Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Radiatoriaus papildomas elektrinis ventiliatorius, C4 2.3 automatas  (Skaityta 2079 kartus)

Neprisijungęs zydrius_

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,

 Perskaiciau visas temas ir tokios atitinkamos neradau.
Klausimas: jei yra termomova - pas mano Audi elektrinis ventiliatorius suveikineja tik uzkaitus ir varikliui esant isjungtam, po keliu minuciu tik.
Jis pas 2.3 turi ir gali veikti kartu varikliui veikiant, ar ausinamas tik termomovos pagalba ??
Termodaviklio radiatoriuje nera. Rele el. ventiliatoriaus tokia auksta, dviguba.
Dekingas uz atsakymus.

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
tai kaista variklis ar kas dorosi?

Neprisijungęs zydrius_

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
taip, kaista. buna iki 100 ir daugiau tarp sankryzu vazinejant. Trasoje ok, biski virs 90.
ausinimo skystis ok, termostatas pakeistas. Tas ventiliatorius ant termomovos pasipriesinima turi (karstam varikliui esant), bet nestipru. Su mentele galima sustabdyti.

 Man aktualiausias klausimas: ar el. ventiliatorius turi veikti varikliui ijungtam ir nuo kur gauna signala jei radiatoriuje daviklio nera ?
Nuo to daviklio, kur korpuse isuktas (lempute, skydelio parodymas ir dar 2-u kontaktai) ???
Reliu daugiau nera. Ta auksta rele - ji ta pati isjungto variklio ventiliatoriaus ir ijungto ?
Kondicionieriaus nera sitoje Audi.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Lapkričio 10, 14:47:51 sukūrė zydrius_ »

Neprisijungęs ramas76

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
nezinau ir pas mane tas pats veikia kaip pas tave siap tai turi temomofa viska atausyt pas mane simto net vasara nebuna daugiausia95
gal termo mova nelabai

Neprisijungęs Giedrunskis

  • Įrašai: 155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Identiska situacija ir pas mane. C4 automatas. Mieste 100 kartais ir 105 laipsniu. Termomova pradeda smarkiau sukti kai gerai pasyla variklis. Elektrinis isijungia tada kai uzgesini motora ir kaip tu sakai po poros minuciu.
Ai beto, kai pakeiciau termomova ji dabar kitaip dirba. Kai buvo sena tai ant salto variklio jos kaip ir nesigirdedavo, o dabar ar saltas ar karstas, pastoviai garsiai suka...

Neprisijungęs zydrius_

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
supratau  (+)
reiskias reikia ieskoti termomovos naujos.

 Aciu uz ats. kolegos !!!

Neprisijungęs kaTo

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
O nuo kurio daviklio tas antras ventiliatorius gauna signala ? Pas mane nedasyla motoras, 60-70 laikos, tai kai uzvestas variklis to ventiliatoriaus ant termomovos neina sustabdyt.. Tj gal termomova parejus ? Gal ji per stipriai ausina ?

Neprisijungęs ramas76

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
pirma paziurek ar termostatas nereikia pasikeisti jau gal nusilpes :)

Neprisijungęs kaTo

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
pirma paziurek ar termostatas nereikia pasikeisti jau gal nusilpes :)
cia tokios bedos pakeitus termostata.. su senuoju tas pats buvo  :-{

Neprisijungęs emcaa

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
pas mane ir taspats pasistumdzius po kamscius kaista stiprei  seip vazinejant nrml taipat vintiletorius isijungia tik uzgesinus o kai pakaista ta termomova pradeda garsiau usti tai ir nzn ar cia taip turi but ar blogai kaskas.?????

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
2959 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gruodžio 22, 00:39:15
sukūrė Cut
5 Atsakymai
1035 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gruodžio 28, 20:40:22
sukūrė zzilauris
0 Atsakymai
855 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Liepos 27, 18:54:33
sukūrė Spidey