Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Elektros Skyrius  (Skaityta 154761 kartus)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #25: 2014 Kovo 23, 22:36:23 »
ji suduja degima pasukus, bet ne tiek, kiek foto ikele ( 70+c). Pas mane pati ji yra ir veikia puikiausia.

Pas mane irgi tiek nepakyla po nakties...

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #26: 2014 Kovo 24, 13:47:18 »
ji suduja degima pasukus, bet ne tiek, kiek foto ikele ( 70+c). Pas mane pati ji yra ir veikia puikiausia.
o pas mane neveikia,nes dejau skydeli su b.c.ir tingejau isukt tepalo temp.davikli.ir ka tu i tai?

Neprisijungęs VytenisK

  • Įrašai: 310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #27: 2014 Kovo 25, 22:22:34 »
Sveiki. 4B 2.5 TDI QUATRO AVANT TIPTRONIC. Reikia ECU fiškės diagramos. Jei tiksliau, noriu sužinoti kur yra kuro pompos +12V (tinka ir bet koks kitas +12,bet svarbu, kad jis atsirastų tik užkūrus). Dar reikia gabaritinių šviesų laido žymėjimo toje pačioje dėžėje kur yra ECU. Jei ką nors domina kam man visa tai, atsaau - DRL rėlei. Noriu ją palikti saugiai, kad nesušlaptų ir nesimėtytų kur papuola.

Neprisijungęs Gediminasc3

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #28: 2014 Balandžio 01, 09:15:08 »
Klausimelis dėl akseleratoriaus pedalo. Gal labiau butu mechaninė skiltis. Dingo gazo pedalo standumas, trumpiau tariant pradejo labai lengvai mintis, siaip i pozicija grysta, apsukos ramybėj nei didesnes nei zemesnes, trauka tokia pat, tik nera standumo. Dar nespėjau prikist nagu ir palyst ten po vairu giliau, bet gal yra minciu nuo ko pradet ? kas nors auto datoi kokiu breziniu gal turi kaip ten mechanika jo veikia. Draugo civike panasi problema buvo kad laike spirale ir daviklis tj spirale atsikabino ir liko tik ant daviklio, bet tai buvo civike. :) Kur cia pradet ieskot ir kiek ruostis isleist :D A6 C5 1.9TDI 81k kW

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #29: 2014 Balandžio 01, 21:33:49 »
Kur cia pradet ieskot ir kiek ruostis isleist :D A6 C5 1.9TDI 81k kW

pedalo korpuse spyruoklė,ardosi pakankamai sunkiai

Neprisijungęs mantuukas25tdi

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #30: 2014 Birželio 04, 14:11:12 »
sveiki , pas mane tokia bedele su a6 c5 , atdarius priekines duris ant borto kompo nerodo kad jos atidarytos , labai retai parodo , nezinau nuo ko cia priklauso , o galines duris ir bagazine veikia puikiai, rodo  visada , kur cia bedos ieskot gal kas galit papasakot ?

aciu
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Birželio 04, 14:17:09 sukūrė mantuukas25tdi »

Neprisijungęs Deiviss

  • Įrašai: 503
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #31: 2014 Birželio 06, 11:22:02 »
sveiki , pas mane tokia bedele su a6 c5 , atdarius priekines duris ant borto kompo nerodo kad jos atidarytos , labai retai parodo , nezinau nuo ko cia priklauso , o galines duris ir bagazine veikia puikiai, rodo  visada , kur cia bedos ieskot gal kas galit papasakot ?

aciu
problema spynoje?

Neprisijungęs mantuukas25tdi

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #32: 2014 Birželio 11, 00:00:26 »
o tai koks ten gali buti gedimas juose ? kaskas nuluzta ten ar kaip vyksta  ten kas ?jas reikia keist ar remontuot aina ? jai galima kuo isamiau nes spynu klausime reikalu neturejas?
dekingas!

Neprisijungęs Ramūnaz

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #33: 2014 Birželio 28, 13:59:08 »
Taip pat su salono apsvietimu iskilo bedu, atrakinus masina uzsidega atidarius duris ir veikia bet tik jai ijungi degima iskart uzgesta nors duris ir atidarytos, taip pat kai masina uzvesta atidarius duris sublyksi apsvietimas ir viskas ( vairotojo durys), gal kas susidure buvot?  :think:

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #34: 2014 Liepos 16, 20:15:25 »
Sveiki, kuris pin iš keturių uždegimo ritės (babinos) yra masės (ground)?
Audi S6 250kw? Babinos valdomos per ECU.

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #35: 2014 Liepos 16, 23:24:54 »
Nr.2 ir 4 pas BCY

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #36: 2014 Liepos 16, 23:42:14 »
Nr.2 ir 4 pas BCY
Pas ANK manau vienodai turėtų būti, kuri geriausiai būtų švaru nuo kėbulo atsivesti?

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #37: 2014 Liepos 17, 00:07:38 »
ANK vienodai,i 2 eina storu laidu maitinimui,i 4 eina plonu valdymui,vestis is kur patogiau.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #38: 2014 Liepos 17, 00:22:17 »
Mano klausimas, detaliau, babinos open circuit pagal kurį laidą kompas mato? Nes įtariu laidą kažkur palužusi, nes išmetą šią klaidą net su nauja babina, babina veikia, bet meta šią klaidą...

