Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: TDI ir zalias dyzelinas = Jokios zalos  (Skaityta 20247 kartus)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
2.5 TDI variklis, ir zalia dyzelinas
« Atsakymas #25: 2008 Kovo 05, 20:18:33 »
Dar radau vienoje diskusijoje (paguglinkit, yra daug sia tema diskutuota, ir remtasi istatymai ne tik patirtimi):

Citata
važinėkit, mieli ūkininkai, dyzeliu varomomis visomis transporto priemonėmis, kurias tik turite. Šiukštu, naudokite tik žemės ūkio veikloje, kuri yra laaaabai plati :)...

Akcizų įstatymo 35 straipsnis.
3. Akcizais neapmokestinami dyzeliniai degalai, skirti naudoti Vyriausybės nustatyta tvarka registruotiems žemės ūkio veiklos subjektams žemės ūkyje, taip pat tvenkinių ir kitų vidaus vandenų žuvininkystėje, per vienerius kalendorinius metus neviršijant 120 litrų vienam Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos nustatyta tvarka deklaruotam žemės ūkio naudmenų hektarui bei 275 litrų vienai tonai sugautų ir realizuotų žuvų. (...)

Žemės ūkio ir kaimo plėtros įstatymo 2 straipsnis.
22. Žemės ūkis – ūkio šaka, apimanti žemės ūkio veiklą.
28. Žemės ūkio veikla – veikla, apimanti žemės ūkio produktų gamybą ir apdorojimą, savo pagamintų ir apdorotų žemės ūkio produktų perdirbimą, maisto produktų gamybą ir šių produktų realizavimą, taip pat paslaugų žemės ūkiui teikimą. (...)

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. vasario 3 d nutarimas Nr. 145 ,,Dėl atleistų nuo akcizų dyzelinių degalų, skirtų naudoti žemės ūkyje, taip pat tvenkinių ir kitų vidaus vandenų žuvininkystėje, įsigijimo taisyklių patvirtinimo“ (Aktuali nuo 2005 05 23)
2.3. Žymėtas gazolis, skirtas naudoti žemės ūkyje, gali būti naudojamas žemės ūkio technikoje (įskaitant traktorius), žvejybos laivų varikliuose, taip pat žemės ūkio veiklos subjektams nuosavybės teise priklausančiose arba pagal raštu sudarytas nuomos, panaudos ar kitas sutartis žemės ūkio veiklos subjektų naudojamose transporto priemonėse, kurios naudojamos žemės ūkio veikloje.
(3. Pavesti Ûkio ministerijai patikslinti ūkio ministro 2002 m. birželio 3 d. įsakymą Nr. 193 „Dėl Kuro, kuriam taikomos akcizų lengvatos, žymėjimo tvarkos ir Kuro, kuriam taikomos akcizų lengvatos, kontrolės tvarkos patvirtinimo“ – nustatyti, kokia tvarka turi būti pažymėtas ir kontroliuojamas gazolis, skirtas naudoti žemės ūkyje, taip pat tvenkinių ir kitų vidaus vandenų žuvininkystėje.)

Neprisijungęs manatu

  • Įrašai: 47
    • Žiūrėti profilį
2.5 TDI variklis, ir zalia dyzelinas
« Atsakymas #26: 2008 Kovo 05, 22:25:25 »
na galetu fermeriukam ir i lengva leist piltis, vistiek jau jie ten nekazka privazineja ne ukio reikalais :)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
2.5 TDI variklis, ir zalia dyzelinas
« Atsakymas #27: 2008 Kovo 05, 22:37:49 »
na galetu fermeriukam ir i lengva leist piltis, vistiek jau jie ten nekazka privazineja ne ukio reikalais :)
tai tiem "fermeriukam" ir telieka vartytis. as pvz irgi fermeriukas :-] tfu tfu tfu, niekas kolkas neteko pakliuti i bako patikrinima, bet dar idomu kaip ziures kad masina registruota ant vyr.fermerio zmonos (t.y. mano mamos)? :D

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
2.5 TDI variklis, ir zalia dyzelinas
« Atsakymas #28: 2008 Kovo 06, 10:05:29 »
na gal kas zinote kokios dabar baudos jei pagautu su zaliu vaziuojant, girdejau lyg ir padidejo kazkiek? :V

Neprisijungęs svolacius

  • Įrašai: 1582
    • Žiūrėti profilį
bet jus sakykit ka norit su juo nuvaziuojama zymei maziau km.teko man pora baku jos aptureti.tiesei is kolonkes ja pyliau i savo baka.kur visad su baku nuriededavau bent jau 1200km. tai su zalia nei 900 neisspausdavau.ir kai paskutini karta ant puses bako dapyliau normalios jos.tai iskart jau po keliu simtu km pamaciau kad rodykle netaip bekrenta.tai ir nebepilu as to brudo.o laukiu kol tevas po 1lt parupins is traktorisu :s :s :s :s :s

