Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A6 2.5TDi savininkams.Uzvedimas ziema.  (Skaityta 15844 kartus)

Neprisijungęs Sauliavas

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
A6 2.5TDi savininkams.Uzvedimas ziema.
« Topic Start: 2008 Sausio 06, 17:47:37 »
Na as su savaja pirma ziema, dar vargstu, kuriau prie -12.5 C, tai pora 'abarotu' starteris padare kol uzsivede, nezinau kaip ir komentuot ar gerai, ar ne cia kuriasi. Matysim prie zemesnes temperaturos kas darysis. Manau viena svarbesniu elemtu cia pati saliarka turi, 'arctic' ar siaip kokia belekokia, kuro filtru bukle, kad nebeutu sutirstejus paciam filtre, pakaitinimo zvakes ar visos dirba...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
1933 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Rugsėjo 17, 21:57:44
sukūrė AUTOELEKTRONIKAS
1 Atsakymai
1102 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Liepos 11, 14:43:50
sukūrė AurimasPet
4 Atsakymai
8061 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Vasario 10, 15:01:21
sukūrė Vytiokas