Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1067273 kartus)

Neprisijungęs MODE***

  • Įrašai: 2888
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2225: 2009 Birželio 07, 13:02:35 »
Kad kaip ir daro jei neklystu bet zinoma pas juso bus kaina nea 20 doleriu
 :D

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2226: 2009 Birželio 07, 13:05:46 »
bet ir zinosi kad stumai neissilidys :D ir manau kad nera dvieju identisku 2,2T ,tad tai kas tinka viskam netinka niekam :)
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Birželio 07, 13:12:43 sukūrė Tserber »

flex

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2227: 2009 Birželio 07, 15:16:00 »
Vimota nedaro čipo 2,2T?

nedaro Vitoldas, nes tipo pats kompas yra senovinis ir jam neaktualu. Nors man atrodo, kad čia tiesiog užsikalė litų ir tiesiog pasikėlė ir tiek :)

Neprisijungęs MODE***

  • Įrašai: 2888
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2228: 2009 Birželio 07, 15:47:11 »
Nu bet tikrai yra kas daro   (+)


Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2230: 2009 Birželio 07, 18:23:56 »
Vimota nedaro čipo 2,2T?

nedaro Vitoldas, nes tipo pats kompas yra senovinis ir jam neaktualu. Nors man atrodo, kad čia tiesiog užsikalė litų ir tiesiog pasikėlė ir tiek :)

Hm, reiks shefo paklausti dar, bet man atrodo, kai man čipavo, mes klausėm, ką daro iš benzininių, tai lyg ir 2,2t minėjo

Neprisijungęs boogalooo

  • Įrašai: 662
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2231: 2009 Birželio 07, 18:32:44 »
prie tos pacios serijos, cia info buvo is turboost serviso zirniu gatvej vilniuj, del cipavimo sake atvaro kazkox zmogus nes siaip jie tik dyzeliu cipais uzsiima

flex

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2232: 2009 Birželio 07, 18:51:21 »
Buvau ir skambinęs, gal kartais ir nutiks stebuklas, bet sakė, kad ne, nes užsiima pagrinde dyzeliniais automobiliais  :)

Neprisijungęs Kamuto

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2233: 2009 Birželio 07, 19:02:13 »
Buvau ir skambinęs, gal kartais ir nutiks stebuklas, bet sakė, kad ne, nes užsiima pagrinde dyzeliniais automobiliais  :)
taigi cipuotas tavo yra :D  kam tau dar vieno :D

flex

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2234: 2009 Birželio 07, 19:18:50 »
Buvau ir skambinęs, gal kartais ir nutiks stebuklas, bet sakė, kad ne, nes užsiima pagrinde dyzeliniais automobiliais  :)
taigi cipuotas tavo yra :D  kam tau dar vieno :D

ne ne, aš tada taip skambinaus. Pasiteiraut kas ir kaip. :) joa, ne kiekvienam motore lengvinti švaistikliai dar stovi :D

Neprisijungęs S2

  • Įrašai: 560
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2235: 2009 Birželio 07, 19:26:08 »
Buvau ir skambinęs, gal kartais ir nutiks stebuklas, bet sakė, kad ne, nes užsiima pagrinde dyzeliniais automobiliais  :)
taigi cipuotas tavo yra :D  kam tau dar vieno :D

ne ne, aš tada taip skambinaus. Pasiteiraut kas ir kaip. :) joa, ne kiekvienam motore lengvinti švaistikliai dar stovi :D
?

flex

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2236: 2009 Birželio 07, 19:31:38 »
paėmiau iš išardyto s6 motoro švaistiklius, tai maniškiai vizualiai už tuos išimtus švaistiklius buvo kitokie (apatinė, prisukama dalis). Ir svoris manųjų mažesnis...

kad nebūtų tuščios kalbos. Mano švaistiklis dešinėj, o s4/s6 (vienodi jie buvo) kairėj.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Birželio 07, 19:38:50 sukūrė flex »

Neprisijungęs Justin

  • Įrašai: 319
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2237: 2009 Birželio 07, 20:10:15 »
vimota 2.2T necipuoja.

