Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Peciuko sildymas  (Skaityta 22321 kartus)

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Peciuko sildymas
« Topic Start: 2008 Gruodžio 15, 18:43:08 »
sveiki audi 100 c4 2.5 tdi ,     labai silpnai sildo :( tai va norejau paklausti gal kas buvot susidure su siuo atveju :) zodziu salngos visos karstos ;) iki peciuko nueina siltas oras gerai, bet va salone nesildo beveik visai ( pucia tai tikrai stipriai)   cea skaiciau senesnes temas salono filtra pasikeisti siule tai pas mane nera tu 3 varztu kur parodyta paveikslelyje ...  Beja pyliau skysti, nes per radiatoriu lasejo, gal nuo jo uzsikimso ? antifrizo netruksta, seniau silde labai stipraii dbr nuvaziuoju apie 100 km. tada masinoj siek tiek silciau nei lauke... ziauru :) :D    gal koki skysti pilti kuris atkemsa kazka :) num neat neisivazduoju, bet buciau dekingas uz patarimus ne s vazineti jau labaiii   salta :D
 (aa) (z)  :D :) ;)

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #1: 2008 Gruodžio 15, 18:50:50 »
na man taip pat sipnai silde ir ausinimo skyscio temperatura apie 60-70 laipsniu laikydavosi. Pakeiciau termostata, viskas susitvarke :)

Neprisijungęs Er1kas

  • Įrašai: 560
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #2: 2008 Gruodžio 15, 19:01:37 »
sveiki audi 100 c4 2.5 tdi ,     labai silpnai sildo :( tai va norejau paklausti gal kas buvot susidure su siuo atveju :) zodziu salngos visos karstos ;) iki peciuko nueina siltas oras gerai, bet va salone nesildo beveik visai ( pucia tai tikrai stipriai)   cea skaiciau senesnes temas salono filtra pasikeisti siule tai pas mane nera tu 3 varztu kur parodyta paveikslelyje ...  Beja pyliau skysti, nes per radiatoriu lasejo, gal nuo jo uzsikimso ? antifrizo netruksta, seniau silde labai stipraii dbr nuvaziuoju apie 100 km. tada masinoj siek tiek silciau nei lauke... ziauru :) :D    gal koki skysti pilti kuris atkemsa kazka :) num neat neisivazduoju, bet buciau dekingas uz patarimus ne s vazineti jau labaiii   salta :D
 (aa) (z)  :D :) ;)


keisk termostata beda turetu issispresti  :V

Neprisijungęs suomis

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #3: 2008 Gruodžio 15, 19:08:23 »
klimatronikas ar paprastas ?   peciukas gali buti uzsikises,gali ir sklende buti pastrigus(karstas-saltas)

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #4: 2008 Gruodžio 15, 20:09:04 »
pamirsau pamineti Klima :) ;)

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #5: 2008 Gruodžio 15, 20:09:40 »
nu bet blm termostatas manau tikrai geras yra, nelabai noriu tiketi kad del termostato ... :)

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #6: 2008 Gruodžio 15, 20:11:20 »
tai manai kad geras, ar tikrai geras? Kokia variklio darbine temperatura laikosi?

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #7: 2008 Gruodžio 15, 20:12:44 »
tikrai geras :)   80-85   

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #8: 2008 Gruodžio 15, 20:15:58 »
termostatas geras tikrai, temperatura nesiekia 90 laikos pansiai ant 85 nu kai pagainioji tada pakyla apie 90 (nepilnai)   nu tai kas daugiau neat neisivaizduoju :) nu gal sklende, bet tai gerai atidarineja.

Neprisijungęs suomis

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #9: 2008 Gruodžio 15, 20:23:04 »
buvo cia ta tema kalbeta(paieska pasinaudok) ...bandyk apacioj po centrine konsole susirast du varikliukus.vienas ju salta-karsta ora reguliuoja.gali buti kad pastriges ant salto ir pucia tik salta.arba pecius uzsikiso,tuo labiau jei dar pylei hermetiko  ;)

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #10: 2008 Gruodžio 15, 22:07:34 »
tai jei uzsikiso kokiu budu galima ji pravalyti ?? :) gal pilas kox skystis ? :)

Neprisijungęs minas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #11: 2008 Gruodžio 15, 22:29:31 »
sveiki audi 100 c4 2.5 tdi ,     labai silpnai sildo :( tai va norejau paklausti gal kas buvot susidure su siuo atveju :) zodziu salngos visos karstos ;) iki peciuko nueina siltas oras gerai, bet va salone nesildo beveik visai ( pucia tai tikrai stipriai)   cea skaiciau senesnes temas salono filtra pasikeisti siule tai pas mane nera tu 3 varztu kur parodyta paveikslelyje ...  Beja pyliau skysti, nes per radiatoriu lasejo, gal nuo jo uzsikimso ? antifrizo netruksta, seniau silde labai stipraii dbr nuvaziuoju apie 100 km. tada masinoj siek tiek silciau nei lauke... ziauru :) :D    gal koki skysti pilti kuris atkemsa kazka :) num neat neisivazduoju, bet buciau dekingas uz patarimus ne s vazineti jau labaiii   salta :D
 (aa) (z)  :D :) ;)
Jei sklendes i langa,kojas,viduri dirba,tai parejo silto-karsto oro sklendes varikliukas.

