Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Ką tvarkiau ir kiek sumokėjau  (Skaityta 352879 kartus)

Neprisijungęs Andrius91

  • Įrašai: 439
    • Žiūrėti profilį
Re: Ką tvarkiau ir kiek sumokėjau
« Atsakymas #800: 2011 Lapkričio 20, 22:35:15 »
Keičiau visus diržus, diržų įtempėjus, tepalų pompą + darbas = 500 litų.
Kokiai mašinai čia? Dyzeliui 2.5?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
89 Atsakymai
56515 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Rugsėjo 16, 10:42:34
sukūrė Sneaker
63 Atsakymai
15264 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gruodžio 08, 21:50:28
sukūrė slashas
30 Atsakymai
24110 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Sausio 25, 15:18:57
sukūrė AlgimantasTQ