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2238: 2009 Birželio 07, 20:34:48 »
prie tos pacios serijos, cia info buvo is turboost serviso zirniu gatvej vilniuj, del cipavimo sake atvaro kazkox zmogus nes siaip jie tik dyzeliu cipais uzsiima
ir padarys tvarkingai ;)

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2239: 2009 Birželio 07, 20:36:17 »
o tai kas pas tave Albert buvo su motoru?  :V
Sakau,jei kam reikia normalaus 2.2t suprogramavimo - sakykit  ;)

flex

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2240: 2009 Birželio 07, 20:40:29 »
o tai kas pas tave Albert buvo su motoru?  :V
Sakau,jei kam reikia normalaus 2.2t suprogramavimo - sakykit  ;)

prasuko indėklus, alkūninio velenio kakliukai du buvo su pajuodavusiu viduriuku, o kiti jau pabraižyti. Nu žodžiu, lyg tepimo trūkumas buvo, manau. O kaip iš tikro, tai sunku pasakyt. O švaistikliai tokie jau buvo pas mane, tik va po užkalimo du švaistikliai nebetinkami :(

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2241: 2009 Birželio 07, 22:02:35 »
Antitiuningas pas tave dabar vyksta :)

Neprisijungęs TomasRS6

  • Įrašai: 292
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2242: 2009 Birželio 07, 22:18:00 »
čia reikia viską daryt su protu, nes tų k27 yra keliolika, tiek kompresoriu tiek turbinų rotorių, kuris kiekvienas parenkamas pagal tai ko tikimąsi iš setupo ;) vienas gatvinis žvėriukas jau pas TomąRS6, viskas idealiai bolt on, laukiam jo atsiliepimų nes man bepigu girt savo daiktą (h)

gal kas esat k26 biski upgradine? pasidomejau tai galima kist 27 vidurius i sita pacia tik velenas ir kriaukles reikalingos kaina 700lt arba uz 1100 visa 27.. 400lt skirtumas nzn ar duos apciuopiama nauda  :V

Tikrai taip!!! Vienzo, tavo turba jau ideta... Pasakysiu, kad tikrai nerealiai gerai dirba.. Uzpucia nuo kokiu 3700 apsuku ir tikrai laiko iki red line'o..... tada tik speju begius junginet :)
Labai patinka man dabar... cia dabar per ta slapia asfalta, jei dar yra lengvu nelygumu, masina antru-treciu begiu vynioja asfalta ;)
Reik pasakyt kad pas mane yra cipas ir iki "hybrid" turbos buvo 290ag ir 390Nm
Dabar reikes gal kiek adaptuoti programa....
Vitoldas "vimota" 2.2t cipu, is tikruju, nedaro....

Neprisijungęs Donatas

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2243: 2009 Birželio 07, 22:24:00 »
Antitiuningas pas tave dabar vyksta :)
tai labai gerai :D svarbu kad nelbinktu, neluztu ir tt... :)  pilai uztenka ir standarto, ir taip dauguma masinu nauju i pavesi su 2.2t   standartine puciu, plius zinant koks masinos svoris  tai tikrai neblogai vaziuoja. ( aisku gali ir nesutikt su manim ) :D  Dauguma nezino kas ta eske, dazniausiai  mano kad ceske paprasta pas mane ir dar bulviavozas :DDDDDD pacukai mandri su mergikem prie kokios sankryzos sustoja su celikom ar kregzdem 325 ir gauna i skudurus kad net graudu nuo kazkokios  senos audines :) man to pakanka ;) kol kas, o ateity arba sold ir perkama s4 b5 2.7 bi-t, arba cipinama ir pan.  Oo) 
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Birželio 07, 22:35:19 sukūrė Donatas »

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2244: 2009 Birželio 07, 22:39:15 »
Tikrai taip!!! Vienzo, tavo turba jau ideta... Pasakysiu, kad tikrai nerealiai gerai dirba.. Uzpucia nuo kokiu 3700 apsuku ir tikrai laiko iki red line'o..... tada tik speju begius junginet :)
Labai patinka man dabar... cia dabar per ta slapia asfalta, jei dar yra lengvu nelygumu, masina antru-treciu begiu vynioja asfalta ;)
Reik pasakyt kad pas mane yra cipas ir iki "hybrid" turbos buvo 290ag ir 390Nm
Dabar reikes gal kiek adaptuoti programa....
Vitoldas "vimota" 2.2t cipu, is tikruju, nedaro....
Tai gal ketvirtadieni parodysi zmonems savo zveri :V :D

flex

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2245: 2009 Birželio 07, 22:46:39 »
tai labai gerai :D svarbu kad nelbinktu, neluztu ir tt... :)  pilai uztenka ir standarto, ir taip dauguma masinu nauju i pavesi su 2.2t   standartine puciu, plius zinant koks masinos svoris  tai tikrai neblogai vaziuoja. ( aisku gali ir nesutikt su manim ) :D  Dauguma nezino kas ta eske, dazniausiai  mano kad ceske paprasta pas mane ir dar bulviavozas :DDDDDD pacukai mandri su mergikem prie kokios sankryzos sustoja su celikom ar kregzdem 325 ir gauna i skudurus kad net graudu nuo kazkokios  senos audines :) man to pakanka ;) kol kas, o ateity arba sold ir perkama s4 b5 2.7 bi-t, arba cipinama ir pan.  Oo) 

