Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?

Autorius Tema: Stabdžių bėdos  (Skaityta 2989 kartus)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 576
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Stabdžių bėdos
« Topic Start: 2016 Balandžio 08, 20:43:53 »
Labai reikia Jūsų patarimo :) Auto audi 100 c3, 1990, 2.3e, gale diskiniai stabdžiai. Nesuprantu, kas darosi su stabdžiais. Stabdžio pedalas važiuojant ar stovint vietoj kaip visada nusispaudžia apie trečdalį savo eigos, o toliau jau kietas ir nelabai numinsi. Bet čia kiek žinau normalu, bent jau nematau problemų. Kiek esu važiavęs su kitom audinėm, tai daugumoj jų stabdis galima sakyti iki dugno nusimina kol stabdžiai normaliai suveikia. Net nežinau, ar čia maniškiai, ar jų stabdžiai ne tokie kokie turi būti :D Man kažkaip patogiau, kai stabdžiai ima reaguoti vos vos spustelėjus.
Tai va grįžtam prie bėdos: pries kelis mėnesius pradėjo pulsuoti stabdžio pedalas ir negaliu rasti, kur šaknys. Pradeda pulsuot vos pradėjus mint pedalą ir nustoja pasiekus tą kietą ribą. Gal tik sutapimas, bet toks jausmas, lyg į pedalą persiduotų variklio vibracija. Važiuojant tas pulsavimas mažiau pastebimas, bet rimtai užstabdžius jaučiasi, kad stabdymo jėga didėja netolygiai, gal net dingsta trumpam, kol nenuminu kiek eina.
Primenu, kad kaltės kreiviems diskams suversti neišeis, nes tas pats vyksta net stovint užvestu varikliu :D Važinėju išjungtu ABS, nes Abs blokas paskutiniu metu važiuojant mažu greičiu zirzia nuolat, nors stabdyti net nebandau. Taigi ABS atkrenta. Galui prieš savaitę sudėjau naujus diskus, suportus, žarneles. Seniai planavau tą padaryti ir tikėjausi, kad ir minėta bėda dings gal, bet niekas nepasikeitė. Galiniai stabdžiai nuorinti kaip reikiant.
Nors neužfiksavau, kada tas prasidėjo, bet turiu įtarimą, kad gal tada, kai prieš kelis mėnesius buvo trūkęs vienas iš stabžių vamzdelių gale. Tada iki namų apie 50 km važiavau silpniau veikiančiais stabdžiais laistydamas kelią stabdžių skysčiu (aišku vis papildydamas), nes nepavyko užglušinti niekaip. Nežinau, kiek ten oro pakliuvo, bet kaip sakiau galas buvo nuorintas sąžiningai. O į priekį nemanau, kad oro būtų patekę.
P.S. paskutiniu metu sunkokai vairas pradėjo suktis. Silpsta stiprintuvo siurblys. Jis maniškėj audinėj surištas su hidrauline stabdžių sistema, tai gal nuo jo problemos?
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Balandžio 08, 20:45:39 sukūrė samotomas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
2093 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gegužės 14, 16:13:45
sukūrė Justas.
4 Atsakymai
1083 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 19, 00:20:18
sukūrė E.v.a.l.d.a.s
6 Atsakymai
1167 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Vasario 12, 17:55:40
sukūrė Tomasss