Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 100/200 pakaba, stabdziai  (Skaityta 149166 kartus)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #750: 2017 Kovo 12, 18:01:26 »
jei gerai pamenu, tai šiaip pats tiltas centre stovi, tik kai spaudžiasi, jis slenkasi į kažkurią pusę. Turi pasikuist čia forume, buvo viskas paaiškinta kas ir kodėl
ačiū, vienas pažįstamas taip ir paaiškino. Kadangi ant balkio tik viena traukė stovi, nuo svorio ji šiek tiek pastumia tiltą į šoną

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #751: 2017 Kovo 12, 19:13:39 »
taip, tokia tilto natūra, kraunant jis slenkasi, bet tas dalykas reguliuojamas, jo centrą kažkaip galima pagauti, bet vėlgi, jis bus toks prie standartinės apkrovos, arba reikėtų tada jį stumti į kitą pusę, kad spaudžiant žemyn būtų mažiau arti tos arkos

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #752: 2017 Kovo 12, 19:39:03 »
taip, tokia tilto natūra, kraunant jis slenkasi, bet tas dalykas reguliuojamas, jo centrą kažkaip galima pagauti, bet vėlgi, jis bus toks prie standartinės apkrovos, arba reikėtų tada jį stumti į kitą pusę, kad spaudžiant žemyn būtų mažiau arti tos arkos
reikia reguliuojamą traukę daryti tada. Kas irgi problematiška. Kažkaip nujaučiu, kad teks arba gumas dėt po spyruoklėm, arba naujas spyruokles, kad pakelt šiek tiek. Nes užsidėsiu naujas padangas, visai bus prastai. Nespėsiu uždažinėt nutarkuotų dažų  :-/

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #753: 2017 Kovo 12, 23:37:56 »
Man atrodo gamykliškai ten padaryta galimybė truputį reguliuoti, jei gerai atsimenu tai apačioj ant pačio balkio kur tvirtinasi tą traukė. Pasikėlęs mašiną rasi, seniai aš tą tiltą buvau judinęs. O dėl aukščio ir perdidelio minkštumo būna kaltos ne spyruoklės, o amortizatoriai nusibaigę. Ir kalbų ne apie dujinius, o apie paprastus tepalinius. Tiesiog ji nesukuria jokio pasipriešinimo arba labai maža ir tada viskas laikosi ant spyruoklių, sudėjus naujus amortizatorius galas atsistoja į normalią vietą ir ne taip sėda vos įdėjus ką į bagažinę  ;) Pats tuo esu įsitikinęs.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #754: 2017 Kovo 13, 00:13:55 »
Man atrodo gamykliškai ten padaryta galimybė truputį reguliuoti, jei gerai atsimenu tai apačioj ant pačio balkio kur tvirtinasi tą traukė. Pasikėlęs mašiną rasi, seniai aš tą tiltą buvau judinęs. O dėl aukščio ir perdidelio minkštumo būna kaltos ne spyruoklės, o amortizatoriai nusibaigę. Ir kalbų ne apie dujinius, o apie paprastus tepalinius. Tiesiog ji nesukuria jokio pasipriešinimo arba labai maža ir tada viskas laikosi ant spyruoklių, sudėjus naujus amortizatorius galas atsistoja į normalią vietą ir ne taip sėda vos įdėjus ką į bagažinę  ;) Pats tuo esu įsitikinęs.
amortizatoriai dar apynaujai.gal prieš metus nauji įdėti.
Pajudinus balkį, spėju be suvedimo jau niekaip?
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Kovo 13, 00:21:17 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #755: 2017 Kovo 13, 00:33:17 »
suvedimas tilte nesidaro ;)

Neprisijungęs macuda

  • Įrašai: 232
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #756: 2017 Kovo 13, 01:15:03 »
Man atrodo gamykliškai ten padaryta galimybė truputį reguliuoti, jei gerai atsimenu tai apačioj ant pačio balkio kur tvirtinasi tą traukė. Pasikėlęs mašiną rasi, seniai aš tą tiltą buvau judinęs. O dėl aukščio ir perdidelio minkštumo būna kaltos ne spyruoklės, o amortizatoriai nusibaigę. Ir kalbų ne apie dujinius, o apie paprastus tepalinius. Tiesiog ji nesukuria jokio pasipriešinimo arba labai maža ir tada viskas laikosi ant spyruoklių, sudėjus naujus amortizatorius galas atsistoja į normalią vietą ir ne taip sėda vos įdėjus ką į bagažinę  ;) Pats tuo esu įsitikinęs.
Tikrai taip ir dar karta taip.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #757: 2017 Kovo 13, 12:16:49 »
Man atrodo gamykliškai ten padaryta galimybė truputį reguliuoti, jei gerai atsimenu tai apačioj ant pačio balkio kur tvirtinasi tą traukė.
šiandien perverčiau turimus remonto žinynus ir  neradau nė žodžio apie galimybę pareguliuot balkio išnešimą. Nėra nieko panašaus į ovalias skyles, kad būtų galima šiek tiek keisti traukės padėtį  :think: Ir realiai toks reguliavimas neturėtų būti reikalingas, nes pati traukė visada išlaiko tą patį išnešimą. Nebent būtų įlenkta nuo kokio smūgio. Kas įdomiausia, kad net tuščiai mašinai vienas ratas išsinešęs daugiau per 5mm. Tarp rato ir arkos dar 1-2 pirštų tarpas, tai nėra labai susėdę. Padanga r16 205/55.
Taigi turbūt reikės kažką galvot su reguliuojama trauke. Gal nuo ko nors pritaikyt (mačiau deda traukes skirtas žemintiems žiguliams  :-] , bet kur tokias gaut), arba ieškoti, kas padarytų

