Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Variklio - Greičių dėžių skyrius  (Skaityta 205979 kartus)

Neprisijungęs psychadelic

  • Įrašai: 4834
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #50: 2010 Gegužės 04, 10:35:07 »
Problema...  Uzia pirma ir galine pavara - idomu kiek galetu kainuot remontas apitiksliai ir kas galetu but (gal krumpliaratis ??) Audi V8 6-iabege... Alyva pakeista visai nesenai... Bijau meistram skambint, kol bent 1k lt tam reikalui neatidesiu... :D

P.S. Cia uzdaviau klausima, nes V8 skyrelyje, pas dauguma automatai :)

Šiaip čia C4 tema :) o bėda čia gali būti "satelitai". Bent pažįstamui buvo, tik pas jį vos ne visom gaikėm tas pats :D

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #51: 2010 Gegužės 04, 11:43:10 »
Problema...  Uzia pirma ir galine pavara - idomu kiek galetu kainuot remontas apitiksliai ir kas galetu but (gal krumpliaratis ??) Audi V8 6-iabege... Alyva pakeista visai nesenai... Bijau meistram skambint, kol bent 1k lt tam reikalui neatidesiu... :D

P.S. Cia uzdaviau klausima, nes V8 skyrelyje, pas dauguma automatai :)

Šiaip čia C4 tema :) o bėda čia gali būti "satelitai". Bent pažįstamui buvo, tik pas jį vos ne visom gaikėm tas pats :D

kas tai tokie "satelitai" ir ar cia pilnas ppc ar kaip ?? :)

Neprisijungęs Darren

  • Įrašai: 113
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #52: 2010 Gegužės 04, 18:51:20 »
Sveiki (h) gal kas zino, kur ieskot oro slegio reguliatoriaus 2,3NG variklyje? ?!? Nei siam forumo, nei google, nei manualuose nieko panasaus nera :/

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #53: 2010 Gegužės 06, 16:26:42 »
toki klausima turiu... gal kas vaziuojate su a6 1995m automatu 2.5tdi (85kW)....  nelabai zinau kaip turi dirbt normaliai automatas tokioje masinoje... nes seip deze junginejasi viskas tvarkoje, bet toks jausmas pagal mane jog pirma ir antra pavaras kiek per ilgai uzlaiko kol permeta... ar taip turi but?  o gal  cia reikia pakeist ar dapilt tepalus ir viskas bus ok  ? o gal cia ir yra ok bbz 

Neprisijungęs Jasikas

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #54: 2010 Gegužės 08, 17:08:28 »
susitvarkiau pasirodo trauke prie greiciu dezes buvo atsiverzus

 :)kokioj vietoj ta trauke pas mane labai panasi problema?

Neprisijungęs Jasikas

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #55: 2010 Gegužės 08, 17:15:10 »
ir dar norejau paklausti kaip keiciasi dezes tepalai 2.5tdi 5pavaros 85kw?

Neprisijungęs darius6

  • Įrašai: 129
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #56: 2010 Gegužės 09, 20:10:02 »
o kas kiek tuos tepalus dezej reikia keisti?

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #57: 2010 Gegužės 09, 20:21:36 »
Problema...  Uzia pirma ir galine pavara - idomu kiek galetu kainuot remontas apitiksliai ir kas galetu but (gal krumpliaratis ??) Audi V8 6-iabege... Alyva pakeista visai nesenai... Bijau meistram skambint, kol bent 1k lt tam reikalui neatidesiu... :D

P.S. Cia uzdaviau klausima, nes V8 skyrelyje, pas dauguma automatai :)

Šiaip čia C4 tema :) o bėda čia gali būti "satelitai". Bent pažįstamui buvo, tik pas jį vos ne visom gaikėm tas pats :D

kas tai tokie "satelitai" ir ar cia pilnas ppc ar kaip ?? :)

o satelitai kaip suprantu reduktoriuje stovi. as pvz turejau pazystama meistra, kuris uz mechanines gr dezes remonta (zinoma nuimtos) imadavo nuo 200 iki 300lt nesvarbu kokios masinos. detales pekdavau pats arba pagal jo nukreipima. niekada brangiai nesigaudavo. pvz as uz v8 automato rem sumokejau vilniuje 1800lt, pas drauga uz mechana daugiau 700 su detalem nesu mokejes. tokie pamastymai :V