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #12: 2008 Gruodžio 15, 22:40:48 »
hm... kokioj vietoj man ji rasti ? daug ardyti ? kaina varikliuko ? blm bet tai atidaro visas sklendes, ir pucia silta ora bet labai jau menkaj sakau nuvaziavus apie 100 km tada pajauti kad masinoj silciau nei lauke :D :)

Neprisijungęs minas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #13: 2008 Gruodžio 16, 21:17:21 »
Siandien skambino lietuvis is Norvegijos,nedirba peciaus ,,vejalis".Ka galejau paaiskinau,o is Memelio ir atvaziuot galetum,bus greiciau,nei po forumus ieskoti,arba sk. 868374083.

Neprisijungęs karalaitis

  • Įrašai: 690
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #14: 2008 Gruodžio 17, 08:13:23 »
siaip, prie to pacio - 2.5tdi (c4), kiek km nuvaziavus pasiekia variklis darbine temperatura? mano bmw tds daug daug greiciau susyla. o su audi pasildau pora min, dar nuvaziuoju kokius 4km, tik tada jau variklis buna pilnai isiles.. termostatas, bet jau ranka slangas ziurint, geras. kiek jus nuvaziuojat?
ir dar klausimelis, kaip per klima paziuret kokia tiksli variklio temperatura?

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #15: 2008 Gruodžio 17, 13:35:23 »
Kur atwaziuot?
Ir kaina twarkymo butu?

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #16: 2008 Gruodžio 17, 22:52:10 »
nemanau kad apsimoka man vaziuot ir kazkur tvarkyti
tik va man idomu kame beda
;)

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #17: 2008 Gruodžio 17, 23:42:30 »
:D :D :D :D  ir tipo man dabar vezti pas tave kad sutvarkytum uz kokius 900 Lt pakeites kokia paprasta detale  kur neat neprilygsta tokiam darbui tokie pinigai... mmm sekmes ...

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #18: 2008 Gruodžio 17, 23:46:48 »
paprasciausiai as uzvedziau sia tema kad galeciau paklausti pasidometi kodel taip yra  ir kas blogai,  o ne tam kad man parasytu  jo " SUGEDO "   tai jei tiek teturi pasakyti geriau isvis nerasyk ir manau tu nevertas net audines tureti ....

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #19: 2008 Gruodžio 18, 17:53:31 »
sutinku kad ne man bet zinai siais laikais zmoniu yra tokiu kad uz bet koki suda praso tiek daug kad net juokas ima, tai sunku pasitiketi kuom nors ...  tai geriau pasakyk ar toli, nes jei kur netoli tai atlekciau

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #20: 2008 Gruodžio 18, 18:28:36 »
ir beja as suprantu daugiau nei kad tu manai....
nu nesvarbu tai neaju daugiau niekas nera susidure ? gal pilasi skystis kox ? kad pavalyti radiatoriuka ?

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #21: 2008 Gruodžio 18, 19:24:58 »
nu tai va naglas esi...   Jei galetum kazka patartum bet tai pasirodo tik kalbeti moki, seip cea forume vieni kitiem padeda, o tu kitox, kad tik pasipelbyti...

Neprisijungęs minas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #22: 2008 Gruodžio 18, 20:38:29 »
nu tai va naglas esi...   Jei galetum kazka patartum bet tai pasirodo tik kalbeti moki, seip cea forume vieni kitiem padeda, o tu kitox, kad tik pasipelbyti...

Patarimus daviau,o del pasipelnimo gal tu ir teisus.Dykai taisau tk pazistamiems.

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #23: 2008 Gruodžio 18, 21:20:35 »
nu tai tavo patarimas tai (turbut varikliui parejo) jis geras yra ziurejau

Neprisijungęs stillborn

  • Įrašai: 70
    • Žiūrėti profilį
Re: Peciuko sildymas
« Atsakymas #24: 2008 Gruodžio 27, 02:09:23 »
taigi dar karteli sveiki :)  nu ka pasiziurejau as viska su tuo peciuku :) slangos visos kaista, sklendes visos darinejasi. pucia toki nelabai silta ora, nu toki drungna, blm nebeisivaizduoju kas galetu buti... o tox dubakas vazinetis... nesamone  :E :E   blm. galvoju gal apie termostata, bet nea, variklio temperatura gera, viskas tvarkoj, neat nebezinau ka bedaryti, taigi prasau padekit ;) sklendes visos atsidarineja, varikliukai visi geri, peciuko oro filtro neradau, galvoju gal jis knisa prota... na neat nzn
....  padekit thanks

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
59 Atsakymai
5714 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugpjūčio 05, 09:38:56
sukūrė TMC
6 Atsakymai
1687 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Sausio 19, 16:26:00
sukūrė Sneaker
Sildymas

Pradėjo sob Audi C5

1 Atsakymai
1414 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Sausio 06, 13:34:29
sukūrė Nec