Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 100/200 salono/kebulo skyrius  (Skaityta 168172 kartus)

Neprisijungęs voisniz

  • Įrašai: 2564
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #50: 2009 Lapkričio 15, 13:10:11 »
ar is c4 tinka sedynes i silke?
tinka

Neprisijungęs mc2

  • Įrašai: 1827
    • Žiūrėti profilį
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #51: 2009 Lapkričio 18, 21:52:23 »
kokios lemputes i Diff apsvirtima eina 12v? bet kam tada varzos?
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Lapkričio 18, 21:54:16 sukūrė mc2 »

Neprisijungęs kestoaudiquattro

  • Įrašai: 202
    • Žiūrėti profilį
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #52: 2009 Lapkričio 30, 20:36:32 »
gal kam teko keisti angliukus ventiliatoriaus varikliukui :V

ar remontuojamas sitas gedimas ?!?

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #53: 2009 Gruodžio 01, 13:38:18 »
gal kam teko keisti angliukus ventiliatoriaus varikliukui :V

ar remontuojamas sitas gedimas ?!?
kur sitas daigtas randasi?

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #54: 2009 Gruodžio 01, 13:44:04 »
gal kam teko keisti angliukus ventiliatoriaus varikliukui :V

ar remontuojamas sitas gedimas ?!?
nesuprantu ko tu nesupranti, tai jei blogi sepeteliai, tai pakeiti ir toliau veikia

Neprisijungęs Karapuzas

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #55: 2009 Gruodžio 02, 23:20:53 »
Sveiki. Turiu pora klausimu. 1: Kokios lemputes stovi C3 ileistarankese prietaisu skydelio apsvietime? (keletas nedega ir pries isrenkant noriu tureti lemputes) 2: Gal yra budu padaryti, kad nerodytu kompas "Brems Ligth" (daugmaz taip, geltonai sviecia, stopai gale dega) ir sauktukas trikampyje raudonai degantis (Kiek zinau rodo, kad pasibaigusios kalades, nors jos ir pakeistos) AÈIÛ!!!  ?!?

Neprisijungęs gataz

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #56: 2009 Gruodžio 03, 00:18:32 »
Sveiki. Turiu pora klausimu. 1: Kokios lemputes stovi C3 ileistarankese prietaisu skydelio apsvietime? (keletas nedega ir pries isrenkant noriu tureti lemputes) 2: Gal yra budu padaryti, kad nerodytu kompas "Brems Ligth" (daugmaz taip, geltonai sviecia, stopai gale dega) ir sauktukas trikampyje raudonai degantis (Kiek zinau rodo, kad pasibaigusios kalades, nors jos ir pakeistos) AÈIÛ!!!  ?!?
lempuciu tai daug kur rasi, pasakyk kad i skydeli ir duos.
Del brems tai uztrumpint laida reik.
Sauktukas ne vien del kaladeliu gali but.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #57: 2009 Gruodžio 03, 00:36:55 »
Kuo jums tas brems licht trukdo? tegul atlieka jis savo darbą :) Na nebent kokią rėlytę pastatyt reik kad įjungus degimą ale apsimestų kad spusteltų stabdį kur ta knopkė yra, galiniai žibintai mirktels ir fsio. Bet kam to reikia. Tegul būna taip kaip turi būt

Neprisijungęs Karapuzas

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #58: 2009 Gruodžio 03, 00:59:26 »
Tai iseina kad reikia paspausti stabdy uzvedus ar kaip? Beto anksciau buvo automatas, nebus kokio prikolo, kad kad uzvest reik spaust stabdy automatui del to ir dega? O del ko dar sauktukas gali degt? Siaip mieliau akiai kai paraso "OK"  (v)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #59: 2009 Gruodžio 03, 01:05:17 »
Tai iseina kad reikia paspausti stabdy uzvedus ar kaip? Beto anksciau buvo automatas, nebus kokio prikolo, kad kad uzvest reik spaust stabdy automatui del to ir dega? O del ko dar sauktukas gali degt? Siaip mieliau akiai kai paraso "OK"  (v)
Brems Licht rodo kad autocheckas nežino, ar stabdžių lempos gale yra sveikos. Todėl tas Brems Licht dingsta tik kai jos sužiba bent kartą, jei lemputės sveikos, t.y. paspaudus stabdį. Šauktukas nėra su tuo susijęs. Pas mane paspaudus stabdį po brems licht parodo OK, nes su kitais kompnentais bedų neranda. O dabar kokį šauktuką meta? Jei toks žiedas su ale kvadražiukais geltonam fone, tada ale kaladės nusidėvėję (dažnai davikliai netvarkingi būna), o  kai raunoman fone tokiuose skliausteliuose tai gali būt susiję su stabdžių kriauše netvarkinga, skyščio trūkumu, ar nenuorinta sistema ir pan. Apie kokį trikampį kalbi, nepamenu tokios indikacijos. Žinau nefeisliftuose užrašas brems licht apskritai mėlynam trikampyje būdavo, bet tik nefeisliftuose

