus atgal pasirodo kad vos ne oras puciasi vos paburbuliuojant

Neprisijungęs andrey

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sio je temoje geri patarimai bet kaip suprantu cia aprasyta nuorinimas pacio siurblio, bet as galiu uzkurti su aerozoliu ir tada jis dirba, bet masoti dideli burbulai nuo filtro iki siurblio. Ar galima atsukineti purkstukus kai varinklis jau dirba? Jei pas mane burbulai nuo kuro filtro (ar iki jo, to nezinau) tai reiskai siurblys nuorintas? Pas mane panasi beda. Viena diena kuriasi kita ryta nebe. Pakeiciau filtra, pritraukem kura i filtra su pompa ir leidom varinkli su aerozoliu. Viska sujungem ir vistiek oro burbulai.

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
jei jau automobilis uzkurtas tai nemanau kad kas ir benusiorins,nusiorina per kuro grazinima.uzkurtam automobiliui forsunke truputi atsukti galima,nuo to variklis nesuges

Neprisijungęs andrey

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
as pakeites filtra kuro taip pat vargau kol nepasikonsultavau kas jau ta patyres.reikia atsukti tik viena forsunke ir per ja viena nusiorina visa sistema.atsukus viena vamzdeli sukama starteriu ir pradeda gaudyti ir uzsikuria ant 5 cilindru ir tada tik uzsuki vamzdeli
pabandziau as taip ir nieko. permatomam slangelyje matosi nemazas oro guzas ir jis kuriant masina labai stengiasi praslisti link siurblio bet nieko...

Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
arba jeigu mechanke, greiciausias nuorinimo budas uzkurimui yra ant knato ir fsio. greitai ir efektyviai. jei aftomatas, tai tada jau naudotis cia visu patarimais

Neprisijungęs xxignasxx

  • Įrašai: 431
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nejaugi tiek laiko praejo ir vis del to nesuradai bedos :think:

Neprisijungęs Rok4s

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Greiciausiais budas pasirodo nuorint sistema, tai i siurbli pripilt pilna kuro. Nusukus el. dali kura pilti iki pat virsaus ir tada belieka tik truputi pasukt starteriu ir automobilis jau uzsivedes :)

Neprisijungęs xxignasxx

  • Įrašai: 431
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nusukus siurblio el dali?
bet vistiek nesamone nes siaip turetu per purkstukus nusiorinti
ka kj keisi filtra kuro vel taip orinsi? :D (!?)

Neprisijungęs Rok4s

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Matai slangas nuo siurblio buvom atjunge ir isbego is jo kuras. Pripylem i slangas uzmovem ant filtro ir vistiek nesikure. Tada nukelem el. dali ir pripildem iki virsaus kuro, pasuko gal 10s ir uzsikure be problemu :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
2158 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Lapkričio 26, 14:15:29
sukūrė dim2on
13 Atsakymai
1856 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Spalio 26, 10:16:55
sukūrė Autopilotas
0 Atsakymai
194 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Vasario 16, 12:51:32
sukūrė Petrovich666