Erikass

  • Svečias
bet jus sakykit ka norit su juo nuvaziuojama zymei maziau km.teko man pora baku jos aptureti.tiesei is kolonkes ja pyliau i savo baka.kur visad su baku nuriededavau bent jau 1200km. tai su zalia nei 900 neisspausdavau.ir kai paskutini karta ant puses bako dapyliau normalios jos.tai iskart jau po keliu simtu km pamaciau kad rodykle netaip bekrenta.tai ir nebepilu as to brudo.o laukiu kol tevas po 1lt parupins is traktorisu :s :s :s :s :s

jei tavo audi kazkas blogai tai del to ir dyzelio daugiua ima,zalio tikrai neims daugiua,pas mano tevo pasatas 85kw pilk koki nori kad ir raudona visvien vienodai ima  :P

Neprisijungęs maruse79

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 2273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
bet jus sakykit ka norit su juo nuvaziuojama zymei maziau km.teko man pora baku jos aptureti.tiesei is kolonkes ja pyliau i savo baka.kur visad su baku nuriededavau bent jau 1200km. tai su zalia nei 900 neisspausdavau.ir kai paskutini karta ant puses bako dapyliau normalios jos.tai iskart jau po keliu simtu km pamaciau kad rodykle netaip bekrenta.tai ir nebepilu as to brudo.o laukiu kol tevas po 1lt parupins is traktorisu :s :s :s :s :s


idomiai cia papasakojai... tavo manymu zalia dyzeli daro blogesni jo? o is traktoristu po lita tai tikrai nebus zalias, nes traktoriams juk negalima pilti zalio jie zemes nedirba juk ;) 

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
na turiu kelis kaimynus ukininkus tai pila zale ir vaziuoja ir vargo nemato ir negirdejau kad ta zale salerka skustusi kaskadaise piliau i tevo mitsubisi zale nebuvo jiokiu problemu o kuro filtra rekomenduojama keisti rudeni pries ziema ir pavasari nes kai buna saltas oras o salerka grysta i baka kaskiek silta tai gaunasi kondensatas susidaro vandens lasiuku ir po truputi uzkemsa kuro filtra
taikad galima pilti zale drsei bet jai sustabdys tai bus nekas  :D

Neprisijungęs svolacius

  • Įrašai: 1582
    • Žiūrėti profilį
nu faktas yra tas kad tikrai man eme daug daugiau jos.ir nemanau kad cia mano masiani kaskas blogai buvo.nes tik uzpylaiu geros ir pasitaise viskas.tai ir ta gera ji butu taipat rijusi.gal tiesiog as uzsipyliau kokios lievesnes.tai todel ir rijo man daugiau.seip dar as girdejes esu kad rapso i ta zalia pila.tai gal jos daugokai buvo.ir beje jei rapso daug tai ir ryja daugaiu cia faktas.nes pas teva i imone buvo su rapsu uzveze.tai zymei jo traktoriukas pradejo daugaiu ryti.o traktoriukas tai turi daug geresni varikliuka nei musu tdi visokie.

Neprisijungęs maruse79

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 2273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
ten i ta zalia specialiai nieko nepila, paima normalu dyzeli ir ipila dazu, o del blogumo dyzelio tai jo, galejo buti, pries koki men gal du buvo pasirodes dyzelis labai lievas, tai filtrus reikejo keisti traktoriams kas savaite, gal ant tos partijos ir buvai papuoles  (h), nes ten girdejau pyle ne rapsu  o palmiu alieju, bet cia tik nuogirdos ir speliones....

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
gal kam teko isitikinti, mitas ar realybe kad bulve gali sutraukti is dyzelio tuos zalius dazus?  ?!?

Neprisijungęs Grazvydasm

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
nzn mano tevas ukininkas pila jis ir i traktorius ir i masina nuo pat jos atsiradimo, as ir pilu ir jokiu problemu nera ;)

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Nu esu neisvieno girdejas kad bulve imeti i dvidesimties litru kanistra ir istrauke dazus

Neprisijungęs maruse79

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 2273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
na prikol nusipirksiu zalios saliaros ir pabandysiu, pazesim kaip ten... man asmeniskai nesitiki...

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Nu man ir keista bet sake kad istrauke

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
reiks savaitgali pabandyt kas ten gausis is tos zalios su bulve

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
nu ismeginot? :) ir man idomu pasidare

Neprisijungęs virgis

  • Įrašai: 181
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Teko su audi 2,5 TDI sudeginti 800 litru zalio dizelino, bet poto pradėjo strikti siurblys jungiant pavara nebepriimdavo gazo, buvau rimtai susirupines siurblio remontu. Netyčia sumaišiau tara ir i baka ipyliau 20 L benzino likutis buvo 60 pavažinėjes 100 km išleidau ir pripyliau švarios nuo to laiko siurblys pasitaise, nežinau ar cia sutapimas ar zalias dizelino pigmentas buvo nusedes ant plunzerio, o benzinas praplovė.   

