Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Ar su RUS dyzeliu nuvaziuojat tiek pat km kiek ir su LT ?  (Skaityta 9157 kartus)

Neprisijungęs Gabriel

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2755
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Toks klausimas iskilo dyzeliu megejams :) Ar su rusisku dyzelinu nuvaziuojate tiek pat km kiek ir su, tarkim, is statoilo? Nes man toks itarimas kad su rusisku jo ryja daugiau ar cia tik taip man rodosi.

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
sake ir ne vienas, kad su ruska maziau numyna,bet atsizvelgus i kainu skirtuma tai nesuku kiaushu del 50 km :)

Neprisijungęs EDAS288

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
su rusisku dk nezaisk nes jis neatitinka es gamintoju reikalavimu.RUSIJA YRA RUSIJA. ;)

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
su rusisku dk nezaisk nes jis neatitinka es gamintoju reikalavimu.RUSIJA YRA RUSIJA. ;)
ka dar patarsi nedaryt?
galvoji rusijoj tik traktoriai su dyzeliu vaziuoja? furos tik maz'ai ir kamaz'ai?
eilini karta pasaku prisiklauses...

Neprisijungęs EDAS288

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
RUSISKAS DK NETURI GERU TEPIMO SAVYBIU .SU LAIKU GALI ATSIRAST PROBLEMU SU SIURBLIU.IS RUSIJOS VEZA KUO PRASTESNI IR PIGESNI  DK KAD DAUGIAU UZDIRBT. ?!?

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
RUSISKAS DK NETURI GERU TEPIMO SAVYBIU .SU LAIKU GALI ATSIRAST PROBLEMU SU SIURBLIU.IS RUSIJOS VEZA KUO PRASTESNI IR PIGESNI  DK KAD DAUGIAU UZDIRBT. ?!?
capslock'a atsijung pradziai.
tyrimo rezultatus man pradziai?
per kiek km atsiranda problemos su siurbliu?
skaiciais kalbam o ne mitais

Neprisijungęs EDAS288

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
pas mane a4 1,9 tdi 66kw bako talpa 60 bet nuorinus alsuokli telpa apie 66-68 litrai.su lt dk nuvaziavau 1280 km ir sukau i degaline.o draugas  su tokia pat a4 66kw rusiska nuvazioja apie 1150km turi audine jau 2 metus ir keites kuro filtra 3 kartus nes pradejo kistis is Kaliningrado puses dk tikrai š.... :V

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
nu tai? kokios problemos su siurbliu? kiek ju pakeites?
 gal jau varikli pakeites?
 paskaiciuok kiek sutaupei.
matematika paprasta.

Neprisijungęs EDAS288

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
o pats vazineji su dk rusisku

Neprisijungęs Gabriel

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2755
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nu pas mane siaip tai ne audi bet penkiu cilindru motoras dyzelis :) bet ne tame esme. Siaip idomu nes pastebejau, kad 100 km ima apie 1 l daugiau kazkur panasiai.

Neprisijungęs Gabriel

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2755
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
gal kas rusisko galit suveikti aplink kauna ar vln? :)

Neprisijungęs Tamosis

  • Įrašai: 212
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Na as asmeniskai su rus dz kuru nuvaziuoju maziau km nei su lt dk.O kas del kokibes tai nepradekit svaigti  mano uosvis kuris jau 7metai pardavineja rus dk dar neteko girdeti kad tie pastovus klientai dejuotu kad rus dk yra blogas ir tt.Svarbiausia piltis is patikimu ranku ir problemu tokiu nebus.

Neprisijungęs Donis A4

  • Įrašai: 268
    • Žiūrėti profilį
Zodis "rusiskas" dyzelis yra kontrabandinio kuro is rusijos apibudinimas, bet tai nenusako tikslios dyzelino rusies, nes rusijos kolonelese yra yvairaus dyz.kuro (Euro 1,2,3 ir berods 4)!! Aisku yra ir garaziukuose... Tad pirma suzinokite is pardavejo, kas koki pilate ir tada diskutuokite... Tad dabar jusu kalbos apie kontrabandinio kuro sanaudas nelabai gali sutapti... Dar yra kita medalio puse, kad "auksarankiai" sugeba dar prikisti nagus... (P.S. Bet abejoju kad jums pardavejas pasakys is tikruju koki dyzeli parduoda) ;)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
ka as galiu pasakyt, pas mus miete su lietuviska tik imones turbut vazineja.  :D visi su baltarusiska saliarka vaziuoja. ir genda tie siurbliai tikrai nedaugiau nei kur kitur.