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #39: 2014 Liepos 17, 13:24:42 »
Bandyciau itart plona minusini,nes ten 4 laidai tai: 2 minusai,bendras pliusas ir signalinis is kompo.
Valdymo jei nebutu tai neveiktu babina,be pagrindinio pliuso irgi,be pagrindinio storo minuso irgi,belieka plonas minusas,cia grynai mano teorija.




delete
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Rugpjūčio 11, 22:49:48 sukūrė T-max »

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #40: 2014 Liepos 17, 14:55:31 »
Na teks testais užsiimti, ačiū ;)

Neprisijungęs edvismxt

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #41: 2014 Rugpjūčio 03, 23:13:21 »
Sveiki.

Bandžiau ieškoti panašios bėdos forume, tačiau neradau greituoju metodu, jei tokia tema jau buvo spręsta, prašau, nukreipkite. Ačiū.

Šiandien bevažiuojant užsidegė skydelyje "Fault in brake system" (raudonas šauktukas) + ABS lemputė. Užgesinus mašiną ir pastovėjus nebedega, vėl pavažiavus keletą kilometrų užsidega.

Stabdžių skysčio pakanka, prikabinus prie kompo ABS bloke jokių klaidų neranda (No fault codes). Kiek užsienio forumuose randu, tai kaip ir ABS blokui jau paskutinioji?

Kame ieškoti problemos, ir ar nepavojinga važinėti su tokia mašina, kol susiremontuosiu? Stabdžiai funkcionuoja gerai, gerai duodant per stabdį ratai neužsiblokuoja, bet ABS irgi nesuveikia (čia manau dėl to, kad sausa, ir nelabai yra kur slysti šiuo metu).

Automobilis A6 C5 2000 metų, 81 kW.

Neprisijungęs Gytisss

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #42: 2014 Rugpjūčio 11, 22:44:16 »
Sveiki gal galit pasakyti kaip nunulinti borto kompiuteri audi a6 c5 1,9tdi 99metu.Aciu.

Neprisijungęs E95

  • Įrašai: 250
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #43: 2014 Rugpjūčio 11, 23:18:04 »
Nerašinėk per visas temas

Neprisijungęs edvismxt

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #44: 2014 Rugpjūčio 20, 20:36:51 »
Sveiki.

Bandžiau ieškoti panašios bėdos forume, tačiau neradau greituoju metodu, jei tokia tema jau buvo spręsta, prašau, nukreipkite. Ačiū.

Šiandien bevažiuojant užsidegė skydelyje "Fault in brake system" (raudonas šauktukas) + ABS lemputė. Užgesinus mašiną ir pastovėjus nebedega, vėl pavažiavus keletą kilometrų užsidega.

Stabdžių skysčio pakanka, prikabinus prie kompo ABS bloke jokių klaidų neranda (No fault codes). Kiek užsienio forumuose randu, tai kaip ir ABS blokui jau paskutinioji?

Kame ieškoti problemos, ir ar nepavojinga važinėti su tokia mašina, kol susiremontuosiu? Stabdžiai funkcionuoja gerai, gerai duodant per stabdį ratai neužsiblokuoja, bet ABS irgi nesuveikia (čia manau dėl to, kad sausa, ir nelabai yra kur slysti šiuo metu).

Automobilis A6 C5 2000 metų, 81 kW.

Problema buvo ABS bloko elektrinėje dalyje. Reikėjo kažkaip kažką perlituoti, 250 LT ir problema išspręsta.

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #45: 2014 Spalio 15, 19:38:09 »
Reik ir man pagalbos. Isigijau neseniai as a6 FL. Beda tokia, kad kartais vaziuojant temperatura pakyla iki 110C, kartais staiga nusimeta iki 90. Nueinu per VAG-COM i skydelio skilti rodo coolant temp. 118-115. Nueinu i variklio skiriu, ten G62 daviklis (coolant temp.) rodo ~83 (irgi keistoka, nes masina turetu isilt daugiau). Tai gaunas, kad skydelis gribauja? Padarau output test, tai viskas kaip ir veikia. Rodykles suvaiksto graziai. Kas cia gali but?


Siandien po darbo vaziuoju, masina gal 5min padirbo ir ziuriu temperatura pakylo iki 90. Nesamone mano manymu. Ar cia man temperaturos davikli pasikeist?
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Spalio 15, 21:04:12 sukūrė thoughtful »

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #46: 2014 Spalio 15, 22:26:44 »
pasikeisk

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #47: 2014 Spalio 15, 22:36:35 »
pasikeisk
Na bandysiu, bet kazkaip daug prisikaiciau va apie Magneti Marelli skydelius. Ten ju beda su tom rodyklem. Suda mala. Skambinau pardavejui, sake prie 5men tvarke jis skydeli, dejo ten tuos varikliukus kitus. O rusu forumuose skaiciau, kad keicia i VDO skydeli. Bet kiek paziurejau tai ten to gemarojaus oho kiek :think:. Ir ne tik vag com laido reikia. Zodziu visada norejau naujesnio skydelio, gavau blin :D

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #48: 2014 Spalio 15, 22:43:32 »
skydelis pofig,per vagcoma tu matai butent daviklio parodymus skydeliui ir varikliui,daviklio,o ne rodykliu,taigi jei parodymai nesutampa daugiau nei 10 laipsniu-daviklis meluoja.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #49: 2014 Spalio 15, 22:45:33 »
Pas mane naujesnis, bet vdo, su magneti marelli ir kitų bėdų yra, sunku bus pririšti jei tektų, nes login kodą sunku nuskaityti.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Elektros skyrius

Pradėjo doonis « 1 2 ... 70 71 » V8

1752 Atsakymai
284441 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Liepos 19, 02:23:24
sukūrė Lucifer
Elektros Skyrius

Pradėjo Gabriel « 1 2 ... 55 56 » Audi C4

1394 Atsakymai
252378 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Kovo 27, 23:22:47
sukūrė mariussssssssssss
1 Atsakymai
7248 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus