Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: bedos su kuro siurbliu!!!  (Skaityta 5041 kartus)

Neprisijungęs remiskom

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
bedos su kuro siurbliu!!!
« Topic Start: 2010 Vasario 18, 18:32:15 »
 sveiki reik patarimo/pagalbos su A6 2.5tdi 103kW kuro siurbliu...
 problema prasidejo tuo kad pradejo begti kuras is po daviklio tarpines(ta kur priekyj apacioj). Nuvariau meistriukui tai dar ir rado kad dvi spiruokles sutruke. pakeite... nzn kodel bet iskart pradejo su dyzeliu oras eit per filtra(ar bent tam mazge) ir dar blogiau uzgesinus matos kaip is siurblio kuras su burbulais eina atgal... kur ieskot problemos??? ar gali but kad del oro siurblij, neuzsidaro siurblio voztuvas del oro? ir gal kas pasakys ar gali per abratke dingti spaudimas(uzgesintos)

avpfrank

  • Svečias
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #1: 2010 Vasario 18, 19:38:28 »
manau geras meistras buvo :D man visas tarpines keite surbli ir viskas okei

Neprisijungęs Heaton

  • Įrašai: 308
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #2: 2010 Vasario 19, 14:20:09 »
gal kas zinot vilniuj meistra kas gerai dizeliuose raukia?probleba su oro prisigaudymu uzgesinus

Neprisijungęs Remigis

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #3: 2010 Rugsėjo 23, 11:54:59 »
Sveiki. Neradau kitos temos,tai parasysiu cia!! Audi C4 100  2,5 TDI. 93 metu.  Parejes kuro siurblys  mano nr. 400 BT 5003  O kito kury radau srote Nr.460 BT504  Skiriasi keli skaiciai.Ir pas mane mechanika o srote auto. Gal kas esat susidure su tokiu reikalu,kad skiriasi keli skaiciai ant siurblio,kazin ar tiks man jis?? Aciu!!

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #4: 2010 Rugsėjo 23, 12:01:55 »
apacia gal ir tiks, o su virsum neaisku (elektrine dalis), nepabandes nesuzinosi :)

Neprisijungęs Remigis

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #5: 2010 Rugsėjo 23, 12:03:36 »
apacia gal ir tiks, o su virsum neaisku (elektrine dalis), nepabandes nesuzinosi :)
Dekui !! ;)

Neprisijungęs awdi

  • Įrašai: 47
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #6: 2010 Rugsėjo 28, 20:00:22 »
tiks  siurblys imk drasiai,i koda reikia ziuret tik nuo95m i a 6 o ceskem nera skirtumo

Neprisijungęs Remigis

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #7: 2010 Rugsėjo 30, 14:51:11 »
tiks  siurblys imk drasiai,i koda reikia ziuret tik nuo95m i a 6 o ceskem nera skirtumo
Jau nupirkau parsiuncia,kai pakeisiu parasysiu ,kad kiti zinotu!!!

Neprisijungęs Remigis

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #8: 2010 Spalio 19, 00:10:28 »
Sveiki.Pakeiciau ta nelemta siurbly ir nieko gero.Neuzkuriu niekaip.Nepareina kuras i purkstukus.Jei nemelavo sake,kad is einancios masinos iseme.Atrodo nuorinau ir viskas normaliai butu,bet nerodo jokiu gyvybes zenklu.Su senuoju,tai dar nors uzsivesdavo ir vaziuodavo.Bandem ir buksiruot ir nepartraukia vistiek kuro iki purkstuku.Gal zinot kur cia beda slypi???

Neprisijungęs svolacius

  • Įrašai: 1582
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #9: 2010 Spalio 19, 08:27:17 »
o kaip nuorinai? as savo tampiau ri ant starterio sukau ilgai.bet niekaip neiskure.kol nepripompavau po slegiu kuro i siurbli ir iki pat purkstuku.tai tada ir uzsikure lengvai ir dirbo.

Neprisijungęs Remigis

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #10: 2010 Spalio 19, 11:09:03 »
orinau ta varsta atsukes ir issukes sukau ant starterio.kaip padavei ta slegi i siurbli??kur jy pajungei??

Neprisijungęs stankonis

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #11: 2010 Gruodžio 07, 18:25:52 »
Sveiki, noriu pasikeisti siurbli A6 (C4) 2.5 TDI 85 kW, draugas turi, bet sako turi kodai kazkokie atitikti, o tipo tas kodas pasimato tik isemus pati siurbli. Siandien nusiemiau variklio dangti, ziuriu ant siurblio yra kazkokiu kodu. Noriu suzinoti ar tai tie kodai kuriu man reikia ar yra dar kazkokie is variklio puses? ir jei tai tie kodai kuriu reikia tai kuris is ju tas kurio man reikia? nes ten ir is vienos ir is kitos puses radau. dekui uz info.

Neprisijungęs _andrys_

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #12: 2010 Gruodžio 07, 20:32:55 »
stankonis-siurblys susideda is dvieju daliu: el dalies ir mechanines(plundzerio kaip sakant) kuria tu dali keist nori,ar visa iskart?

Neprisijungęs stankonis

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #13: 2010 Gruodžio 08, 12:16:03 »
noriu keisti visa iskarto, nes pas mane reikia pirkti rem komplekta ir viska keisti mechaninej daly ir elektrine dalis eina link galo, tai draugas, manau, pigiau parduos visa siurbli jei jis man tiks negu atsieis remontas. o be to kiek girdejau tai ta rem komplekta keiciant labai daug reikalu istatinejant veleneli. nelabai as ten isivaizduoju nes net neciupinejau isimto siurblio, bet draugas pats tvarkesi kazkada tai va is pasakojimu tiek ir zinau.. bet gal forumieciai duos geresniu patarimu..?