Sutinku su tavim :)

Neprisijungęs TomasRS6

  • Įrašai: 292
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2246: 2009 Birželio 07, 22:49:43 »
Tikrai taip!!! Vienzo, tavo turba jau ideta... Pasakysiu, kad tikrai nerealiai gerai dirba.. Uzpucia nuo kokiu 3700 apsuku ir tikrai laiko iki red line'o..... tada tik speju begius junginet :)
Labai patinka man dabar... cia dabar per ta slapia asfalta, jei dar yra lengvu nelygumu, masina antru-treciu begiu vynioja asfalta ;)
Reik pasakyt kad pas mane yra cipas ir iki "hybrid" turbos buvo 290ag ir 390Nm
Dabar reikes gal kiek adaptuoti programa....
Vitoldas "vimota" 2.2t cipu, is tikruju, nedaro....
Tai gal ketvirtadieni parodysi zmonems savo zveri :V :D

:)

Zveris :) dabar labai nekoki isorini vaizda turi...... tai kazkaip "nefasonas" audi myletojams rodyt pusfabrikaty ;)

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2247: 2009 Birželio 07, 22:59:16 »

Zveris :) dabar labai nekoki isorini vaizda turi...... tai kazkaip "nefasonas" audi myletojams rodyt pusfabrikaty ;)
Aisku ;) Siaip ar taip lauksim pasirodant gatvese :D
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Birželio 07, 23:05:34 sukūrė Rob3rtas »

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2248: 2009 Birželio 08, 09:54:52 »
čia reikia viską daryt su protu, nes tų k27 yra keliolika, tiek kompresoriu tiek turbinų rotorių, kuris kiekvienas parenkamas pagal tai ko tikimąsi iš setupo ;) vienas gatvinis žvėriukas jau pas TomąRS6, viskas idealiai bolt on, laukiam jo atsiliepimų nes man bepigu girt savo daiktą (h)

gal kas esat k26 biski upgradine? pasidomejau tai galima kist 27 vidurius i sita pacia tik velenas ir kriaukles reikalingos kaina 700lt arba uz 1100 visa 27.. 400lt skirtumas nzn ar duos apciuopiama nauda  :V

Tikrai taip!!! Vienzo, tavo turba jau ideta... Pasakysiu, kad tikrai nerealiai gerai dirba.. Uzpucia nuo kokiu 3700 apsuku ir tikrai laiko iki red line'o..... tada tik speju begius junginet :)
Labai patinka man dabar... cia dabar per ta slapia asfalta, jei dar yra lengvu nelygumu, masina antru-treciu begiu vynioja asfalta ;)
Reik pasakyt kad pas mane yra cipas ir iki "hybrid" turbos buvo 290ag ir 390Nm
Dabar reikes gal kiek adaptuoti programa....
Vitoldas "vimota" 2.2t cipu, is tikruju, nedaro....
kaip reikalai su sankaba,su purkstukais? :)

Neprisijungęs TomasRS6

  • Įrašai: 292
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2249: 2009 Birželio 08, 10:21:31 »
čia reikia viską daryt su protu, nes tų k27 yra keliolika, tiek kompresoriu tiek turbinų rotorių, kuris kiekvienas parenkamas pagal tai ko tikimąsi iš setupo ;) vienas gatvinis žvėriukas jau pas TomąRS6, viskas idealiai bolt on, laukiam jo atsiliepimų nes man bepigu girt savo daiktą (h)

gal kas esat k26 biski upgradine? pasidomejau tai galima kist 27 vidurius i sita pacia tik velenas ir kriaukles reikalingos kaina 700lt arba uz 1100 visa 27.. 400lt skirtumas nzn ar duos apciuopiama nauda  :V

Tikrai taip!!! Vienzo, tavo turba jau ideta... Pasakysiu, kad tikrai nerealiai gerai dirba.. Uzpucia nuo kokiu 3700 apsuku ir tikrai laiko iki red line'o..... tada tik speju begius junginet :)
Labai patinka man dabar... cia dabar per ta slapia asfalta, jei dar yra lengvu nelygumu, masina antru-treciu begiu vynioja asfalta ;)
Reik pasakyt kad pas mane yra cipas ir iki "hybrid" turbos buvo 290ag ir 390Nm
Dabar reikes gal kiek adaptuoti programa....
Vitoldas "vimota" 2.2t cipu, is tikruju, nedaro....
kaip reikalai su sankaba,su purkstukais? :)

Purkstuku pakanka pilnai gamykliniu , o sankaba nauja standartine, nesenai buvo pakeista.... ziuresim... kolkas nebuksuokja... ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
665048 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
74 Atsakymai
63639 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 17, 08:47:24
sukūrė agdam
13 Atsakymai
10452 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz