Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AUDI B4 nežinomas daviklis ir apsukos  (Skaityta 4886 kartus)

Neprisijungęs niekas

  • Įrašai: 100
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
 Na, jis negamyklinis tai tikrai. O dėl CO tai pasikeičiau lambda, iš karto pasikeitė išmetamųjų dujų kvapas ir kuro sąnaudos. Bet tos apsukos tai biški jau pagaidina mane.:)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
2227 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Rugsėjo 03, 18:45:35
sukūrė Neerkis-b
2 Atsakymai
1211 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 04, 16:38:39
sukūrė eigirdas
12 Atsakymai
2342 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Liepos 21, 23:29:30
sukūrė slashas