Neprisijungęs saulietis

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #14: 2010 Gruodžio 10, 18:50:03 »
Ir man pareina siurblio remontas. Nes užvedus šaltyje kaitaliojasi variklio apsukos. Buvau pas meistrus -rem komplektas 65 lt, perrinkimo darbas 250 lt. Tikrino degimą, gerai. Bet man jaučiasi kad reiktų ankstinti, bet daugiau nesisuka. o pas tuos lupikus gaila. Tuo labiau kad , neduoda jokių garantijų.

Neprisijungęs smmeska

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #15: 2010 Gruodžio 13, 22:31:11 »
Ir man pareina siurblio remontas. Nes užvedus šaltyje kaitaliojasi variklio apsukos. Buvau pas meistrus -rem komplektas 65 lt, perrinkimo darbas 250 lt. Tikrino degimą, gerai. Bet man jaučiasi kad reiktų ankstinti, bet daugiau nesisuka. o pas tuos lupikus gaila. Tuo labiau kad , neduoda jokių garantijų.

Kazkaip tai brangus tas komplektas pas tave. Pirkau priesh pora savaiciu 30 lt (bosch) be to pats perrinkinejau siurbli galiu paskyti ten nieko nera sudetinga cia tik meistrai "durina" zmones kas nors kiek turi cinkelio perrinkti siurbli nera sudetinga, aisku laiko atzvilgiu nemazai uztrunka. Tik viena beda plunzeri reik  taisyklingai ideti. O dyzelina dazniausiai grizta speju is galines siurblio dalies kur sukasi i siurbli 5 varztai o ant ju vamzdeliai, viduje issukus varztus stovi atbuliniai voztuvai su varinem tarpinem.
P.S. pats persirinkau siurbli (nekliudau priekines dalies kur dedasi skivas), kaip sako pol abaroto audzi kuriasi prie -19 isbandyta!

Neprisijungęs CrazyCripple

  • Įrašai: 125
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #16: 2010 Gruodžio 14, 00:40:59 »
Seniai buvo zinute, bet gal kam ateityje prireiks.
Kad iki purkstuku daeitu reik ant purkstuku atleisti vamzdelius padavimo truputi, kad oras iseitu. Kitaip galima be galo sukti ir tampyti.

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #17: 2012 Sausio 30, 21:59:44 »
Seniai buvo zinute, bet gal kam ateityje prireiks.
Kad iki purkstuku daeitu reik ant purkstuku atleisti vamzdelius padavimo truputi, kad oras iseitu. Kitaip galima be galo sukti ir tampyti.
Seniai buvo zinute, bet gal kam pravers: Jei automobilis tvarkingas, tai nereikia nieko atsukineti.  Buvo visiskai tuscias VP37 siurblys ir kuro filtras. Su sterteriu uzvedem, nereikejo net buksyruoti. Is 5-to karto uzsivede sukant starteri po 3-5 sekundes.

Neprisijungęs SkorpasG

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #18: 2012 Vasario 05, 17:43:30 »
Nekursiu naujos temos pasakysiu savo beda. prie - 28 vos uzvedziau iš 3 karto. O beda ta  kad saliarka nubega i baka ir po to su burbulais eina. O kai uzkuri praeina pora sekundziu ir svaru jokiu burbulu.
Klausimas butu toks ka daryt kad burbulu nebutu ir saliarka nesestu atgal i baka.
tarpines keist ar siurbli? Ir kas vilniuj tai daro apart dizel service

Neprisijungęs skyvas

  • Įrašai: 370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #19: 2012 Vasario 05, 18:16:19 »
dek atbulini voztuva, pas mane ir ant paduodamo ir ant gryztamo yra

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #20: 2012 Vasario 05, 18:20:24 »
Nekursiu naujos temos pasakysiu savo beda. prie - 28 vos uzvedziau iš 3 karto. O beda ta  kad saliarka nubega i baka ir po to su burbulais eina. O kai uzkuri praeina pora sekundziu ir svaru jokiu burbulu.
Klausimas butu toks ka daryt kad burbulu nebutu ir saliarka nesestu atgal i baka.
tarpines keist ar siurbli? Ir kas vilniuj tai daro apart dizel service

ziurek dar filtra, uzversk jo apacia, arba geriau keisk. Dar variantas kaip sake atbulinis voztuvas

Neprisijungęs Naudotojas

  • Įrašai: 191
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #21: 2012 Vasario 05, 19:44:44 »
I kuria puse reikia uzblokuoti, kad neleistu kuro ant griztamosios? ?!?

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
Re: bedos su kuro siurbliu!!!
« Atsakymas #22: 2012 Vasario 05, 20:19:23 »
nebent elektromagnetini voztuva idetum. O siaip reikia voztuvelio tik ant kuro paemimo. Kam ant abratkes? Tipo jei uzdesi ten voztuveli jis veiks? Jei reiks per ji tekes i baka, nes is siurblio ta pacia kryptimi teka.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
598 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Liepos 28, 15:12:32
sukūrė EVALDASA4
17 Atsakymai
3531 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 16, 23:04:49
sukūrė skirminas
2 Atsakymai
1168 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugpjūčio 11, 11:11:19
sukūrė linankas