Neprisijungęs Jasikas

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #58: 2010 Gegužės 10, 20:49:44 »
seip kiek as zinau tai reikia keisti kas 30-40 tukstanciu jeigu neklistu, bet as jau daug daugiau pravaziavau  :-]

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #59: 2010 Gegužės 11, 17:00:51 »
Problema...  Uzia pirma ir galine pavara - idomu kiek galetu kainuot remontas apitiksliai ir kas galetu but (gal krumpliaratis ??) Audi V8 6-iabege... Alyva pakeista visai nesenai... Bijau meistram skambint, kol bent 1k lt tam reikalui neatidesiu... :D

P.S. Cia uzdaviau klausima, nes V8 skyrelyje, pas dauguma automatai :)

Šiaip čia C4 tema :) o bėda čia gali būti "satelitai". Bent pažįstamui buvo, tik pas jį vos ne visom gaikėm tas pats :D

kas tai tokie "satelitai" ir ar cia pilnas ppc ar kaip ?? :)

o satelitai kaip suprantu reduktoriuje stovi. as pvz turejau pazystama meistra, kuris uz mechanines gr dezes remonta (zinoma nuimtos) imadavo nuo 200 iki 300lt nesvarbu kokios masinos. detales pekdavau pats arba pagal jo nukreipima. niekada brangiai nesigaudavo. pvz as uz v8 automato rem sumokejau vilniuje 1800lt, pas drauga uz mechana daugiau 700 su detalem nesu mokejes. tokie pamastymai :V

Dejau as... Dar ja nuiminet... Lai meistras pats pi**** :D Tai gal i ~1200lt tilpsiu... :) visai norm...

Neprisijungęs mariukas69

  • Įrašai: 127
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #60: 2010 Gegužės 13, 00:47:04 »
Sveiki
Prasidejo ir pas mane tas pats kaip ir cia
http://audifanai.com/forum/viewthread.php?forum_id=27&thread_id=10574&rowstart=0
Prisylus masinai pradeda nesveikai drebet ant laisvu.Paziurejus i generatoriaus dirza matosi kad didele vibracija gauna tas itempejas kur su amortiku.

Pasirodo buvo kaltas purkstukas su laidu

Neprisijungęs ekologas

  • Įrašai: 158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #61: 2010 Gegužės 18, 15:44:22 »
Sveiki man taip pat atšilus pradėjo motoras purtytis. pas mane 2,5 tdi 85 kw (aat variklis). Pajungus kompą pasakė kad problema gali buti pirmam cilindre (purkštukas arba kompresija) .....
tai šiandien tikrinau savo audinukei kompresiją ir purkštukus ir čia rezultatas:

Kompresija:
1 cilindras - 31
2 cilindras - 30
3 cilindras - 33
4 cilindras - 34
5 cilindras - 30

Patikrinus purkštukus paaiškėjo jog "myža" 1 ir 4-to cilindro purkštukai ......

reziume kaip ir aiškus purkštukus tvarkyt (sakė reikia antgalius keist ....) o dėl kompresijos tai nežinau .... kaž kaip nesinori dar nagu kišt. tai vat iš to ir išeina mano klausimas:
1. kokia yra minimali kompresija šitiem varikliam

P.S. Kompresija matuota šaltam varikliui

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #62: 2010 Gegužės 18, 18:00:27 »
kompresija gera, dziaukis tokia kompresija. Susitvarkyk visus purkstukus, atreguliuoja tegu atsidarymo slegi kiek imanoma vienodesni, tada ieskosi kitu bedu.