Neprisijungęs voisniz

  • Įrašai: 2564
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #60: 2009 Gruodžio 03, 01:21:11 »
Tai iseina kad reikia paspausti stabdy uzvedus ar kaip? Beto anksciau buvo automatas, nebus kokio prikolo, kad kad uzvest reik spaust stabdy automatui del to ir dega? O del ko dar sauktukas gali degt? Siaip mieliau akiai kai paraso "OK"  (v)
Brems Licht rodo kad autocheckas nežino, ar stabdžių lempos gale yra sveikos. Todėl tas Brems Licht dingsta tik kai jos sužiba bent kartą, jei lemputės sveikos, t.y. paspaudus stabdį. Šauktukas nėra su tuo susijęs. Pas mane paspaudus stabdį po brems licht parodo OK, nes su kitais kompnentais bedų neranda. O dabar kokį šauktuką meta? Jei toks žiedas su ale kvadražiukais geltonam fone, tada ale kaladės nusidėvėję (dažnai davikliai netvarkingi būna), o  kai raunoman fone tokiuose skliausteliuose tai gali būt susiję su stabdžių kriauše netvarkinga, skyščio trūkumu, ar nenuorinta sistema ir pan. Apie kokį trikampį kalbi, nepamenu tokios indikacijos. Žinau nefeisliftuose užrašas brems licht apskritai mėlynam trikampyje būdavo, bet tik nefeisliftuose
ka nefeisliftais laikai? zylarankes? :)

Neprisijungęs Karapuzas

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #61: 2009 Gruodžio 03, 01:27:23 »
Is pradziu uzsidega brems licht, praejus ~20 sec uzsidega raudoname fone trikampis ir jo viduje sauktukas ir mirksi pastoviai.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #62: 2009 Gruodžio 03, 01:37:25 »
Tai iseina kad reikia paspausti stabdy uzvedus ar kaip? Beto anksciau buvo automatas, nebus kokio prikolo, kad kad uzvest reik spaust stabdy automatui del to ir dega? O del ko dar sauktukas gali degt? Siaip mieliau akiai kai paraso "OK"  (v)
Brems Licht rodo kad autocheckas nežino, ar stabdžių lempos gale yra sveikos. Todėl tas Brems Licht dingsta tik kai jos sužiba bent kartą, jei lemputės sveikos, t.y. paspaudus stabdį. Šauktukas nėra su tuo susijęs. Pas mane paspaudus stabdį po brems licht parodo OK, nes su kitais kompnentais bedų neranda. O dabar kokį šauktuką meta? Jei toks žiedas su ale kvadražiukais geltonam fone, tada ale kaladės nusidėvėję (dažnai davikliai netvarkingi būna), o  kai raunoman fone tokiuose skliausteliuose tai gali būt susiję su stabdžių kriauše netvarkinga, skyščio trūkumu, ar nenuorinta sistema ir pan. Apie kokį trikampį kalbi, nepamenu tokios indikacijos. Žinau nefeisliftuose užrašas brems licht apskritai mėlynam trikampyje būdavo, bet tik nefeisliftuose
ka nefeisliftais laikai? zylarankes? :)
aha

Is pradziu uzsidega brems licht, praejus ~20 sec uzsidega raudoname fone trikampis ir jo viduje sauktukas ir mirksi pastoviai.
Praėjus 20 sec užsidegęs trikampis keičia brems licht užrašą be strabdžio paspaudimo? Nes logiškai kol stabdis nenuspaustas tol brems licht tui rašyt, ir nauja "klaida" turi keitaliotis su tuo brems licht. Na žinok dabar neįsisvaizduoju kas per trikampis...

Neprisijungęs Karapuzas

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #63: 2009 Gruodžio 03, 01:42:16 »
Turbut busiu suklydes sakydamas kad trikampyje, vistik apskritime tas sauktukas, sorry  (v)
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gruodžio 03, 01:47:38 sukūrė Karapuzas »

Neprisijungęs voisniz

  • Įrašai: 2564
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #64: 2009 Gruodžio 03, 01:49:21 »
nefeislifte toki brems rodo:



o cia kiti




















prie kai kuriu dar truksta raudono fono :)

Neprisijungęs Karapuzas

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #65: 2009 Gruodžio 03, 01:54:10 »
Nu atsiprasau uz durna klausima, bet kas tas feislift ? Pas mane netaip rodo, o displey'us taskuotas jai taip galima pavadint   ?!?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #66: 2009 Gruodžio 03, 01:56:25 »
Nu matai :))) O aš ieškau trikampio. Tai reiškia kad kažkas su hidrauline sistema negerai. Spėju pas Tave brems licht pasikeičia į šitą simbolį ne po 20 sec., o kai paspaudi stabdį. Tai reiškia kad a/check supranta kad lempos geros, o su hidraulika negerumą pajunta tik tada. Gali būti daug kas, bet pradėti reikėtų nuo stabdžių skyščio lygio sistemoj, tada pabandyt nusiorinti, tada tikrintis kriaušę. Pas mane kriaušė pamirus šiek tiek tai kai kelis kart staigiai paspaudžiu stabdį man ir tas sucypia. O kaip pas patį, nesiskundi dėl stabdžių?
Ai dar būna kad pati skydelio elektronika durniuoja :V

Faceliftas - įleistarankė, nefaceliftas - neįleistarankė.