Karolukas

  • Svečias
Man su RU 1-1.5ltr daugiau sunaudodavo 100km negu statoil.  :( Auto buvo bulka1.6td, ir trauka zymiai mazesne buvo, tad buvau perejes prie zalio kuro  :-] , jo maziau netgi imdavo ir trauka geresne kaip "statoilinio". Db vazineju su orlen kuru, tingisi kazka pilstyti  ff

Neprisijungęs Gabriel

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2755
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
as irgi pastebejau, kad gaunasi praktiskai tas pats. Nebent dyzeli po 2 litus gauni tada apsimoka.

Neprisijungęs Andzej

  • Įrašai: 260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nežinau kaip dėl rusiško dyzelio, bet važinėju su baltarusišku su bio priemaišom, tai su 20 l pravažiuoju 40 km daugiau nei iš netes 20 l...

Neprisijungęs M-T-M

  • Įrašai: 843
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
rusiška DK pilčiau pats.degalinėj rusijoj.bet nepirksiu daugiau atvežto nežinia ko.

Neprisijungęs lialius

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
Baltarusijon atrodo nauja gamykla yyra ar tai senoji atnaujinta.
Valstytbinese degalinese tikrai labai geras dyzelis. Tad jei beloruska perkat tai tik is patikimo zmogaus.
Rusiskas, na ten sieros daugiau nei proto :) Vaikai dvigalviai vaikscios, bet kol i salona shlangos nuo duslintuvo nekishat - tai dzin :)
Aplink vilniu gyva galybe vietu kur gali nusipirkti :) tik va kad dazniausiai kaip man tai nera laiko lakstyt.

Neprisijungęs den1983

  • Įrašai: 40
    • Žiūrėti profilį
baltarusiska salera neuzsala iki -20 bet  geriau ja pilti iki -10  maziau problemu bus  rusiska saliura isvis sudas nes is siurblio struzke eina jinaj ir atrodo kaip vanduo riebumo nulis ir smirda acetonu   lietuviska gera bet su tokiom kainom daug neprisivazinesi reiskia lieka BY pats vezdavau salerka is baltarusijos bet masina geriau vazioja su DT-B5(biodiselinas) negu su paprastu DT (diselinas) vistiek apsimoka 39 euraj pilnas bakas degalu 80 litru (be)

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nezinau as su rusiska vazineja per salcius ir problemu nematau

Neprisijungęs Mantelis

  • Įrašai: 269
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
man rusiskos ima apie 1-1,5L daugiau nei lietuviskos... kad neuzsaltu pilu benzo, nes kitaip prie -17 butu isvis ...

Neprisijungęs auris-t

  • Įrašai: 167
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
nepirkit visokiu primaklerintu marmalu ir sanaudos bus normalios ir problemu nebus  (be) pats turiu pasiiemes tona rusiskos salerkos is patikimu zmoniu ir galeciau pasakyti,kad kuras net geresnis nei LT degalinese  :P

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
jeigu is rusijos degaliniu tai tas kuras 100% geras , pazystamas  gyvena  rusyne ten tokia tvarka sake , kad jeigu tam kurui ka nors padarytu iskarto i kaleima sake visus uzdarytu , be to pasiziurekit kokios dabar masinos rusynuose geresnes negu lietuvoj ir naujesnes , zodziu bobuciu pasakos cia , nebent pats furistas kuo skiedzia ta kura , bet kai is jo bako tiesiai pili nemanau , kad jis i savo furos baka ten skies su kuo nors

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ziuriu cia vyksta arsus gincai :D

Siulau visiems pasiziureti RU laida Среда обитания, kaip tik neseniai buvo apie kura kolonelese Rusijoje  :-] Tirinejo kura is skirtingu koloneliu to pacio tinklo ir rezultatai buvo labai skirtingi, stabiliausia kokybe buvo lukoil degalinese  Oo)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
515 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Vasario 13, 01:28:19
sukūrė DRAIVER
10 Atsakymai
2063 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 13, 08:17:24
sukūrė Bajoras
6 Atsakymai
1302 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Spalio 05, 22:06:29
sukūrė Domas