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
 
Teko su audi 2,5 TDI sudeginti 800 litru zalio dizelino, bet poto pradėjo strikti siurblys jungiant pavara nebepriimdavo gazo, buvau rimtai susirupines siurblio remontu. Netyčia sumaišiau tara ir i baka ipyliau 20 L benzino likutis buvo 60 pavažinėjes 100 km išleidau ir pripyliau švarios nuo to laiko siurblys pasitaise, nežinau ar cia sutapimas ar zalias dizelino pigmentas buvo nusedes ant plunzerio, o benzinas praplovė.   
benzinas kaip tik trumpina tavo siurblio tarnavimo laika, o ne zalias dyzelinas, jei tu is kanistru prisipili siuksliu ir jos uztersia sistema, tai kas kaltas tu ar dyzelinas?
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Kovo 31, 15:47:10 sukūrė siomka »

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Teko su audi 2,5 TDI sudeginti 800 litru zalio dizelino, bet poto pradėjo strikti siurblys jungiant pavara nebepriimdavo gazo, buvau rimtai susirupines siurblio remontu. Netyčia sumaišiau tara ir i baka ipyliau 20 L benzino likutis buvo 60 pavažinėjes 100 km išleidau ir pripyliau švarios nuo to laiko siurblys pasitaise, nežinau ar cia sutapimas ar zalias dizelino pigmentas buvo nusedes ant plunzerio, o benzinas praplovė.   
zali dazai nekenkia!!!  :-{ jei lieva dazyta gavai, tai ir streikuoja siurblys.
Siurblys - ne tepaluotas varztas, jo su benzu neplauna. Parasyk kai siurblys nusprogs  (+) idomu pasidare kiek laiko isgyvens :D

Neprisijungęs Grazvydasm

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Audi 2.5 TDI variklis, ir zalias dyzelinas
« Atsakymas #45: 2008 Balandžio 02, 22:16:38 »
Teko su audi 2,5 TDI sudeginti 800 litru zalio dizelino, bet poto pradėjo strikti siurblys jungiant pavara nebepriimdavo gazo, buvau rimtai susirupines siurblio remontu. Netyčia sumaišiau tara ir i baka ipyliau 20 L benzino likutis buvo 60 pavažinėjes 100 km išleidau ir pripyliau švarios nuo to laiko siurblys pasitaise, nežinau ar cia sutapimas ar zalias dizelino pigmentas buvo nusedes ant plunzerio, o benzinas praplovė.   
zali dazai nekenkia!!!  :-{ jei lieva dazyta gavai, tai ir streikuoja siurblys.
Siurblys - ne tepaluotas varztas, jo su benzu neplauna. Parasyk kai siurblys nusprogs  (+) idomu pasidare kiek laiko isgyvens :D
:-] :-] :-] :-] Geriau tuo kanistrus benzinu prasiplauk i kuriuos pili salerka. ;)  man ir idomu kiek laiko tavo siurblys dar veiks  :-]

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Audi 2.5 TDI variklis, ir zalias dyzelinas
« Atsakymas #46: 2008 Balandžio 04, 09:18:01 »
nu del tokio kiekio tai tikrai nemanau kad kazkas bus... juk kiti ziema i dyzeli specialiai pila kazkiek benzo kad salerka neuzsaltu...

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi 2.5 TDI variklis, ir zalias dyzelinas
« Atsakymas #47: 2008 Balandžio 04, 19:38:20 »
nu del tokio kiekio tai tikrai nemanau kad kazkas bus... juk kiti ziema i dyzeli specialiai pila kazkiek benzo kad salerka neuzsaltu...
man tai panasu i tarybini buda :V ir aisku - tarybinei technikai ;)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Audi 2.5 TDI variklis, ir zalias dyzelinas
« Atsakymas #48: 2008 Balandžio 06, 19:25:55 »
gal kam teko isitikinti, mitas ar realybe kad bulve gali sutraukti is dyzelio tuos zalius dazus?  ?!?
si savaitgali uzmerkiau pora bulviu i 5l dyzelioko, nifiga ten jos nieko neistraukia :/ greiciau dar vandens is saves prileidzia i dyzeli, nebent laikyti reikia koki pusmeti kad istrauktu,bet po kokiu 4-5 metu man atrodo kad ir taip tie dazai isblunka :), nu nzn man lyg cia eilinis mitas :V

Neprisijungęs Grazvydasm

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Audi 2.5 TDI variklis, ir zalias dyzelinas
« Atsakymas #49: 2008 Balandžio 06, 21:19:55 »
gal kam teko isitikinti, mitas ar realybe kad bulve gali sutraukti is dyzelio tuos zalius dazus?  ?!?
si savaitgali uzmerkiau pora bulviu i 5l dyzelioko, nifiga ten jos nieko neistraukia :/ greiciau dar vandens is saves prileidzia i dyzeli, nebent laikyti reikia koki pusmeti kad istrauktu,bet po kokiu 4-5 metu man atrodo kad ir taip tie dazai isblunka :), nu nzn man lyg cia eilinis mitas :V
mitas sugriautas  :-] :-]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
23 Atsakymai
2907 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gruodžio 09, 12:10:58
sukūrė regas
Zalias dyzelinas

Pradėjo sijas « 1 2 » Audi C6

44 Atsakymai
4156 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 04, 10:21:18
sukūrė JonukasP
4 Atsakymai
3321 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Balandžio 02, 16:41:14
sukūrė audi quatro