O indiaktoriai kitokie nes pas voisiniz nefeisliftas.

Neprisijungęs Karapuzas

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #67: 2009 Gruodžio 03, 02:08:25 »
Stabdziu nelieciu isvis, visalaik taip pat suveikia, as nesakau kad butent po 20 sec, sakau daugmaz. Reiks rytoi bandyt spaudeliot stabdzius. Stabdziais nei kiek nesiskundziu viskas puikiai veikia, skyscio bakelis pilnas. Beje kazkada uzvedes spaudziau stabdzius ir nieko nepasikeite...

Neprisijungęs gataz

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #68: 2009 Gruodžio 03, 02:34:40 »
bomba gali but bloga, gali but tik laidas kazkur nutrukes.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #69: 2009 Gruodžio 03, 02:45:27 »
pasitikrink ar vairo stiprintuvo skysčio netrūksta, ar siurblys vairo ir kolonkė neapibėgus, dar gali būt bomba arba nenuorinti stabdžiai

Neprisijungęs Karapuzas

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #70: 2009 Gruodžio 03, 16:41:09 »
Vairo kalonele kiaura, bet kiek atsimetu kai nebuvo kiaura jau sviete tas sauktukas. Beja siandien uzvezdiau, paspaudziau stabdy, ir nustojo rodyt, tik rodo apskritima su skliaustais bruksniniais sesiais geltonas, poto vel uzsidega sauktukas raudonas ir mirksi visalaik   8:8
http://www.youtube.com/watch?v=A5u7EqeTAeg
P.S. Viedeo metu norejau pasakyt "spaudziu stabdziu njieko neivyksta", bet kazkaqip netaip isejo pasakyt  :-]
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gruodžio 03, 16:54:07 sukūrė Karapuzas »

Neprisijungęs voisniz

  • Įrašai: 2564
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #71: 2009 Gruodžio 03, 17:01:01 »
apskritimas yra kaladeliu zenklas

Neprisijungęs Karapuzas

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #72: 2009 Gruodžio 03, 17:06:58 »
Tai turbut bus laidai... O iki kur jie eina nuo kaladeliu, ta prasme kurnors y skydeli ar iki saugikliu ar dar kur gal kas zino? Paimciai ir nupjauciau arba uztrumpinciau juos  :V

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #73: 2009 Gruodžio 03, 17:14:09 »
Kad nebūtų šauktuko, tai nuimk fiškę kuri randasi už stabdžių būgno :V  aš kai užmoviau, tai visa laika važiuojant pypsėdavo.

Neprisijungęs Edgaras.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 879
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 salono skyrius
« Atsakymas #74: 2009 Gruodžio 03, 17:27:41 »
Vairo kalonele kiaura, bet kiek atsimetu kai nebuvo kiaura jau sviete tas sauktukas. Beja siandien uzvezdiau, paspaudziau stabdy, ir nustojo rodyt, tik rodo apskritima su skliaustais bruksniniais sesiais geltonas, poto vel uzsidega sauktukas raudonas ir mirksi visalaik   8:8
http://www.youtube.com/watch?v=A5u7EqeTAeg
P.S. Viedeo metu norejau pasakyt "spaudziu stabdziu njieko neivyksta", bet kazkaqip netaip isejo pasakyt  :-]

lygiai taspats buvo ir man, bet va neperseniausiai ir susitvarkiau, buvo nutrukes laidas daviklio kur uz stabdziu skyshcio bakelio stovi.. priesh tai keiteliojom kriaushias, bet tas pats ir tas pats buvo, tada atradom, kad daviklio laidas nutrukes..  (z) dabar jau OK raides rodo :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
A8 Kebulo skyrius

Pradėjo vienzo3b « 1 2 ... 27 28 » D2

691 Atsakymai
132646 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Kovo 15, 07:54:47
sukūrė Sneaker
13 Atsakymai
3038 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 15, 23:39:45
sukūrė mariukas69
Salono Skyrius

Pradėjo Norvegas « 1 2 ... 9 10 » Audi C5

244 Atsakymai
102989 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Birželio 03, 16:36:46
sukūrė Vitalijus vil