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #758: 2017 Kovo 13, 12:30:33 »
ar tikrai žinyne nėra?

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #759: 2017 Kovo 13, 15:56:20 »
ar tikrai žinyne nėra?
tuose, kuriuos turiu nėra. Ir kiek jau domėjausi šituo dalyku, tai arba pjauna ir patrumpinę vėl suvirina traukę, arba perdaro į reguliuojamą. Visoms auto su tokia galinio tilto konfiguracija. Ne tik audi

Neprisijungęs TomasJ.

  • Įrašai: 120
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #760: 2018 Sausio 02, 13:33:09 »
Sveiki, audi 100 1986 metų, gale stabdžiai Girling 36mm. Reikalas toks, kad reikia perrinkt suportus, meistrai šneka, kad geriau iš karto rast 38mm ir tuos persirinkti ir dėt, bus ateityje mažiau vargo. Ten kažką minėjo apie tai, kad 36mm visuomet pakeitus kaladėles reikia reguliuot per naują, sunkiau dalis gaut ir panašiai, pats kažkaip nelabai domėjausi tais stabdžiais tai ne itin daug ir žinau, internete trumpai ieškojęs nieko doro neradau, gal dar paskui ką atrasiu, iki to laiko, gal kas nors žinot kaip ten yra su tais suportais ir gali papasakot bent kažkiek apie skirtumus ir kurį variantą rinktis?

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #761: 2018 Sausio 02, 14:43:23 »
Labai senas reikalas ir kiek pamenu tikrai prastai su tais stabdžiais 36mm, nes pirmiausia niekas negražina rankinio ašelės, tik ta išorinė spyruoklė, kuri nelabai jėgos turi, toliau sudėtingas pačių suportų ardymas ir surinkimas, nes tie keli milimetrai diametro skirtumo tikrai apsunkina visus darbus. Šiaip tikrai daug lengviau susirasti nuo naujesnių automobilių suportus. Svarbu tik kad trosai rankinio +- panašioj vietoj eitų. O pačius suportus gali rasti nuo Audi iki Opel ir įvairių metų. Su Audi ir VW pagrindinis skirtumas, kad quattro, sinchro ar 4motion netiks dėl tų pačių rankinio trosų  ;)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #762: 2018 Sausio 02, 15:56:14 »
Labai senas reikalas ir kiek pamenu tikrai prastai su tais stabdžiais 36mm, nes pirmiausia niekas negražina rankinio ašelės, tik ta išorinė spyruoklė, kuri nelabai jėgos turi, toliau sudėtingas pačių suportų ardymas ir surinkimas, nes tie keli milimetrai diametro skirtumo tikrai apsunkina visus darbus. Šiaip tikrai daug lengviau susirasti nuo naujesnių automobilių suportus. Svarbu tik kad trosai rankinio +- panašioj vietoj eitų. O pačius suportus gali rasti nuo Audi iki Opel ir įvairių metų. Su Audi ir VW pagrindinis skirtumas, kad quattro, sinchro ar 4motion netiks dėl tų pačių rankinio trosų  ;)
o tai visose silkėse tik 36mm daugiausia ėjo? Įdomu kokie pas mane dabartinėj silkėj :D dar kaladėlių net nekeičiau po pirkimo. Žinau, kad kitai silkei pirkau „naujus“ suportus tikrai 38mm. Jei kas persidėsiu šituos. Bet ten irgi būdavo, kad kaladėlėms dylant rankinis nebenuleisdavo kaladėlių ir nebelaikydavo.

Neprisijungęs TomasJ.

  • Įrašai: 120
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #763: 2018 Sausio 02, 18:20:55 »
Kažkada senai užsienio forumuose skaičiau, kad po facelift'o ėjo 38mm

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #764: 2018 Sausio 03, 09:54:39 »
Kurie metai yra facelift silkė?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 pakaba, stabdziai
« Atsakymas #765: 2018 Sausio 03, 10:06:30 »
88

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
4643 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Balandžio 26, 23:51:10
sukūrė Gedis
Orine pakaba D3

Pradėjo Raimiss « 1 2 » D3

40 Atsakymai
8209 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 14, 10:20:07
sukūrė Bajoras
Zeminanti pakaba

Pradėjo Vyga21 « 1 2 3 » Audi C6

57 Atsakymai
10039 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Birželio 23, 08:50:09
sukūrė dim2on