Neprisijungęs ekologas

  • Įrašai: 158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #63: 2010 Gegužės 19, 09:52:28 »
 (+) ta ir bandysime daryt purkštukų antgaliai jau rasti  :P belieka tik nupirkt  :D

Neprisijungęs likido

  • Įrašai: 549
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #64: 2010 Gegužės 20, 11:05:37 »
toki klausima turiu... gal kas vaziuojate su a6 1995m automatu 2.5tdi (85kW)....  nelabai zinau kaip turi dirbt normaliai automatas tokioje masinoje... nes seip deze junginejasi viskas tvarkoje, bet toks jausmas pagal mane jog pirma ir antra pavaras kiek per ilgai uzlaiko kol permeta... ar taip turi but?  o gal  cia reikia pakeist ar dapilt tepalus ir viskas bus ok  ? o gal cia ir yra ok bbz 

Va man sitas klausimelis idomus, gal kas pakomentuotu? :)

Neprisijungęs cooze

  • Įrašai: 218
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #65: 2010 Gegužės 20, 13:19:22 »
4 begiu taip? manau normalu, ilhesni pirmi du begiai, kiek klausiau tai pas visus taipat buvo

Neprisijungęs likido

  • Įrašai: 549
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #66: 2010 Gegužės 20, 13:39:43 »
4 begiu taip? manau normalu, ilhesni pirmi du begiai, kiek klausiau tai pas visus taipat buvo

na pas mane 5 :)

Neprisijungęs igoriokas

  • Įrašai: 829
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #67: 2010 Gegužės 29, 10:47:05 »
keiciant dirzus pastebejau kad nera dangtelio ant kuro siurblio dirzo. tai pasistojo klausimas jo nera isvis ar tik pas mane patobulinta masina?!

Neprisijungęs psychadelic

  • Įrašai: 4834
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #68: 2010 Gegužės 29, 14:12:09 »
4 begiu taip? manau normalu, ilhesni pirmi du begiai, kiek klausiau tai pas visus taipat buvo

na pas mane 5 :)

Tėvai, ceškėse nė vienam automate nebuvo 5 bėgių...

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #69: 2010 Gegužės 29, 15:38:36 »
4 begiu taip? manau normalu, ilhesni pirmi du begiai, kiek klausiau tai pas visus taipat buvo

na pas mane 5 :)

Tėvai, ceškėse nė vienam automate nebuvo 5 bėgių...
jei skaiciuot ir atbulini tai buvo :D

Neprisijungęs zhaba

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #70: 2010 Gegužės 29, 21:33:49 »
Vaziuojant autostradoj pasipyle balti dumai, variklis uzgeso ir nebeuzsivede, audine pavirto i priekaba. 2.5 tdi variklio galva apsitepalavusi. Kas cia per gedimas gali buti?

Neprisijungęs igoriokas

  • Įrašai: 829
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #71: 2010 Gegužės 29, 21:40:16 »
galvos tarpinei hana

Neprisijungęs zhaba

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #72: 2010 Gegužės 29, 21:51:57 »
kiek mazdaug toks remontas kainuoja?

Neprisijungęs igoriokas

  • Įrašai: 829
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #73: 2010 Gegužės 29, 21:54:41 »
ziurint kuom atsipirksi. galvos slifavimu ar bloko remontu ir galvos virinimu.

Neprisijungęs diroman

  • Įrašai: 61
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greiciu Deziu Skyrius
« Atsakymas #74: 2010 Gegužės 30, 10:50:42 »
Sveiki matot turiu problemyte su benzinu pas mane Audi c4/100 2.0l 85kw benz/dujos kol saltas variklis ant benzino sunkiai kuriasi o kai uzsikuria nelaiko apsuku ,aisku po keliu minuciu apsukos stabilizuojasi,bet problemos tuo neuzsibaige vos sujuda temperaturos rodykle ir pradeda dusti ,gazo paduodi lyg siurbtusi purtosi visas variklis kol neisyla  apie 70laipsniu ir tada lyg niekur nieko pradeda priimti gaza ,jautrumas su kiekvienu laipsniu dideja ir darbas gereja,Ant duju viskas super dirba tiek siltas tiek saltas laiko apsukas.Chebra padekit servise man jau senokai sake pasikeisk sleginuka(f.p.r) ir laisvos eigos voztuva ,nu ka surizikavau pasikeiciau ,bet viskas po senovei sleginukus 2pakeiciau bet manau problema visai ne ta.Tiesa ant duju pora kartu sove ,bet senokai.Sklende tvarkoje.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
22201 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
12848 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Gegužės 17, 21:44:37
sukūrė only AUDI
605 Atsakymai
162440 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Lapkričio 15, 08:18:10
sukūrė gurksnis