Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A6 2.5TDi savininkams.Uzvedimas ziema.  (Skaityta 15804 kartus)

Evaldas

  • Svečias
A6 2.5TDi savininkams.Uzvedimas ziema.
« Topic Start: 2008 Sausio 08, 13:43:15 »
man prie ~ -15 irgi uzsikure is kokiu 3-4 apwertimu.. zwakes pakaitinu pora kart.. ir uzsikurusi kokias 5 sek purtosi,kalatojasi, ir poto susilygina wiskas normalei

O čia ne tokie požymiai, kai žvakė kuri nedirba?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
1914 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Rugsėjo 17, 21:57:44
sukūrė AUTOELEKTRONIKAS
1 Atsakymai
1102 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Liepos 11, 14:43:50
sukūrė AurimasPet
4 Atsakymai
8061 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Vasario 10, 15:01:21
sukūrė Vytiokas