Pritariu, del laikymo tai c4 100x pranasesne tiek istverme, tiek vaziuokle, tiek pravazumu ( jei imant kokius maurynus ,ar sniegynus)
)) Visapusiskai cia ka tuo nori pasakyt ? Forma ? Nes c5 priekiniai sparnai irgi eina rudim juodai, dar beja c5 ir stogas rudyja, c4 bent jau tas - ne
Beto kas nemate zmogus nori senesnio modelio, ir zada pilnai restauruot 
kuom ji pranašesnė? tipo audi susigalvojo blogesnį modelį pasidaryt 2000-iesiems artėjant?
važiuoklė tiek, kad c4 paprastesnė, rūdyja stogas ir pas c4 labai sėkmingai, sparnų sveikų išvis nerasi. Na, bet pirkėjo reikalas, man asmeniškai už 96 metų laužą mojuot 10klt tai didžiausia nesąmonė.
Šiaip, rekomenduotojai, kas nematėt, tai žmogus neturi litų ant c5, tai nesiūlykit c4 tdi q, nes ta pati kainų kategorija. Nebent benzą q būtų galima pasiūlyt, va šiandien mačiau skelbimą a6c4 q - 4klt. Nu tai, sakykim, normali kaina, mano nuomone.