Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi C4 A6 bendri klausimukai!  (Skaityta 1452 kartus)

Neprisijungęs splin911

  • Įrašai: 136
    • Žiūrėti profilį
Audi C4 A6 bendri klausimukai!
« Topic Start: 2013 Liepos 25, 15:17:45 »
Laba diena,

neperseniausiai nusipirkau a6 c4 97 metų, 2,5 tdi, ir iškilo keletas klausimų apie šį modelį.
1. Išjungus variklį, degimą ištraukus raktelį zyzia OSM (Blokelis su užrašu BOSH), jį padaužius zyzti liaujasi, kaip suprasti?
2. Ar galima į 2,5 TDI pilti pusiau sintetinę alyvą 10w40?
3. Abu priekiniai sparnai visiškai sveiki, kaip juos tokiais ir išlaikyti? Smaluoti vidų/ pjauti posparnį?
4. Tai rodo kurą, tai nerodo, kame replės?>

kolkas tiek, ačiū kas atsakysite :))

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
26 Atsakymai
9478 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 01, 18:42:09
sukūrė vadimas