Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: problema su motoru (c4 2,5tdi)  (Skaityta 6906 kartus)

Neprisijungęs skyvas

  • Įrašai: 370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: problema su motoru (c4 2,5tdi)
« Atsakymas #25: 2013 Kovo 07, 20:14:25 »
nes ji sudaro vakuma, o stabdziu tai puslei reikalingas vakumas, o jei nebutu vakumo butu labai kieti stabdziai, tokie pat kaip ir uzgesytai auto

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Kazkas su motoru

Pradėjo kizas23 Temų archyvas

5 Atsakymai
1324 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gruodžio 11, 16:08:08
sukūrė rimisss
8 Atsakymai
2891 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Balandžio 03, 21:56:33
sukūrė skorpiona5
0 Atsakymai
958 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 20, 21:14:55
sukūrė Dariunia